Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topmodels Bayilik ( franchising ) şartları
18/05/2011, 12:51:06
Yorum: #1
Topmodels Bayilik ( franchising ) şartları
Topmodels, gelişmekte olan “uzaktan kumandalı model araçlar ve hobi sektörü”nde bizimle beraber yola çıkmak ya da devam etmek isteyen girişimciler için “Ayrıcalıklı Bayilik” uygulamasını başlatmıştır. Eğer sitemizde bu yazıya ulaştıysanız, dikkatinizden dolayı öncelikle sizi tebrik etmek isteriz. Bu yazı sitemizde çok vurgulanmamıştır. Amacımız, para kazanma konusunda istekli, duyarlı, dikkatli yatırımcıları bulmak ve belirlemektir. Bu sebeple şu anda bu yazıyı okuyorsanız, “Ayrıcalıklı Bayi”miz olma ve karşılıklı para kazanma konusunda bir adım öndesiniz demektir.

Ayrıcalıklı Bayilik, işe devam ettiğiniz sürece yaşadığınız şehirde bir başka Topmodels mağazası açılmayacağını ve Topmodels’in ana internet sitesinden şehrinize yapılacak satışlarda bile siz uyurken ya da tatildeyken belli oranda para kazanmanızı garanti eden yepyeni bir Topmodels uygulamasıdır. Böylece, tanıtımını siz yaptığınız halde, herhangi bir sebeple Topmodels ana internet sitesinden alış veriş yapan bir müşteriden de para kazanmanız garanti altına alınmıştır.

Peki Topmodels böyle bir garantiyi size nasıl verebiliyor? Cevap çok basit: Eğer bizim ayrıcalıklı bayimiz olarak şehrinizde bir mağaza açmış ve yıllarca bu mağazayı işletmeye devam edebilmişseniz, az ya da çok karşılıklı para kazanıyoruz demektir. Kimse zarar ettiği bir işi yıllarca sürdüremez. Ayrıca yılların tanışıklığından dolayı biri birimizi tanımış, karşılıklı güven ortamı oluşmuştur. Model araç mağazacılığı da deneyimle gelişen bir iş olduğundan, sizinle yıllardır çalışmışken başka biriyle daha ayni şehirde Topmodels mağazası açıp belirsiz bir maceraya girmek, sizi kimseye fayda etmeyecek gereksiz fiyat rekabetlerine sokmak istemeyiz. İşte bu sebeple en başta sözleşmeye koyduğumuz “Şehrinizin Tek Topmodels Mağazası Olma Garantisi”, aslında karşılıklı kazanç çıkarlarımıza uygun ve her iki tarafı da kollayan bir “söz”dür.

Kurucuları arasında Türkiye’nin alarm ve güvenlik sektöründe lider ve tanınmış firması DESİ’nin de kurucu ortaklarından bazılarının bulunduğu Topmodels firması, kurucularının 25 yılı aşkın süredir Türkiye’de 600’den fazla bayi ile çalışmaktan edindiği deneyimlerini şimdi de Topmodels’e taşımaktadır.

Herkese açık bu internet sitesinde siz girişimcilere verebileceğimiz bilgi bu kadardır. Eğer ilk etap için belirlediğimiz aşağıdaki şehirlerden birinde yaşıyor ve şehrin tek Topmodels mağazası olmak istiyorsanız, her geçen gün gelişen ve büyüyen bu sektörde yer alabilmek için, öncelikle aşağıdaki “Topmodels Bayi Başvurusu Kişisel ve Bölgesel Bilgiler Formu”nu tıklayıp, açılan Word dökümanını doldurup topmodels@topmodels.com.tr e-mail adresine yollamanız gerekmektedir.

Topmodels Bayi Başvurusu Kişisel ve Bölgesel Bilgiler Formu

Öncelikli olarak her birinde bir adet Topmodels mağazası açılması planlanan şehirlerimiz aşağıdadır; Bursa, Kocaeli, Şanlıurfa, Eskişehir, Adana, Mersin, Hatay, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Tekirdağ, Muğla, Aydın, Denizli, Malatya, Isparta, Aydın, Konya, Antalya, Bolu, Manisa, Trabzon, Samsun, Ordu, Balıkesir, Kütahya, Erzurum.


http://www.topmodels.com.tr/syf/ehrinizi...siniz.html BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
06/02/2012, 04:40:01
Yorum: #2
RE: Topmodels Bayilik ( franchising ) şartları
YAŞADIĞINIZ ŞEHRİN TEK TOPMODELS MAĞAZASININ SAHİBİ OLMA FIRSATI!

Topmodels, uzaktan kumandalı model araçlar ve hobi malzemeleri konusunda dünyaca ünlü markalara ait distribütörlükleri ve toptancılıkları bulunan, dördü İstanbul'da, biri Gaziantep ve Bursa'da (açılmak üzere) olmak üzere şimdilik altı perakende satış mağazasını, yirmiye yakın tanıtım amaçlı internet sitesi ve Hezarfen Topmodels Model Pistlerini bünyesinde barındıran; 2012 yılında ise sınırlı sayıda bayilik vermeyi planlayan, ülkemizin en büyük ve yaygın modelcilik şirketidir. Ülkemiz için yeni olan bu ürünlerin tanıtımı için Topmodels ciddi reklam bütçeleri ayırmakta, etkinlikler düzenlemekte ve ürünlere olan ilginin artmasına katkıda bulunmaktadır.


Her geçen gün gelişmekte olan ve ülkemiz ortalamasının üzerinde bir büyüme hızına sahip olan Topmodels, bu işe gönül verecek ve belirli ölçüde yatırım yapabilecek ayrıcalıklı bayi (franchise) adayları aramaktadır.

“Her Şehirde Bir Topmodels Mağazası” kampanyası, 2011 yılının son çeyreğinde başlamış olup, kısa zamanda iki mağazanın açılışı tamamlanmıştır (Gaziantep ve Bursa). Diğer pek çok şehrimizden müracaat eden pekçok adayla da görüşmelerimiz devam etmektedir. Ancak Topmodels, büyüklüğüne bakılmaksızın her şehirde sadece bir adet Topmodels mağazası açacak olduğundan (Ankara ve İzmir'de ikişer adet, İstanbul'da ise az sayıda yeni semtte), bu mağazalara yatırım yapacak adayları seçmekte de bir hayli titiz davranmaktadır. Adayımızın dürüst, girişiken, çalışkan, ölçülü miktarda hırslı, teknolojik ürünlerden hoşlanan, insan ilişkilerinde rahat ve belli bir miktarda (şehirlere göre değişiyor) yatırım yapabilecek niteliklere sahip olması gerekmektedir. Yatırım tutarları şehirden şehire değişmekle beraber, 50-150 bin TL aralığındadır.

Yavaş da olsa sağlıklı büyüme planlarıyla hareket eden Topmodels, yatırımcısına giderek artan oranlarda ve sürekli olarak kazanç sağlamayı hedeflemektedir. Dolayısıyla kısa zamanda “köşeyi dönme”, “voleyi vurma”, “parayı bulma” gibi düşüncelere sahip arkadaşlarla yola çıkmamız mümkün değildir. Ancak ve ancak , başlangıçta az da olsa sürekli, sağlıklı ve giderek artan oranlarda kazanç bekleyen ve bu konuda kendine güvenen arkadaşları Topmodels ailesine dahil etmek istiyoruz.

Bir şehrin tek Topmodels mağazasının sahibi olmanın en önemli avantajlarından biri de, Topmodels'in 20 'ye yakın internet site ve mağazalarından o şehre yapacağı satışlardan da bayiye bir kar payı vermesidir. Yani örneğin Kayseri'de bir Topmodels açılmışsa, Kayseri'de yaşayıp da o Topmodels mağazasını henüz tanımamış ya da herhangi bir sebeple mağazadan değil de Topmodels internet sitelerinden alışveriş yapan bir müşteriden elde edilecek kazancın belli bir kısmını Topmodels o bayiye vermektedir.

Herkese açık bu sayfada siz yatırımcı adaylarımıza verebileceğimiz ön bilgiler bu kadardır. Daha ayrıntılı bilgi almak ya da düşüncelerinizi paylaşmak, şehrinizin uygun olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki e-mail adresine yazabilir ya da Franchising yetkilimiz Alpaslan Bak'ı aşağıdaki GSM numarasından arayarak görüşebilirsiniz.

Önemli Not: Bu kampanya çerçevesinde, sadece belirli sayıda bayiden isim hakkı adı altında ek bir ücret talep edilmemektedir. Ancak bu şekilde isim hakkı alınmadan verilecek bayilik sayısı şu an itibariyle 3 adede inmiştir. Ciddi, istekli ve kararlı olmanız durumunda bir an önce müracaatta bulunmanızı öneririz.

Yazılı bayilik müracaatları için e-mail adresi: bayi@topmodels.com.tr

Telefonla bilgi ve müracaat için: Topmodels Franchising Yetkilisi Alpaslan Bak- 0535 234 85 39 BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Loris Parfüm Bayilik Şartları ve başvuru franchise 0 6,829 15/03/2017 08:57:21
Son Yorum: franchise
  Diyet Kapımda Bayilik Şartları ve Başvuru franchise 0 5,341 08/08/2016 05:19:55
Son Yorum: franchise
  Praktiker Pratik Franchise Bayilik Şartları franchise 0 8,165 10/11/2014 01:05:52
Son Yorum: franchise
  Dermokil Franchising Bayilik Şartları franchise 0 6,276 03/11/2014 04:13:11
Son Yorum: franchise
  Biodef Kozmetik Saç serumu ve Şampuan Bayilik Şartları franchise 0 4,892 21/10/2014 12:19:34
Son Yorum: franchise
  Bebekcimiz.com Online Satış Mağazası Bayilik Şartları franchise 0 5,809 21/10/2014 12:18:04
Son Yorum: franchise
  Bubble Rubag Çanta Bayilik Şartları franchise 0 3,485 09/10/2014 10:33:04
Son Yorum: franchise
  Münsterlandsolar Günes Enerjisi Panelleri PV Bayilik Şartları franchise 0 4,264 29/09/2014 12:57:36
Son Yorum: franchise
  İbrahim Saraçoğlu Aktar Bayilik Franchising Şartları franchise 0 6,734 19/04/2013 04:48:15
Son Yorum: franchise
  Alescia Parfüm ve Kozmetik Bayilik Şartları franchise 0 4,527 19/04/2013 04:11:40
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası