Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaman Gazetesi İletişim Bilgisi
02/07/2011, 09:45:29
Yorum: #1
Zaman Gazetesi İletişim Bilgisi
KÜNYE - İLETİŞİM
Feza Gazetecilik A.Ş Adına İmtiyaz Sahibi: Ali Akbulut
Genel Yayın Müdürü: Ekrem Dumanlı
Danışman
Hamdullah Öztürk (h.ozturk@zaman.com.tr)

Ticari İşletmeler Genel Müdür Yrd.
Faruk Kardıç (f.kardic@zaman.com.tr)

Sorumlu Md. ve Yayın Sahibinin Temsilcisi
Hayri Beşer (h.beser@zaman.com.tr)

Reklam Grup Başkanı
Hakan Dikmen (h.dikmen@zaman.com.tr)

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
İskender Yılmaz (i.yilmaz@zaman.com.tr)

Marka Pazarlama
Yakup Şimşek (y.simsek@zaman.com.tr)

Okur Editörü
Hasan Sutay (okureditoru@zaman.com.tr)



http://www.zaman.com.tr



İnternet Yayın Editörü
OSMAN İRİDAĞ
(o.iridag@zaman.com.tr)

İçerik Sağlayıcı Sorumlusu
KERİM GÜN
(k.gun@zaman.com.tr)

Gece Editörü
MEHMET SAKİN
(m.sakin@zaman.com.tr)

İletişim
info@zaman.com.tr
+90 212 454 1 454

İnternet Reklam
FERHAT ŞAKLIOĞLU
(f.saklioglu@zaman.com.tr)
Tel: 0 (212) 454 82 26


Yönetim Yeri Adresi:
Ahmet Taner Kışlalı Cd.
No:6 Yenibosna-İstanbul


MÜŞTERİ HİZMETLERİ
444 8 555
Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı
Mehmet Kamış (m.kamis@zaman.com.tr)

Genel Yayın Editörleri
Veysel Ayhan (v.ayhan@zaman.com.tr)
Ali Akkuş (a.akkus@zaman.com.tr)

Görsel Yönetmen
Fevzi Yazıcı (f.yazici@zaman.com.tr)
Haber Müdürü
Fatih Uğur (f.ugur@zaman.com.tr)
Ankara Yayın Temsilcisi
Mustafa Ünal (m.unal@zaman.com.tr)

EDİTÖRLER
1.Sayfa:
Musa Çakmak (m.cakmak@zaman.com.tr)
İsmail Kavak (i.kavak@zaman.com.tr)
İç Haberler:
Salih Boztaş (s.boztas@zaman.com.tr)
Ekonomi:
Turhan Bozkurt (t.bozkurt@zaman.com.tr)
Dış Haberler:
Celil Sağır (c.sagir@zaman.com.tr)
Politika:
Fuat Sarı (f.sari@zaman.com.tr)
Spor:
Serkan Akcan (s.akcan@zaman.com.tr)
Kültür Sanat - Tv:
Ali Çolak (a.colak@zaman.com.tr)
Yorum:
Abdullah Yavuz Altun (yorum@zaman.com.tr)
Kadın-Aile:
Serhat Şeftali (s.seftali@zaman.com.tr)
Yurtdışı Baskılar:
Mustafa Haliloğlu (m.haliloglu@zaman.com.tr)
Fotoğraf:
Selahattin Sevi (s.sevi@zaman.com.tr)
Yurt Haberleri:
Selim Budak (s.budak@zaman.com.tr)
Gece Sorumlusu:
İbrahim Karayeğen (i.karayegen@zaman.com.tr)
BÖLGE YAYIN TEMSİLCİLERİ
Adana:
Bilal Öğütçü (b.ogutcu@zaman.com.tr)
Antalya:

Tuncer Çetinkaya (t.cetinkaya@zaman.com.tr)
Diyarbakır:

Aziz İstegün (a.istegun@zaman.com.tr)
Erzurum:

Esalettin Gül (e.gul@zaman.com.tr)
Gaziantep:

Nurullah Kaya (n.kaya@zaman.com.tr)
İzmir:

Vahit Yazgan (v.yazgan@zaman.com.tr)
Konya:

Şirin Kabakcı (s.kabakci@zaman.com.tr)
Samsun:

Mükremin Albayrak (m.albayrak@zaman.com.tr)

YURT DIŞI TEMSİLCİLİKLER
Amerika
M.İlhan Ekşi
001 (212) 252 0707
Avrupa
Mahmut Çebi
Haber: 0049/6930034246
Abone: 0049/6930034130
Reklam: 0049/6930034213
Avustralya
Enes Cansever
00 612 9649 6006
Azerbaycan
Süleyman Ünal
(0099-412)498 17 24
Bulgaristan
Kamil Demirkaya
00359-2 832 31 11
İskandinavya
Kamil Subaşı
0045 / 702 069 70
Benelux
Tercan Ali Baştürk
0032(0)2-2458717
İsviçre
Özgür Taşçıoğlu
00 41 31 311 84 90
Kazakistan
Ahmet Alyaz
007 727 378 77 69
Kırgızistan
Aydın Pazarcı
00996 312 61 46 42 - 00996312- 61 46 48
Makedonya
Enver Çelik
00389 2 323 15 92 / 93
Romanya
Necdet Çelik
0040.21.2112131
Türkmenistan
Cemil Yıldız
(00 99) 312 41 14 05-06-36
Fransa
Emre Demir
033(0)1 41 50 74 96
Avusturya
Seyit Arslan
0043 / 195 800 21


Adres: Zaman Gazetesi, 34194 Yenibosna, İSTANBUL Tel: 0212- 454 1 454 Faks: (0212) 454 14 67
İnternet Adresi: http://www.zaman.com.tr
Reklam: Tel: (0212) 454 82 47, Faks: (0212) 454 86 33 E-posta: h.dikmen@zaman.com.tr
ZAMAN, Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermişir.
Baskı: Feza Gazetecilik A.Ş Tesisleri

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şahin Medya Grup Reklamcılık Firma İletişim Bilgileri franchise 0 2,646 20/08/2011 10:36:14
Son Yorum: franchise
  Star Gazete İletişim Bilgileri bayilik 2 2,848 13/08/2011 01:25:48
Son Yorum: prenses
  FANATİK GAZETESİ franchise 2 1,244 10/08/2011 10:34:52
Son Yorum: kucukomer
  Ayyıldız Toros Gazetesi franchise 2 2,038 05/08/2011 11:35:17
Son Yorum: penti bayilik
  Antalya ilan Gazetesi franchise 0 935 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  BATI ANTALYA GAZETESİ franchise 0 715 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  CEZİRE GAZETESİ franchise 0 729 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  CUMHURİYET GAZETESİ İLETİŞİM franchise 0 1,365 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  Çağdaş Şırnak Gazetesi franchise 0 1,061 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  ÇARŞAMBA GAZETESİ franchise 0 958 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası