Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tiffany Mağazalar Şubeler Adres Telefon
23/06/2011, 10:12:06 (Bu konu en son: 18/06/2012 Tarihinde, Saat: 10:14:27 düzenlenmiştir. Düzenleyen: franchise.)
Yorum: #1
Tiffany Mağazalar Şubeler Adres Telefon
Kale Avm
Adres : Güven Mh.Eski Londra Asfaltı N:89 M.Akif Kavşağı Yanı Güngören / İSTANBUL
Tel : 0 212 557 45 86 Fax : -
E-Mail : kale@tiffany.com.tr

365 Avm.
Adres : Birlik Mh. 428 Cd. Eski 3.cd. N:41 K:1/33 Çankaya / ANKARA
Tel : 0 312 450 00 27 Fax : -
E-Mail : ankara365@tiffany.com.tr


Adana
Adres : Atatürk cad. Öğretmenler Sitesi no:64 Seyhan ADANA
Tel : 0 322 458 95 75 Fax :
E-Mail : adanaataturk@tifany.com.tr

Adana Çakmak Cd.
Adres : Kuruköprü Mh.Çakmak Cad.N:35 Seyhan ADANA
Tel : 0322 363 32 26 Fax :
E-Mail : adanacakmak@tiffany.com.tr


Adana Optimum Avm.
Adres : Hacı Sabancı Bulvarı N:28 Mağaza:1M12 Yüreğir
Tel : 0322 333 37 27 Fax :
E-Mail : adanaoptimum@tiffany.com.tr

Agora Avm
Adres : Şantiye Binası Mithat Paşa Cd. No1448-1450 A Magaza N:2-118 Balçova / İZMİR
Tel : 0 232 278 10 60 Fax : -
E-Mail : agora@tiffany.com.tr


Alsancak
Adres : 1443 Sk.Kıbrıs Şehitleri Cd. Alsancak / İZMİR
Tel : 555 678 42 60
E-Mail : alsancak@tiffany.com.tr

Anatolium AVM
Adres : Alaşar Mah.Yeni Yalova Cad.N:487 1 Kat Osmangazi BURSA
Tel : 0224 261 09 45 Fax :
E-Mail : anatolium@tiffany.com.tr


AnkaMall
Adres : İskitler Mevkii No:115 İskitler / ANKARA
Tel : 0 312 541 16 16 Fax : 0 312 541 16 15
E-Mail : migros@tiffany.com.tr

Arcadium Avm
Adres : Çay Yolu 1.Kat No:119 Ümitköy / ANKARA
Tel : 0 312 241 71 80 Fax : 0 312 241 70 75
E-Mail : arcadium@tiffany.com.tr


Armada Avm
Adres : E.ŞehirYolu Üzeri No:6 B-Blok 155 Söğütözü / ANKARA
Tel : 0 312 219 12 81 Fax : 0 312 219 12 82
E-Mail : armada@tiffany.com.tr

Asmerkez Avm
Adres : Yalova Yolu Üzeri 1.Çarşı Girişi No:52/53 BURSA
Tel : 0 224 261 21 65 Fax : 0 224 261 60 66
E-Mail : asmerkez@tiffany.com.tr


Atirus Avm
Adres : Fatih Mh.D-100 K.yolu Harman Sk.N:42 Büyükçekmece / İSTANBUL
Tel : 0 212 881 02 59 Fax : -
E-Mail : atirus@tiffany.com.tr

Aydın Kuşadası
Adres : Türkmen Mh. Atatürk Bulvarı Şefika Hanım Yalısı N:58
Tel : 0256 613 25 80 Fax :
E-Mail : kusadasi@tiffany.com.tr


Balıkesir Bandırma
Adres : İstiklal Cd.No:15 Bandırma BALIKESİR
Tel : 0 266 714 98 67 Fax : 0 266 714 98 67
E-Mail : bandirma@tiffany.com.tr

Balıkesir Edremit
Adres : Yukarı Çarşı Cd.Toksözler İş Hanı N:18 Edremit / BALIKESİR
Tel : 0 266 373 01 96 Fax : 0 266 373 01 96
E-Mail : edremit@tiffany.com.tr


Beylikdüzü Migros Avm
Adres : E-5 Karayolu Üzeri No:118 Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel : 0 212 852 30 50 Fax : 0 212 853 37 79
E-Mail : beylikduzu@tiffany.com.tr

Bodrum
Adres : Azmakbaşı Mevki Cumhuriyet Cd.No:148 Bodrum / MUĞLA
Tel : 0 252 313 15 66 Fax : 0 252 313 15 67
E-Mail : bodrum@tiffany.com.tr


Bodrum Çarşı
Adres : Cevat Şakir Caddesi No:18 / D Bodrum MUĞLA
Tel : 0 252 313 12 42 Fax :
E-Mail : bodrumcarsi@tiffany.com.tr

Bursa Carrefour Avm
Adres : Odunluk Mah. No:B-139 Nilüfer / BURSA
Tel : 0 224 452 59 50 Fax : 0 224 451 51 26
E-Mail : bursacarr@tiffany.com.tr


Çanakkale
Adres : K.Paşa Mh.Değirmenlik Sk.FettahKurt İş Mrk.No:1 ÇANAKKALE
Tel : 0 286 212 55 77 Fax : 0 286 213 33 50
E-Mail : canakkale@tiffany.com.tr

Capacity Avm
Adres : Zeytinlik Mh.Fişekhane Cd.1B32 Bakırköy / İSTANBUL
Tel : 0 212 560 04 25 Fax : -
E-Mail : capabakirkoy@tiffany.com.tr


Cepa Avm
Adres : Eskişehiryolu 7.Km.Mustafa Kemal Mh.17.Sk.N:3 K:2/2-05 Söğütözü / ANKARA
Tel : 0 312 219 67 14 Fax : -
E-Mail : cepa@tiffany.com.tr

Cevahir Avm
Adres : Şişli Kültür Mrk.Darülaceze Cd.No:22 ŞİŞLİ / İSTANBUL
Tel : 0 212 380 04 37 Fax : -
E-Mail : cevahir@tiffany.com.tr


Deepo Outlet Center
Adres : Havaalanı Yolu Serik Cad. Sinan Mh. No:371/23-24 ANTALYA
Tel : 0 242 340 58 21 Fax : 0 242 340 58 23
E-Mail : antalya@tiffany.com.tr

Dikayarbakır
Adres : Kooperatifler mh. Ekinciler Cd. Şahinler Ap Altı No :38 /A DİYARBAKIR
Tel : 0412 224 88 89 Fax :
E-Mail : diyarbakirofis@tiffany.com.tr


Elazığ
Adres : İzzetpaşa Mh.Şehit Bnb.Tahir Cd.Belediye İş Mrk.N:123/P-2 ELAZIĞ
Tel : 0 424 234 11 46 Fax : -
E-Mail : elazig@tiffany.com.tr

Erzurum Avm
Adres : Y.Sultan Selim Bulv. Solakzade Camii Yanı N:43 Zemin Kat L09 ERZURUM
Tel : 0 442 315 98 00 Fax :
E-Mail : erzurum@tiffany.com.tr


Eskule Avm
Adres : Yenikent Mh. Doğan Araslı Cd. No:174 Esenyurt
Tel : 0212 620 33 18 Fax :
E-Mail : eskule@tiffany.com.tr

Espark Avm.
Adres : Eskibağlar Mh.Üniversite Cd.N:21K:1-22 P.K.26170 ESKİŞEHİR
Tel : 0 222 333 00 74 Fax : -
E-Mail : espark@tiffany.com.tr


Forum İstanbul Avm
Adres : Sağmacılar Mh.FF Blok Dükkan no:136 Bayrampaşa
Tel : 0212 640 75 52 Fax :
E-Mail : bayrampasaforum@tiffany.com.tr

Gordion Avm
Adres : Çay yolu 1.Kat N:FF-L 129 ANKARA
Tel : 0 312 236 70 07 Fax :
E-Mail : gordion@tiffany.com.tr


Hatay
Adres : Atatürk Cd.Yıldız Ap.No:18/E HATAY
Tel : 0 326 214 52 67 Fax : -
E-Mail : hatayayhan@tiffany.com.tr

Historia AVM
Adres : Hasan Halife Mh. Adnan Menderes Bulv. N:2 K:2/204 Fatih / İSTANBUL
Tel : 0 212 631 68 56 Fax : -
E-Mail : historia@tiffany.com.tr


İskenderun
Adres : Savaş Mh.Uzun Çarşı 47.Sk.N:60-B İskenderun / HATAY
Tel : 0 326 617 15 90 Fax : -
E-Mail : iskenderun@tiffany.com.tr

İskenderun Prime Mall Avm
Adres : Numune Mah.Eyüp Sultan Cad N:1 K:1 Mağaza No:28 İSKENDERUN
Tel : 0326 619 22 45 Fax :
E-Mail : primemall@tiffany.com.tr


İstanbul 212 AVM
Adres : Mahmutbey Merkez mah.Taşocağı cad. No:5 K:1 159-180 Bağcılar
Tel : 0 212 602 37 77 Fax :
E-Mail : istanbul212@tiffany.com.tr

İyaş Park Avm
Adres : Süleyman Demirel Bulvarı Zemin Kat No: Z -14 Merkez ISPARTA
Tel : 0 246 228 70 08 Fax :
E-Mail : ısparta@tiffany.com.tr


İzmir Çankaya
Adres : Hürriyet Blv.N:6 Çankaya / İZMİR
Tel : 0 232 445 07 66 Fax : 0 232 489 92 89
E-Mail : izmirhilton@tiffany.com.tr

İzmir Carrefour Avm
Adres : 6522 Sk.1.Giriş No:22 Karşıyaka / İZMİR
Tel : 0 232 324 26 29 Fax : 0 232 324 04 48
E-Mail : izmircarr@tiffany.com.tr


İzmir Hatay
Adres : İnönü Caddesi No: 379/B Hatay / İZMİR
Tel : 0 232 245 00 11 Fax : -
E-Mail : izmirhatay@tiffany.com.tr

İzmir Şirinyer
Adres : 313 Sk.No:27/B Şirinyer / İZMİR
Tel : 0 232 448 19 11 Fax : -
E-Mail : sirinyer@tiffany.com.tr


İzmit Gebze
Adres : Hacı Halil mh. Yeni Çarşı İsmet Paşa Cd. No:5
Tel : 0262 644 28 82 Fax :
E-Mail : gebze@tiffany.com.tr

İzmit Outlet Center
Adres : Eski Yalova Yolu Üzeri No:B-109 / İZMİT
Tel : 0 262 335 26 12 Fax : 0 262 335 35 38
E-Mail : izmitoutlet@tiffany.com.tr


Karaman
Adres : Külhan Mh. 2. İstasyon Cd. No:16/F Merkez / KARAMAN
Tel : 0 338 212 54 59 Fax : -
E-Mail : karaman@tiffany.com.tr

Kars
Adres : Kasımpaşa cad. No:180 Evin Plaza KARS
Tel : 0 474 212 00 21 Fax :
E-Mail : kars@tiffany.com.tr


Karşıyaka
Adres : 1717 Sk.No:128-A Karşıyaka / İZMİR
Tel : 0 232 364 04 48 Fax : 0 232 323 58 06
E-Mail : karsiyaka@tiffany.com.tr

Kastamonu Barutçuoğlu Avm
Adres : Barutçuoğlu Avm. A-42 KASTAMONU
Tel : 0 366 214 88 05 Fax : 0 366 214 45 55
E-Mail : kastamonu@tiffany.com.tr


Kayseri Park Avm
Adres : Org.Eşref Bitlis Blv. Alparslan Mh. No:100 KAYSERİ
Tel : 0 352 223 44 29 Fax : -
E-Mail : kayseri@tiffany.com.tr

Kemeraltı
Adres : Anafartalar Cd.N:29 Kemeraltı / İZMİR
Tel : 0 232 489 25 69 Fax : -
E-Mail : bertiz@tiffany.com.tr


Keşan Kipa Avm
Adres : İspat Cami Mh.Londra Asfaltı Tesco Kipa Avm. Keşan / EDİRNE
Tel : 0 284 714 95 55 Fax : -
E-Mail : kesan@tiffany.com.tr

Kipa Avm
Adres : Cahar Dudayev Blv.No:40/154 Çiğli / İZMİR
Tel : 0 232 386 51 20 Fax : 0 232 386 06 86
E-Mail : kipa@tiffany.com.tr


Konya Ereğli
Adres : ParkSite Alış Veriş Merkezi Sümer Mah. Rasim Erel Cad. Eczacı Sami Sok. N:3 / 31 KONYA
Tel : 0 332 713 99 40 Fax :
E-Mail : konyaeregli@tiffany.com.tr

Konya Kulecity Avm
Adres : Feritpaşa Mh.Kule Cd.No:1 KONYA
Tel : 0 332 236 36 23 Fax : 0332 236 13 00
E-Mail : konyaselcuk@tiffany.com.tr


Konya Zafer
Adres : Zafer / Atatürk Cad. No:121/C KONYA
Tel : 0 332 350 85 37 Fax : 0 332 350 52 91
E-Mail : konya@tiffany.com.tr

Kütahya
Adres : Atatürk Bulvarı Hilton Oteli Altı Mağaza NoBig Grin1-D2A KÜTAHYA
Tel : 0274 216 18 53 Fax :
E-Mail : kutahya@tiffany.com.tr


Malatya Park AVM
Adres : İnönü Cad.No:192 Kat:1 Mağaza No:82-83 MALATYA
Tel : 0 422 212 51 55 Fax :
E-Mail : malatyapark@tiffany.com.tr

Manisa Merkez
Adres : Manisa Adres :İzmir Cd. Utku Mh. No 9 Merkez MANİSA
Tel : 0 236 239 03 00 Fax :
E-Mail : manisa@tiffany.com.tr


Manisa Salihli
Adres : Adres : Mithat Paşa Mah.Kuru Dere Cad.No:65 Salihli MANİSA
Tel : 0236 713 15 88 Fax :
E-Mail : salihli@tiffany.com.tr

Mardin
Adres : Ravza Cad.Yenişehir Mah.N:61
Tel : 0 482 212 70 12 Fax :
E-Mail : mardin@tiffany.com.tr


Mersin Forum Avm
Adres : Güvenevler Mh.1.cad no:120-133 F-F 38 Yenişehir / MERSİN
Tel : 0 324 331 54 12 Fax : -
E-Mail : forummersin@tiffany.com.tr

Metrocity Avm
Adres : Büyükdere Cad. No:171/210 Metro City Alışveriş Merkezi 1.Levent / İSTANBUL
Tel : 0 212 344 01 13 Fax : 0 212 344 01 14
E-Mail : metrocity@tiffany.com.tr


Metroport AVM
Adres : Metro İstasyonu Üstü Giriş Kat N:7 - 41 / Bahçelievler İSTANBUL
Tel : 0 212 442 61 20 Fax : -
E-Mail : metroport@tiffany.com.tr

Muğla Marmaris
Adres : Tepe mah. Yeniyol cad. 20 /4 Marmaris / MUĞLA
Tel : 0 252 413 25 98 Fax : 0 252 413 51 66
E-Mail : marmaris@tiffany.com.tr


Nautilus Avm
Adres : İbrahimağa Mh. Dinlenç Sk.No:1/84-85 Acıbadem / İSTANBUL
Tel : 0 216 339 84 79 Fax :
E-Mail : naitilus@tiffany.com.tr

Neomarine Avm
Adres : Kaynarca Mah.Elka Sok.N:33 Mağaza H05 Kaynarca Pendik
Tel : 0 216 670 12 45 Fax :
E-Mail : neomarine@tiffany.com.tr


Olivium Outlet
Adres : Pr.Dr Muammer Aksoy Cd.No:54-55 Zeytinburnu / İSTANBUL
Tel : 0 212 679 88 10 Fax : 0 212 679 88 15
E-Mail : olivium@tiffany.com.tr

Optimum AVM
Adres : İstiklal Sok.No:10 / 4 K:2 Dükkan No:115 Yeni Sahra / Kadıköy İSTANBUL
Tel : 0 216 664 11 77 Fax : -
E-Mail : goztepe@tiffany.com.tr


Optimum Outlet
Adres : Ayaş Yolu Otoban Kavşağı 1.Kat N:14 Eryaman / ANKARA
Tel : 0 312 280 50 84 Fax : 0 312 280 50 89
E-Mail : optimum@tiffany.com.tr

Orion Avm
Adres : Omurtak Cd. No:33-A/34-B Çorlu / TEKİRDAĞ
Tel : 0 282 673 10 50 Fax : 0 282 673 23 28
E-Mail : corluorion@tiffany.com.tr


Özdilek Park AVM
Adres : Fabrikalar mah. Dokumacılar mevkii Fikri Erten cad. No:2 K:1 M:40 Kepez ANTALYA
Tel : 0 242 346 40 01 Fax : 0 242 346 40 03
E-Mail : antalyaozdilek@tiffany.com.tr

Pendik
Adres : 19 Mayıs Cd No 18 /B Pendik
Tel : 0216 483 62 41 Fax :
E-Mail : pendik@tiffany.com.tr


Perlavista Avm
Adres : Adnan Kahveci Mah.Yavuz Sultan Selim Bulvarı Kat:1 C-94
Tel : 0212 873 93 39 Fax :
E-Mail : perlavista@tiffany.com.tr

Rize Atatürk Cad.
Adres : Tophane Mahallesi Atatürk Caddesi No:462 RİZE
Tel : 0 464 217 53 44 Fax : 0 464 217 53 41
E-Mail : rizevurallar@tiffany.com.tr


Ş.Urfa
Adres : Mimar Sinan Mahallesi 119.Sk.Behram Apt.Altı No:1 Bahçelievler Ş.URFA
Tel : 0 414 313 81 22 Fax :
E-Mail : urfa@tiffany.com.tr

Sankopark Avm
Adres : Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı Mağaza:R-280 Şehitkamil GAZİANTEP
Tel : 0342 336 15 90 Fax :
E-Mail : sankopark@tiffany.com.tr


Selway Outlet Avm.
Adres : İzmir çevre yolu Petrol Ofisi Tes.N:18/29 Balçova / İZMİR
Tel : 0 232 278 59 80 Fax : -
E-Mail : selvay@tiffany.com.tr

Siirt
Adres : Gürses Cad.Eğitim Fakültesi Karşısı N:216 / D Merkez SİİRT
Tel : 0 484 224 62 62 Fax :
E-Mail : siirt@tiffany.com.tr


Sinop Merkez
Adres : Kefevi Mahallesi Okullar Caddesi No:8/C SİNOP
Tel : 0 368 261 05 66 Fax : -
E-Mail : sinop@tiffany.com.tr

Star City Outlet Avm
Adres : Köyaltı Mevkii Merkez Mah.Değirmenbahçe Cad.Kavak Sk.N:2 / 24 Yenibosna
Tel : 0 212 603 46 00 Fax :
E-Mail : starcity@tiffany.com.tr


Tekira AVM
Adres : Aydoğdu Mah.Şarapçı Tarla Yolu Mevkii N: 304 - 228 / Köprübaşı TEKİRDAĞ
Tel : 0 282 263 77 32 Fax : -
E-Mail : tekira@tiffany.com.tr

Teras Park Avm.
Adres : Yenişehir Mah. 55 Sk. N:1 1B36 DENİZLİ
Tel : 0 258 374 06 24 Fax : -
E-Mail : denizli@tiffany.com.tr


Torium Avm
Adres : Saadetdere Mah.137.Sok.Haramidere Sanayi Sit.Karşısı N:05
Tel : 0212 596 78 84 Fax :
E-Mail : torium@tiffany.com.tr

Trabzon Forum
Adres : Devlet Sahil Yolu Cd. 100. Yılparkı Yanı Z Blok N:9 Değirmendere Merkez / TRABZON
Tel : 0 462 330 02 85 Fax : -
E-Mail : trabzonforum@tiffany.com.tr


Ümraniye
Adres : Atatürk Mah.Alemdağ Cad .N:107/A ÜMRANİYE
Tel : 0 216 461 83 44 Fax :
E-Mail : umraniyepodyum@tiffany.com.tr

Ümraniye Carrefour Avm
Adres : İnkilap Mh. Küçüksu Cd.No:68/B-146 Ümraniye / İSTANBUL
Tel : 0 216 525 12 32 Fax : 0 216 525 11 03
E-Mail : umraniye@tiffany.com.tr


Uşak Merkez
Adres : Kurtulus Mah. Buğdaylı Sok. Polis Karakolu Karşısı UŞAK
Tel : 0 276 224 33 21 Fax :
E-Mail : usakdunya2@tiffany.com.tr

Viaport Avm
Adres : Yenişehir Mahallesi Dedepaşa Cd. No:2/96 Kurtköy Pendik / İSTANBUL
Tel : 0 216 696 13 10 Fax :
E-Mail : viaport@tiffany.com.tr


Zeyland Avm
Adres : İzmir Karayolu 6.Km.K:1 N:53 AFYON
Tel : 0 272 246 20 03 Fax :
E-Mail : afyon@tiffany.com.tr

Zonguldak
Adres : Meşrutiyet mah. Tahir Karaoğuz Sk. Demirci Çarşısı İşhanı No:1-2 Merkez ZONGULDAK
Tel : 0 372 253 39 31 Fax :
E-Mail : zonguldak@tiffany.com.tr


Zonguldak Çaycuma
Adres : Koçkan Zeren İş Hanı Zemin Kat 18/B Çaycuma / ZONGULDAK
Tel : 0 372 615 19 43 Fax : 0 372 615 19 45
E-Mail : caycuma@tiffany.com.tr

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  NT Mağazalar Adres ve Telefon Bilgileri franchise 0 119 21/11/2014 11:02:43
Son Yorum: franchise
  Madame Coco Mağaza adres telefon bilgileri franchise 0 455 20/10/2014 11:52:21
Son Yorum: franchise
  Flo Ayakkabı Ankara Mağazalar Adres Telefon Bilgileri franchise 0 454 15/09/2014 02:51:29
Son Yorum: franchise
  Flo Ayakkabı İstanbul Mağazalar Adres Telefon Bilgileri franchise 0 415 15/09/2014 02:49:34
Son Yorum: franchise
  adL Adil Işık İzmir Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 3,155 12/07/2012 11:08:57
Son Yorum: bayilik
  adL Adil Işık İstanbul Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 2,095 12/07/2012 11:07:58
Son Yorum: bayilik
  adL Adil Işık Ankara Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 3,188 12/07/2012 11:07:06
Son Yorum: bayilik
  Codentry Mağazalar Adres & Telefon Bilgileri bayilik 0 6,136 12/07/2012 01:46:03
Son Yorum: bayilik
  Love My Body Mağazalar Adres Telefon bayilik 0 3,809 12/07/2012 12:29:02
Son Yorum: bayilik
  Pull & Bear Mağaza Adres ve Telefon Bilgileri bayilik 0 13,640 08/07/2012 02:24:35
Son Yorum: bayilik

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası