Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Penti Mağazalar Şubeler Adres Telefon
21/06/2011, 07:13:16
Yorum: #1
Penti Mağazalar Şubeler Adres Telefon
İSTANBUL

Ataşehir / Palladium
Barbaros Mah. Halk Cad. No:8-B
Tel: 0216 663 16 38-663 18 48
E-Mail: palladium@penti.com.tr

Avcılar / Pelican Mall
Üniversite Mah. Selvi Sok. No:25
Tel:0212 596 18 90-596 12 90
E-Mail: pelican@penti.com.tr
Bakırköy / Capacity
Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. No:62
Tel: 0212 560 53 41
E-Mail: capacity@penti.com.tr
Kadıköy
Erenköy, Bağdat Cad. No:344/10
Tel: 0 216 411 72 90
E-Mail: bagdat@penti.com.tr
Bayrampaşa / Forum İstanbul
Sağmalcılar Mah. FF Blok No:5
Tel: 0212 640 57 23 - 640 5733
E-Mail: forumistanbul@penti.com.tr
Bahariye / Hasan Baser İş Merkezi
Bahariye Cad. No:66/2
Tel: 0216 450 60 17- 450 60 57
E-Mail: bahariye@penti.com.tr
Fatih / Historia
Hasan Halife Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:2
Tel: 0 212 631 48 21
E-Mail:fatih@penti.com.tr
İçerenköy / Carrefour Ticaret Merkezi
İçerenköy Hal Binası Yanı, No:16/ B1
Tel: 0216-448 06 53 - 448 03 71
E-Mail: icerenkoy@penti.com.tr
Kadıköy / Mühürdar Caddesi
Caferağa Mah. Mühürdar Cad. No.38/1
Tel: 0216 700 15 46 - 700 15 47
E-Mail: muhurdar@penti.com.tr
Kadıköy / Optimum
Yenisahra, 1K87 İstiklal Sok. No:10/4
Tel: 0 216 664 13 27
E-Mail: optimum@penti.com.tr
Kadıköy / Nautilus
İbrahimağa Mah. Fatih Sok. No:1 No: 37
Tel: 0 216 339 87 27
E-Mail: nautilus@penti.com.tr
Kurtköy / Via Port
Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:2/206
Tel: 0216- 696 14 78 -79
E-Mail: viaport@penti.com.tr
Levent / Metrocit
Büyükdere Cad. No.171 / BB96
Tel: 0212-344 12 95-96
E-Mail: metrocity@penti.com.tr
4.Levent / Sapphire
Emniyet Evleri Cad. No:B01-76
Tel: 0212 268 80 14 - 268 80 15
E-Mail: sapphire@penti.com.tr
Maltepe / Carrefour
Cevizli Mah. Tugay Yolu No:27
Tel: 0 216 515 13 95
E-Mail: maltepe@penti.com.tr
Mahmutbey / 212 Outlet
Merkez Mah. Taşocağı Cad. No.5
Tel: 0212 602 30 12-13
E-Mail: 212outlet@penti.com.tr
Nişantaşı
Valikonağı Cad. No:109/A
Tel: 0 212 219 92 99 nisantasi@penti.com.tr
E-Mail: 212outlet@penti.com.tr
Pendik /Neo Marin
Doğu Mah. Büyükdere Mevkii No:1K-G04
Tel: 0216-670 10 70-71
E-Mail:pendik@penti.com.tr
Zeytinburnu / Olivium
Prof.Muammer Aksoy Cad. No:1/1
Tel: 0212 679 20 24-64
E-Mail:olivium@penti.com.tr
Bakırköy / Marmara Forum
Osmaniye Mah.Ekrem Kurt Bulvarı E-5 Sahilyolu üzeri No:089
Tel:0212 466 61 24
E-Mail: forummarmara@penti.com.tr
Bahçelievler / Metroport
Kartaltepe Mah. Metro İstasyonu Üstü, Kat B1, No:33
Tel: 0212 441 16 00-441 18 80
E-Mail: metroport@penti.com.tr
Başakşehir / Olimpa
Başakşehir Mah. Erdem Beyazıt Cad. No:5, Zemin Kat No:50
Tel: 0212 487 04 80 - 487 04 81
E-Mail: basaksehir@penti.com.tr
Beyoğlu / Galatasaray
İstiklal Cad. No:177/A
Tel: 0212 244 54 04 - 244 64 04
E-Mail: galatasaray@penti.com.tr
Beşiktaş / Sinanpaşa İş Merkezi
Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. No:5 / 101
Tel: 0212 327 27 76 - 327 27 86
E-Mail: besiktas@penti.com.tr
Beylikdüzü / Beylikdüzü Migros
E5 Karayolu Üzeri, No: Z-58
Tel: 0212-854 34 05/ 854 34 45
E-Mail: beylikduzu@penti.com.tr
Esenyurt / Torium
Saadet Dere Mah. 137. Sok. D-Blok, No:152
Tel: 0212 699 22 06 - 699 22 86
E-Mail: torium@penti.com.tr
Etiler / Akmerkez
Nispetiye Cad. Kat 1 No:365
Tel: 0 212 282 25 95
E-Mail: akmerkez@penti.com.tr
Şişli / Rumeli Cad.
Rumeli Cad. Şair Nigar sok. No:4-6
Tel: 0212 246 20 06 246 20 08
E-Mail: rumelicad@penti.com.tr
Ümraniye / Carrefour
İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No: 68
Tel: 0216 -525 16 60-61
E-Mail: umraniye@penti.com.tr
Ümraniye / M1 Meydan
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 64/7
Tel: 0216 650 22 20 - 650 22 21
E-Mail: meydanumraniye@penti.com.tr
Ümraniye/ Alemdağ Caddesi
Atatürk Mah. Alemdağ cad. No.107/C
Tel: 0216 505 10 65-505 10 66
E-Mail: alemdag@penti.com.tr
Üsküdar / Capitol
Mahir İz Cad. Kat. 3, No:121
Tel: 0216 474 94 40 - 474 94 80
E-Mail: capitol@penti.com.tr
Üsküdar / Çarşı
Sultantepe Mah. Selmanipak Cad. No:27/B
Tel: 0216 553 50 65 - 553 50 75
E-Mail: selmanipak@penti.com.tr
Kadıköy/Suadiye
Suadiye Mah. Bağdat Cad. No: 425/1
Tel: 0216 380 91 60-61
E-Mail: suadiye@penti.com.tr
Silivri / Tesco Kipa
Yenimahalle General Ali İhsan Türkkan Cad. No:30-34
Tel: 0212 728 22 47 - 728 22 48
E-Mail: silivrikipa@penti.com.tr
Şişli / Cevahir
Meşrutiyet Mah. Büyükdere Cad. No: 22/149 A
Tel: 0 212 380 08 25-26
E-Mail: cevahir@penti.com.tr
Pendik / Pendorya
Çamçeşme Mah. Tersane Cad. Fabrika Sok. No.54
Tel: 0216 670 22 00-670 21 71
E-Mail:
Sarıyer / İstinyePark
İstinye Bayırı Cad. F/235 No.283
Tel: 0 212 345 57 12
E-Mail: pendorya@penti.com.tr
Yenibosna / Starcity
Köyaltı Mevkii Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Kavak Sok. No:2 / Z-06A
Tel:0212 603 45 77 / 78
E-Mail:starcity@penti.com.tr
Sefaköy Armoni Park
Tevfik Bey Mah. Halkalı Cad. No:132/BB-47
Tel:0 212 592 92 73-74
E-Mail:armonipark@penti.com.tr

ANTALYA

Özdilekpark
Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad. No.2
Tel : 0242 335 01 26 - 335 01 36
E-Mail: ozdilekantalya@penti.com.tr
Antalya Migros AVM
Meltem Mah. 100 Yıl Bulvarı No:155 Arapsuyu Mevkii
Tel : 0 242 230 10 65-66
E-Mail: antalyamigros@penti.com.tr
Lara / She Mall
Fener Mah. Tekelioğlu Cad. 1.Kat No:56/A
Tel : 0242 324 76 01
E-Mail: shemall@penti.com.tr
Lara / Terracity
FFener Mah. Tekelioğlu Cad. No.55/089
Tel : 0 242 324 77 28-29
E-Mail: terracity@penti.com.tr

AYDIN

Forum Aydın
Orta Mah. Müze Bulvarı No:1
Tel : 0256 232 00 52
E-Mail: aydın@penti.com.tr
Kuşadası / Tesco Kipa
Değirmendere Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:223
Tel : 0256 622 00 76 -622 00 73
E-Mail: kusadasikipa@penti.com.tr
Kipa
Cumhuriyet Mah. İstasyon Bulvarı
Tel : 0256 213 21 40 - 213 21 41
E-Mail: aydınkipa@penti.com.tr
KUŞADASI/İNÖNÜ BULVARI
Türkmen Mah. İnönü Bulvarı No: 49/1 Zemin Kat
Tel : 0256 613 33 37-0256 613 33 90
E-Mail: kusadasiinonu.asrin@penti.com.tr
BURSA

Korupark
Adnan Menderes Mah. Mudanya Cad. No:2
Tel: 0 224 242 80 62
E-Mail: korupark@penti.com.tr
Kent Meydanı
Santral Garajı Mah. Eski Santral Garajı
Tel: 0 224 255 30 26
E-Mail: kentmeydani@penti.com.tr
İNEGÖL AVM
Osmaniye Mah. Altay Cad. No:27-Z007
Tel: 0 224 711 66 87-97
E-Mail: inegol@penti.com.tr
Osmangazi / Anatolium
Alaşar Mah. Zemin Kat No.30
Tel: 0224 261 10 23 - 261 10 24
E-Mail: anatolium@penti.com.tr
Osmangazi / Zafer Plaza
Cemal Nadir Cad. No:181 Osmangazi
Tel: 0224 223 33 01-09
E-Mail: zaferplaza@penti.com.tr
BİLECİK

BOZÜYÜK SARAR AVM
Malhatun Caddesi Çevre Yolu 3.Km. Zemin Kat 36/A
Tel: 0 228 315 82 63-64
E-Mail: bozuyuksarar@penti.com.tr

ÇANAKKALE

Kipa
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No.245
Tel: 0286 218 38 30-218 38 35
E-Mail: canakkalekipa@penti.com.tr
DENİZLİ

Forum Çamlık
Demircioğlu Cad. No:2 / F012
Tel: 0258 215 13 79 - 0258 215 13 80
E-Mail: camlik@penti.com.tr
Sümerpark
Sümer mah. Çal Cad. No.1
Tel: 0258 252 10 53 / 54
E-Mail: sümerpark@penti.com.tr
EDİRNE

Kipa
İstasyon Mah. No:23/Z17-A
Tel:0284 235 35 76-235 35 96
E-Mail: edirne@penti.com.tr
Margi Outlet
Atatürk Bulvarı E-5 yolu üzeri No:30
Tel:0 282 236 10 81-82
E-Mail: edirnemargi@penti.com.tr
ERZURUM

Erzurum AVM
Solakzade mah. No. GF Blok L039
Tel: 0442 315 10 49/ 315 10 59
E-Mail: erzurum@penti.com.tr
ESKİŞEHİR

Doktorlar Caddesi
İsmet İnönü Cad. No:17/D
Tel: 0222 220 02 80-84
E-Mail: eskisehir@penti.com.tr
Espark
Eskibağlar mah. Üniversite cad. No.21
Tel: 0222 333 08 60 / 61
E-Mail: espark@penti.com.tr

GAZİANTEP

Gazi Muhtar Caddesi
Gazi Muhtar Paşa Bulvarı No.16/1
Tel: 0342 215 12 96- 215 12 97 antepmerkez@penti.com.tr
E-Mail: espark@penti.com.tr
M1 Real
Merveşehir mah. Yavuzeli Cad. No.197
Tel: 0342 328 99 85
E-Mail: gaziantep@penti.com.tr
Sanko Park
Zeugma, Sarıgüllük Mah. İ Rafet İşitmen cad.
Tel: 0342 339 29 07- 08
E-Mail: sankopark@penti.com.tr
GİRESUN

G City
Fevzi Çakmak Mah. Orhan Yılmaz Cad. No.81
Tel: 0454 216 56 83-216 56 85
E-Mail: giresun@penti.com.tr
İZMİR

Alsancak
1386 Sok. No:8/D Akizmir apt.
Tel: 0232 421 12 83 / 421 18 23
E-Mail: alsancak@penti.com.tr
Alsancak / Kıbrıs Sehitleri
Kıbrıs Şehitleri Cad. No.132
Tel: 0232- 465 21 39 / 40
E-Mail: kibrissehitleri@penti.com.tr
Balçova / Agora
Mithatpaşa Cad. No:1448/2-116
Tel: 0 232 259 22 72
E-Mail: agora@penti.com.tr
Balçova / Kipa
Mithatpaşa Cad. No.1462
Tel: 0232 278 01 95 / 0232- 278 65 45
E-Mail: balcova@penti.com.tr
Forum Bornova
Kazım Dirik mah. 372 sk.
Tel: 0 232 388 51 83
E-Mail: forumbornova@penti.com.tr
Konak / Kıbrıs Şehitleri 2
Kıbrıs Şehitleri Cad. No.43 Zemin Kat Pasaj içi 12-13-14
Tel: 0232 464 84 74 - 464 02 12
E-Mail: konak@penti.com.tr
Mavişehir /Egepark
2040 sok. No:104
Tel: 0 232 324 67 33
E-Mail: egepark_izmir@penti.com.tr

TEKİRDAĞ

Tesco Kipa
Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. No. Z-10
Tel: 0282 726 14 77 - 726 14 47
E-Mail: cerkezkoy@penti.com.tr
Çorlu /Orion
Alipaşa Mah. Salih Omurtak Cad. No. 9
Tel: 0282 673 39 01 - 673 39 02
E-Mail: orion@penti.com.tr
Tekira
Aydoğdu Mah. Köprü başı mevkii
Tel: 0282 263 01 24/263 01 44
E-Mail: tekira@penti.com.tr
ZONGULDAK

Demirpark
İncivez Mah. Milli Egemenlik cad. No.130
Tel: 0372 257 77 48 - 257 77 49
E-Mail: zonguldak@penti.com.tr
ADANA

Seyhan /Atatürk Caddesi
Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Gülbahçesi Sitesi B Blok, Zemin Kat No: 42
Tel: 0322 458 99 19
E-Mail: adana@penti.com.tr
Ziyapaşa Caddesi
Ziyapaşa Bulvarı, Sun Apt. Zemin Kat. No:16/C
Tel: 0322 458 99 20
E-Mail: adanaziyapasa@penti.com.tr
M1 Real
Yenimahalle Öğretmenler Bulvarı No:53
Tel: 0322- 271 05 70 - 271 05 74
E-Mail:adanareal@penti.com.tr
Optimum
Sinanpaşa Mah. Hacı Sabancı Bulvarı No:28
Tel:0322 333 37 66
E-Mail: adanaoptimum@penti.com.tr
AFYON

Afium İkbal Tesisleri
Selçuklu Mah. Çakır Köyü, Afyon-İzmir Karayolu 9.Km No: F13
Tel: 0272 252 56 78-252 54 36
E-Mail: afyonikbal@penti.com.tr

ANKARA

Ankamall
Konya Devlet Yolu Akköprü Mevkii, No: 1 (K-0101)
Tel: 0312 541 14 15 - 541 18 05
E-Mail: ankamall@penti.com.tr
Cepa
Cepa Alışveriş Merkezi 1. Kat No:1-03
Tel :0 312 219 46 71-72
E-Mail:cepa@penti.com.tr
Antares
Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No:1
Tel: 0 312 326 39 40-00
E-Mail: antares@penti.com.tr
Kentpark
Eskişehir Yolu 7.km Mustafa Kemal Mah. No:164/1B-105
Tel: 0312 219 92 70-71
E-Mail: kentpark@penti.com.tr
Bilkent
Eskişehir Yolu 8.km No:5/40
Tel: 0 312 266 05 29 - 266 50 29
E-Mail: bilkent@penti.com.tr
Forum Ankara
Yozgat Yolu Bulvarı No:99 G Blok No:43
Tel: 0312 578 03 20
E-Mail: forumankara@penti.com.tr
Panora
Oran Mah. Turan Güneş Bulvarı No:182
Tel: 0312 490 00 20 - 490 00 50
E-Mail: panora@penti.com.tr
Armada
Eskişehir Yolu Atatürk Orman Çiftliği Mah. No: 6/ B Blok -124
Tel: 0312 219 00 13 / 14
E-Mail: armada@penti.com.tr
Ankara Carrefour
Batıkent Girişi İstanbul yolu 12. Km, Ergazi Mah. No: C027
Tel: 0312 252 37 00 - 252 37 10
E-Mail: ankara@penti.com.tr
ISPARTA

İyaş Park
Süleyman Demirel Bulvarı İyaş Park Yasam Merkezi Zemin Kat Z 61
Tel: 0246 228 22 36-37
E-Mail: ısparta@penti.com.tr
HATAY

Prime Mall
Numune Mah. Eyüp Sultan Cad.
Tel: 0326 619 22 39 / 40
E-Mail: iskenderun@penti.com.tr
KARABÜK

Kares
Albay Karaoğlanoğlu Cad. No. 4
Tel: 0370 415 19 72 - 415 19 62
E-Mail: karabuk@penti.com.tr
KASTAMONU

Kastamonu / Barutçuoğlu
Aktekke Mah. Yalçın Cad. No.8
Tel:0366 214 54 16 - 214 54 17
E-Mail: kastamonu@penti.com.tr
KAYSERİ

Kayseri Park
Alparslan Mah. Eşref Bitlis Bulvarı No:10
Tel: 0 352 233 18 86
E-Mail: kayseri@penti.com.tr
Kayseri Çarşı
İslampaşa Mah. Nazmı Toker Cad. No.14
Tel: 0 352 232 47 13 - 232 47 20
E-Mail: kayseritoker@penti.com.tr
KOCAELİ

Gebze Center
Tatlıkuyu Mah. No. 213
Tel: 0262 645 06 95 - 645 06 96
E-Mail: gebze@penti.com.tr
İzmit / N City
Oramiral Salim Dervişoğlu Cad. Fuar Yanı
Tel: 0 262 322 36 41
E-Mail: ncity@penti.com.tr
KONYA

Kule Site Merkez
Adnan Menderes Cad. No: 8/64
Tel: 0332 238 24 95
E-Mail: konya@penti.com.tr
KÜTAHYA

Kütahya / Dempark
Eskişehir yolu üzeri Yıldırım Beyazıt Mah. Çiniciler Çarşısı No. 5 Dempark AVM No. Z06 Merkez-Kütahya

E-Mail: kutahya@penti.com.tr

MALATYA

Malatya Park
İnönü Cad. No.192/ Z 57
Tel: 0422 212 12 87-88
E-Mail: malatya@penti.com.tr
MANiSA

Salihli / Kipa
Şehitler Mah. Park Cad. No.63
Tel: 0236 712 00 44 - 712 00 70
E-Mail: salihlikipa@penti.com.tr
Doğu Caddesi
Yar Hasanlar Mah.Doğu ( 8 Eylül) Cad. 14/1
Tel: 0236 712 00 44 - 712 00 70
E-Mail:manisadogu@penti.com.tr
MERSİN

Forum Mersin
Güvenevler mah. Mah. 1. Cad. No.120
Tel: 0324 331 53 16-17
E-Mail: mersin@penti.com.tr
TARSUS REGMA Outlet
Gözlükule Mahallesi Sait Polat Bulvarı No:73/Z16-Z17
Tel: 0324 614 44 89-90
E-Mail: tarsusregma@penti.com.tr
MUĞLA

Bodrum / Oasis
Cumhuriyet Mah. Karaburgaz Mevkii No. 87/Z-55 B
Tel: 0252 317 17 66 - 317 17 86
E-Mail: bodrum@penti.com.tr
NEVSEHiR

Forum Kapadokya
Bahçelievler mah. No:18/A
Tel: 0384- 214 36 09-10
E-Mail: kapadokya@penti.com.tr

SAMSUN

Atakum / Yeşilyurt AVM
Denizevleri Mah. Atatürk Bulvarı
Tel: 0362 438 51 38
E-Mail: samsun@penti.com.tr
Çiftlik Caddesi
19 Mayıs Mah. İstiklal Cad. Tezel Apt. No.8-107/A
Tel: 0362 230 01 88 - 230 01 66
E-Mail: samsunmerkez@penti.com.tr
ŞANLIURFA

Urfa City
Esentepe Mah. Osmangazi Cad. No:224
Tel: 0414 312 00 01 - 312 00 06
E-Mail: urfacity@penti.com.tr
TRABZON

Varlıbaş Atapark
Gülbaharhatun Mah. İnönü Cad. No.8
Tel: 0 462 223 37 35 - 223 37 36
E-Mail: atapark@penti.com.tr
Forum Trabzon
Kalkınma Mah. 100.Yıl parkı yanı 1.Kat Z Blok No:8
Tel: 0462 330 02 87-330 02
E-Mail: forumtrabzon@penti.com.tr BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Skechers Ayakkabı Mağazalar Adres Telefon Bilgileri franchise 0 1,898 19/04/2016 07:31:36
Son Yorum: franchise
  NT Mağazalar Adres ve Telefon Bilgileri franchise 0 6,371 21/11/2014 11:02:43
Son Yorum: franchise
  Madame Coco Mağaza adres telefon bilgileri franchise 0 5,521 20/10/2014 11:52:21
Son Yorum: franchise
  Flo Ayakkabı Ankara Mağazalar Adres Telefon Bilgileri franchise 0 3,844 15/09/2014 02:51:29
Son Yorum: franchise
  Flo Ayakkabı İstanbul Mağazalar Adres Telefon Bilgileri franchise 0 5,744 15/09/2014 02:49:34
Son Yorum: franchise
  adL Adil Işık İzmir Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 8,629 12/07/2012 11:08:57
Son Yorum: bayilik
  adL Adil Işık İstanbul Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 4,755 12/07/2012 11:07:58
Son Yorum: bayilik
  adL Adil Işık Ankara Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 8,934 12/07/2012 11:07:06
Son Yorum: bayilik
  Codentry Mağazalar Adres & Telefon Bilgileri bayilik 0 13,607 12/07/2012 01:46:03
Son Yorum: bayilik
  Love My Body Mağazalar Adres Telefon bayilik 0 11,064 12/07/2012 12:29:02
Son Yorum: bayilik

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası