Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verde Molino AVM
12/06/2011, 05:22:25
Yorum: #1
Verde Molino AVM
Verde Molino Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Yaşayanları ile bir çekim merkezi yaratan Bahçeşehir, yeni yerleşimin başladığı ve 2008 yılı sonuna kadar tamamının dolması planlanan Bahçeşehir II. Kısım (Boğazköy), vadi, gölet ve tüm hazırlıkları bitmiş olan yeni yol projesi ile yeni bir kent merkezi olarak planlanan bölgenin ortasında, bölgenin sosyal ihtiyacını da karşılayacak bir alışveriş merkezi projesi.

Verde Molino…
Bölgede Eston Şehir, Banu Evleri, Yapı Kredi Koray, Uphıll Court, Mesa Nurol Bahçeşehir Evleri, Vadi Konakları, Kardelen Villaları, Erguvan Evleri gibi birçok yeni proje de yapılmaktadır.

Bahçeşehir II. Kısım (Boğazköy) da bulunan Verde Molino; göleti, yeni bağlantı yolları ve uzun bir vadisi ile Bahçeşehir´in merkezi olarak planlanan alanın ortasında olması, yakın çevresinde benzer başka bir projenin bulunmaması da önemli bir ayrıcalık yaratmaktadır.

Çağdaş çizgisi, tasarımı ve diğer özellikleriyle başta Bahçeşehir olmak üzere bu yerleşimlerde yaşayan ve yaşayacak insanların gereksinmelerine doyurucu ve nitelikli cevap vermeye; 25.000 m2 inşaat alanı üzerine oturan Verde Molino’da, toplam 10.000 m2 lik alanda hizmet alanları önceden belirlenmiş 125 dükkan, 600 araç kapasiteli 8.000 m2 lik kapalı otoparkı ve yaklaşık 9.000 m2′lik avlu ve sokaklarıyla, çok yakın bir gelecekte, yaklaşık 40-50 bin konuta ulaşacak nüfusa hizmet vermeye hazırlanıyor. Verde Molino Alışveriş Merkezi’nde bulunan dükkanların en küçüğü 5 m2, en büyüğü ise 1.895 m2 olarak belirlenmiştir.

Verde Molino Alışveriş Merkezi’ne özellik katan Türkiye’nin rakipsiz firması ve marketçiliğin tek adresi Koç Grubu, Verde Molino’ya Migros’u getiriyor. Bir Avrupa inşaat projesi olan Verde Molino dükkanlarına gelen yoğun talep, hizmet verecekleri seçiciliğiyle de Verde Molino, Bahçeşehir’e yakışan bir proje olmayı başardı. Verde Molino’da insanların alışveriş, eğlence, dinlenme ve hoş vakit geçirmelerini sağlayacak sinema ve spor merkeziyle keyifli bir ortam sunuyor.

Verde Molino’da bulunan 125 dükkanın sadece %30′nun satışa sunulması da Verde Molino’nun kalite ve niteliğinin sürdürülebilir olması titizliğinin de bir göstergesidir. Verde Molino’ya adını veren yel değirmeni bölümündeki bar-restaurant bölge yaşayanlarının damak tadına tat ve keyifli anlarına eğlence ve keyif katacaktır. Bahçeşehir’e yakışır yatırımcı ve markalarında Verde Molino’da yerini almalarını diliyoruz.

Verde Molino AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Rumeli Cad. No:432-5, Bahçeşehir, Büyükçekmece – İstanbul
Tel.: 0 212 607 13 00 (Pbx)
Faks : 0 212 607 13 04

Verde Molino AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
http://www.verdemolino.com.tr BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
05/08/2011, 11:39:57
Yorum: #2
 
Süper bir yazı, paylaşımlarınızı takip edeceğim. BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası