Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yurtiçi Kargo Adana şube adres telefon
27/12/2011, 11:53:35
Yorum: #1
Yurtiçi Kargo Adana şube adres telefon
Adana Cumhuriyet Bulvarı Ceyhan yolu üzeri 10.km İncirlik Sarıçam Adana 0322 332 88 54 Barajyolu SÜMER MH. BÜLENT ANGIN BUL. FİDAN APT.ALTI 107/C
Merkez Adana 0 322 224 28 21 Barajyolu@yurticikargo.com.tr Barkal ŞAKIRPAŞA MH TURHAN CEMAL BERIKER BLV. NO: 297/A Seyhan Adana 322 4291860
barkal@yurticikargo.com Ceyhan SÜLEYMAN OĞUZ CERİT BULVARI 69 SOK. NO.3 Ceyhan Adana 0 322 613 37 77 Ceyhan@yurticikargo.com.tr Çukurova BELEDİYE
EVLERİ MAH TURGUT ÖZAL BUL. KÜLTÜR AP. ALTI NO: 249/D Çukurova Adana 0 322 255 00 51 Hanedan HANEDAN MAH.BAKIM YURDU C NO:79 Merkez Adana 0
322 365 57 27 Hanedan@yurticikargo.com.tr Kozan Tufanpaşa Mh. Saimbeyli Cd. No: 160/A Kozan Adana 0 322 515 10 81 Misis HACI ÖMER SABANCI ORG.SAN BÖL.İŞ
MERKEZİ ÇARŞI KOMPLEKSİ MİSİS Merkez Adana 0 322 394 40 40 Misis@yurticikargo.com.tr Mücahitler KURTULUŞ MAH. MÜCAHİTLER CAD.SEREN APT. NO:84 SEYHAN
Merkezkez Adana 0 322 457 89 35 Mucahitler@yurticikargo.com.tr Reşatbey REŞATBEY MH.ORDU CAD. MEHMET BEYCAN APT. NO:16/A Merkez Adana 0 322 453 45
28 Resatbey@yurticikargo.com.tr Saydam SAYDAM CD. TEPELİ İŞHANI NO:155/B Merkez Adana 0 322 359 58 72 Saydam@yurticikargo.com.tr Seyhan " MENTEŞOĞLU
CD.ESRA AP. NO:88/B Merkez Adana 0 322 453 72 90 Seyhan@yurticikargo.com.tr Sular CEMALPAŞA MH.VALİ YOLU CD MENEMENCİOĞLU AP.ALTI N.17/D SEYHAN
Merkez Adana 0 322 454 36 16 Sular@yurticikargo.com.tr Şehitlik YEŞİLOBA MH. 149.SK. NO:20/A Merkez Adana 0 322 428 14 52
Sehitlik@yurticikargo.com.tr Toptancılar YENİ DOĞAN MH.BÜYÜK TOPTANCILAR SİT.10.BLOK 102 SK.NO:32 Merkez Adana 0 322 346 44 36
Toptancilar@yurticikargo.com.tr Toros MAHFESIĞMAZ MH. KENAN EVREN BUL. ÖZLER APT.ALTI NO:102/A Merkez Adana 0 322 233 86 08 Toros@yurticikargo.com.tr
Ulubatlı Ulubatlı Hasan Mah. Kozan Cad. No:534/ A Yüreğir Adana 3223281025 Ulucami ULUCAMİ MH.KIZILAY CD. BİLİCİLER İŞHANI ZEMİN KA N:217/C
SEYHAN Merkez Adana 0 322 351 45 20 Ulucami@yurticikargo.com.tr Yeşiloba MERSİN YOLU ÜZERİ ADANA İŞ MERKEZİ G BLOK NO:22 Merkez Adana 0
322 429 07 90 Yesiloba@yurticikargo.com.tr Yıldızkent KARASOKU MH.ALİ MÜNİF CD. NO:4 Seyhan Adana 0 322 352 32 17 Yüreğir CUMHURİYET MH. 7. SK. N:8
YÜREĞİR Merkez Adana 0 322 321 59 31 Yuregir@yurticikargo.com.tr BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avea Ümraniye bayileri adres telefon franchise 0 21,898 27/12/2011 11:30:06
Son Yorum: franchise
  Avea Avcılar İstanbul bayileri adres telefon Expert 0 9,929 27/12/2011 11:34:54
Son Yorum: Expert
  Avea Ataşehir bayi adres telefon franchise 0 11,035 27/12/2011 01:58:33
Son Yorum: franchise
  Turkcell Van Tim bayi adres telefon franchise 0 4,300 26/12/2011 10:28:02
Son Yorum: franchise
  Turkcell Uşak bayileri Tim adres bilgileri franchise 0 3,860 26/12/2011 10:27:07
Son Yorum: franchise
  Turkcell Trabzon Tim bayi adres telefon franchise 0 3,996 26/12/2011 10:25:23
Son Yorum: franchise
  Turkcell Tekirdağ bayi Tim adres bilgileri franchise 0 3,633 26/12/2011 10:23:31
Son Yorum: franchise
  Turkcell Şırnak bayi Tim adres telefon franchise 0 2,917 26/12/2011 10:22:14
Son Yorum: franchise
  Turkcell Urfa (Şanlıurfa) Tim bayi adres bilgileri franchise 0 5,732 26/12/2011 10:21:16
Son Yorum: franchise
  Turkcell Sivas Tim Bayi adres telefon bilgileri franchise 0 4,898 26/12/2011 10:20:06
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası