Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reha Medin
24/04/2011, 02:17:56
Yorum: #1
Reha Medin
Reha Medin
Hedeflenen Franchise: 75
Başlangıç Bedeli: 12 bin dolar.
Royalty: Aylık 300 lira.
İletişim: 0216 463 18 19
Web:http://www.rehamedin.com/page.php?job=franchise BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
06/07/2011, 02:34:15
Yorum: #2
Reha Medin franchising Bayilik şartları
Reha Medin Emlak Hizmetleri, başarılı pazarlama ve organizasyonlarıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında haklı yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır. Emlak sektöründe standartları belirleyen firma olma vizyonu ile Reha Medin Emlak Hizmetleri, kaliteli hizmetten ödün vermeyen anlayışı ve çağın gereklerine uygun yaklaşımıyla farkını ortaya koymaktadır.

Reha Medin Emlak Hizmetleri, titizlikle seçtiği temsilciliklerine minimum yükle maksimum kazancı ve en yüksek müşteri memnuniyetini sağlaması, tüm temsilcilerinin kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet vermesi konusunda aynı standardı yakalaması için kapsamlı eğitim, bilişim ve hukuk desteği vermektedir.

Firmamız ve temsilciliklerinin müşterilerimize verdiği hizmet, gayrimenkul satış ve kiralama işlemleri ile sınırlı kalmayarak, gayrimenkulün ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı bir rehberlik hizmetini de içermektedir.

Rakiplerinin aksine firmamız, ofislerinin kazançlarından pay talep etmemektedir.

Temsilciliklerimizin bölgeleri, nüfus yoğunluğu ve iş potansiyeline göre belirlenmekte ve aynı bölgeye birden fazla temsilcilik verilmemektedir.

Açılan yeni temsilciliklerimize matbu evrakları, web sitesi ve buna ait tüm iletişim sistemleri kurulumu, afiş örnekleri ve ofislerin ihtiyacı olan tüm kurumsal kimlik taşıyan ürünleri başlangıçta bedelsiz olarak sağlanmaktadır.

Reha Medin Emlak Hizmetleri Genel Merkezi büyük projelerin aktif pazarlamasını üstlenmekte ve yaptığı anlaşmalar neticesinde pazarlama faaliyetlerini temsilcilikleriyle paylaşmaktadır.

Reha Medin Emlak Hizmetleri nin ana felsefesi paylaşıma dayanmaktadır. Temsilcilerimiz ortak işlerinden doğan kazançlarını kendi aralarında paylaşmaktadırlar.

Özgür ruhlu, girişimci, yüksek kazanç ve saygın bir kariyer hedefleyen donanımlı bireyleri Reha Medin ailesinde görmek istiyoruz. Reha Medin markamız çatısı altında sizlere emlak sektöründeki tecrübemizi, saygınlığımızı, ilişkilerimizi, teknik ve hukuki altyapımızı, profesyonelliğimizi, güvenilirliğimizi, kalitemizi, müşteri memnuniyetimizi veriyoruz, karşılığında sizden işbirliğinizi, dinamizminizi, emeğinizi istiyoruz.

Neden Reha Medin

Neden Emlak Sektörü ?

Gayrimenkul sektörü, son yıllarda en fazla gelişen sektörlerin başında gelir.
Gayrimenkul Türkiye’de ve Dünya’daki en belirgin yatırım araçlarından biridir.
Gayrimenkul sektörü, dinamik bir pazardır ve sürekli büyük fırsatlar yaratmaktadır.
Gayrimenkul, Maslow Temel İhtiyaçlar Hiyerarşisi açısından incelendiğinde, fizyolojik ihtiyaçların hemen ardından gelen barınma ihtiyacını karşılar. Bu da gayrimenkul sektörünün her zaman dinamik ve fırsatlarla dolu bir pazar olarak kalacağını gösterir.
Türkiye hızlı nüfus artışına sahip, dinamik nüfuslu bir ülkedir yani gayrimenkul ihtiyacı sürekli dinamiktir.

Reha Medin temsilcilerine ne verir ?

Reha Medin, sektörünün en köklü ve en saygın markalarından biridir.
Reha Medin, girişimcilere profesyonellik, güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmeleri için doğru eğitimi, teknolojik donanımı ve hukuki desteği sağlar.
Sektördeki tecrübeli ve saygın temsilcileri ile işbirliği olanağı sağlar.
Tecrübesi, referansları ve müşteri memnuniyeti ile oluşturduğu ilişkilerini, temsilcileriyle buluşturur.

Reha Medin’i diğerlerinden ayıran nedir ?

Reha Medin alıcı odaklı çalışmayı ihmal etmez. Alıcının/kiracının, öncelikli ihtiyacı olan doğru gayrimenkul ile buluşturulmasının yanı sıra bulunan gayrimenkulün ihtiyaçlarını(alarm, sigorta, tesisat, boya vs.) karşılamak için en uygun ürünlerle buluşturulmasına aracılık eder. Bu sayede hem müşterini memnuniyetini hem de temsilci kazancını maksimize eder.
Reha Medin temsilcilerine büyük maddi külfetler yüklemez. Cirolarından pay almaz.
Reha Medin’in ana gelir kaynağı temsilcilik satışı veya marka kiralaması değildir.
Temsilcileri ile beraber gayrimenkul satışı, kiralaması, danışmalığı yaparak büyümeyi hedefler.Temsilcilerini iş ortakları olarak görür ve beraber iş yapar.
Reha Medin Emlak Hizmetleri, temsilcisinin kendi başına yaptığı işlerden pay istemez. Temsilcilere herhangi bir ciro ve pay zorunluluğu dayatmaz.
Reha Medin Emlak Hizmetleri, kendisine gelen talep veya portföyleri temsilcilerine yönlendirir ve sadece bu talep ve portföylerden pay alır.
Reha Medin Emlak Hizmetleri dileyen temsilci adaylarını tecrübe kazanması amacıyla pazarlamasını yürüttüğü projelerde görevlendirir ve kendi portföylerini oluşturana kadar kazanç imkanı sağlar.

Yatırım maliyeti: 10-15 bin dolar

Başvuru: http://www.rehamedin.com/page.php?job=franchise&sec=4 BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Reha Medin Dijital Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,887 05/09/2014 12:08:33
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası