Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onxline Fatura Ödeme Bayilik ( Franchising ) Şartları
13/05/2011, 04:22:52
Yorum: #1
Onxline Fatura Ödeme Bayilik ( Franchising ) Şartları
BİZ TÜRKİYENİN İLK ONLİNE VE YASAL FATURA ÖDEME VE KONTÖR MERKEZİYİZ

Türkiye’nin ilk fatura ödeme merkezi olan İnosis Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti Onxline adı altında fatura ödeme bayiliği veren bir firmadır ve 9 yılı geride bırakarak 4000 i aşkın bayisiyle sorunsuz bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Eğer bu konuyu araştırdıysanız bu işi yasal olmayan zeminde yapan insanların yaşattığı sıkıntıları duymuşsunuzdur. Bu sorunlardan sonra maliye ve belediyeler bu konuyu çok sıkı denetlemeler yaparak lisanssız fatura ödeme merkezlerini kapatmaya başladılar. Bizim bayiliklerimiz lisanslı olmakla beraber kurumların kendi yasal sayfalarıyla online çalışılmaktadır.

Sistemimiz banka ve ilgili kurumlarla anlaşmalıdır.

Üstelik herhangi bir teminat yatırmanıza ve ayrı bir yer açmanıza da gerek yoktur. Mevcut işyerinizden bu işi yapabilirsiniz.

Vergi levhası bilgisayarı interneti ve yazıcısı olan ve herhangi bir yasa dışı işe karışmamış ve vergi borcu olmayan güvenilir herkes bu işi yapabilir.

Biz bu işi düşünen bireylerin bulundukları yerlere giderek gerekli eğitimleri ve sistem hakkında gerekli bilgilendirmeleri bayi adaylarımıza yapmaktayız. Daha sonraki süreçte de her durumda müşteri hizmetlerimiz desteğini sürdürmektedir.

Ayrıca Bir defaya mahsus verecekleri lisans bedeli için de ödemede tüm kolaylıkları yapılmaktadır.

Önemli bir nokta da Türkiye de araştırma şirketlerimizin yapmış olduğu ankette en az sermaye ile en çok para kazanan fikirler arasında 2.sırada olduğumuzu bilgilerinize sunmak isterim. Bu işin sizi çok cezbedecek ayrıntıları vardır. Ayrıntılar için lütfen irtibata geçiniz.

Türkiye'nin ilk fatura ödeme merkezi olan onxline'nın böyle bir bayilikle size sunacağı ayrıcalıklar şunlardır.

Fatura Tahsilatı (Elektrik,Su,Telefon,Cep
Telefonu,Doğalgaz,Dijitürk,Dsmart,vs.vs.vs )
Günü Geçmiş Faturaların Tahsilatı
Kredi Kartı Tahsilatı
Bağkur Ödemesi
Toplu Taşıtlar Vergisi Ödemesi
Trafik Cezası Ödeme
Parça Kontör Yükleme
Telefon Hattı Satışı
Otobüs Bileti Satışı

Uçak Bileti Satışı
Otel Rezervasyon
Tur Hizmetleri
Türkiye'deki Tüm Bankalara Para Transferleri (2000 liranın altı 4 TL , 2000 liranın üstü 6 TL komisyon alır. Lütfen banka ve postaneler ile arasındaki fiyat farkını
araştırınız)

Türk Telekom Çözüm Ortaklığı (Türkiye'nin neresinde olursa olsun internet bağlatmak isteyen kişilerin bilgilerini sistemden şirketimize ilettiğiniz takdirde aracı
olduğunuz için her kişi başına 35 TL ücret alırsınız. Üstelik modem de bizden )

SMS Doğrulama Hizmeti sadece Onxline Bayilerinde mevcuttur. Fatura ödemesini yapan müşterinin cep telefonuna ödeme yapıldığı anda SMS ile ödeme bilgileri iletilir.
Bilhassa yeni açılan işletmelerde bu uygulama son derece güven kazandırıcı bir unsur teşkil etmektedir.

ONXLİNE SİSTEMİ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ

1 - Her türlü Fatura, Trafik Cezası, Vergi, Bağkur, Kurum Sitelerinden, eğer kurum sitelerinde bir aksaklık var ise bankaya bağlı olarak iki farklı şekilde sorgulama yapar.Vakit ve müşteri kaybettirmez.Maksimum 2 dakika içerisinde 1 aboneye ait 4 faturayı (Elektrik, Telefon, Su, Cep gibi) tahsil eder ve müşteriye gönderir. Aynı Faturayı ilgili kuruma 15 sn içerisinde Tek Tuş ile gönderilir.

2 - Tüm Şebekelere ait Kontörlü Cep telefonları için KONTÖR yükleme işleme yapar.

3 - Sorgulama kurumlarda olduğu gibi sadece abone numarası ile gerçekleştirilir. Müşterinin faturasını elde getirmesi şart değildir. Sadece abone numarasını söylemesi yeterlidir.Hatta bir adet fatura ödettikten sonra ilerleyen zamanlarda aynı faturayı sadece ad ve soyad belirterek ödeyebilir.

4 - Sorgulama sonucu otomatik olarak programa aktarılır. Bu özellikle kullanıcın getirilen fatura üzerinden bilgileri toplama elle gönderme gibi durumlarda kaybedeceği zamanı ve hata yapma olasılığı ortadan kaldırır.

5 - Bir müşteriye ait birden fazla fatura aynı anda tahsil edilebilir.

6 - Program tarafından gecikmeli fatura tahsilatları isteğe bağlı olarak yapılabilir.

7 - Tahsilattan sonra şirkete ait matbuu ödendi makbuzu program tarafından otomatik olarak yazdırılır.

8 - Tahsilat sırasında Müşteriye verilecek para üstü ve alınacak Kar oranı otomatik olarak program tarafından hesaplanır ve kullanıcıya uyarı olarak ekrandan sunulur. Bu özelliği ile veznedarın tahsil hatası yapma olasılığı minimuma indirgenmiştir.

9 - Alınacak komisyon oranları kullanıcı tarafından her an değiştirilebilme mevcuttur. Örneğin 30 TL elektrik faturası ödeyen bir müşteriye 0, 5 TL komisyon ödetirken, 300 TL lik fatura ödeyen bir müşteriye 2, 5 TL komisyon ödetebilirsiniz. Komisyon oranlarını istediğiniz an kendiniz güncelleyebilirsiniz. Ayrıca günlük kar marjı program tarafından otomatik olarak hesaplanır ve sürekli takip edebilmeniz için ana sayfada görüntülenir.

10 - Raporlar kısmında günlük kaç adet hangi kuruma ait fatura tahsil edildiği detaylı bir şekilde belirtilir ve istenirse çıktı alınarak dosyalanabilir.

11 - İstatistikler bölümünde o güne kadar kaç adet hangi kuruma ait fatura tahsil edildiği brüt kar, net kar gibi hesaplamalar belirtilir.( Bu bölüm sadece şirket kurucusu tarafından görülebilir, şirkette çalışan veznedarlar bu bilgiye ulaşamazlar.). Seçilen tarih aralığında kaç adet hangi kuruma ait fatura tahsil edildiği hangi kanaldan ödendiği detaylı bir şekilde sorgulanabilir. ( Bu bölüm '' benim faturam ödenmemiş, geçen ayki faturam kaç TL idi, mart ayı faturam yatmamış görünüyor '' şeklindeki soruların net cevaplarına ulaşmanızı sağlayacak bölümdür).

12 -Program üzerinde güvenlik için sadece bir kullanıcı çalışabilir. 2. bir bilgisayarda işlem yapılamaz Programda her türlü güvenlik önlemi düşünülmüştür. Programa aktarılan veriler yönetici tarafından bile silinemez. Ancak ve ancak açıklama yapılarak iptal edilebilir.

13 - Programda hangi veznedar kaç adet fatura tahsil etmiş görebilirsiniz,

14 - Programın her gün yedek alma özelliği vardır. Bilgisayarınızda herhangi bir arıza olması durumunda verileriniz kaybolmaz. Arızayı onartıp işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca yedeklerinizi bir cd yada USB ye alırsanız bilgisayarınız çalınsa bile verileriniz kaybolmamış olur.

15 - Geçmiş veriler (20 yıl öncesine ait olsa bile ) program tarafından depolanır...

16 - Daha önce ödeme yapmış bir aboneye ait tüm detayları ekrana getirerek o aboneye ait başka ödenmemiş fatura varsa hatırlatır ve ödemesi sağlanır.

17 - Müşteri portföyü oluştukça, sadece isim ve soyad ile aboneye ait tüm ödenmemiş faturaları görebilme imkanı sağlar.

18 - Seçenek olarak EFT,HAVALE ve KREDİ KARTI borcu ödeme modülü programa entegre edilebilir.

19 - Seçenek olarak müşteri portföyünüze SMS ile faturalarına ait son ödeme tarihlerini hatırlatma yapabilme imkanı sağlar. (internetten gönderilen SMS ücreti 0,065 - 0,075 TL dir).

20 - Programa entegre olarak çalışan KASA PROGRAMI sayesinde şirketinizin hesapları (muhasebesi) muntazam bir şekilde tutularak hata yapma olasılığı minimuma indirgenir.

21- Ayrıca müşterinin haklarının yazıldığı yasal dekontlar ile bir nüshası sizde bir nüshası müşterinizde olmak kaydıyla çıktısı alınıp işlem tamamlandıktan sonra . Zor da olsa bir problem çıkması durumunda muhattap siz değil, onxline'dir. Bu da bu sistemde çok önemli bir ayrıntıdır

Google dan onxline yazdığınızda çıkacak bayi girişi kısmından
Kullanıcı Adı : DEMO
Şifre : 1111 olarak giriş yapıp Hızlı fatura ödeme kısmından tüm faturalarınızı sorgulatabilirsiniz.

Bayilik görüşmesi için lütfen irtibata geçiniz veya bilgilerinizi bırakınız bulunduğunuz noktaya biz gelelim.

Bayilik için :

Genel Müdürlük : 0 ( 332 ) 237 95 96
Bölge Müdürlüğü : 0 ( 212 )356 24 24
Bölge Koordinatörü: 0 ( 532 ) 732 65 82 (Fatma Usta)
fatmausta@onxline.com.tr
http://www.onxline.com.tr
bilgi@onxline.com.tr BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
25/11/2011, 03:39:56
Yorum: #2
RE: Onxline Fatura Ödeme Bayilik ( Franchising ) Şartları
Kuruluş Yılı : 2000
Çalışan Sayısı : 55
Firma Merkezi : istanbul
Şube Sayısı : 4

Firma Tanıtım
Şirketimiz 1993 yılında Gsm Teknolojisinin Türkiye'ye gelişi ile iletişim dünyasına kapılarını açmıştır. Çağdaş ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden şirketimiz modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde barındıran, sunduğu teknoloji ürünü ve hizmetleri ile çağdaş bir şirket olmayı başararak Türkiye'nin lider kuruluşları arasında olmayı başarmıştır.

Girişimci ve yenilikçi yapısı ile teknolojik alandaki gelişmeyi tüm iş alanlarına uygulayan firmamız, dünya standartlarındaki kalitesi ile ve sürdürülebilir başarı hedefi ile ilerlemektedir. Kurulduğumuz günden bu yana faaliyet alanlarımızda başarılı ve öncü çalışmalarımızla sürekli kendimizi yenileyerek topluma artı değer kazandırmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; bencillik ve açgözlülüğü reddeder. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur. Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir.

Hizmetler
Fatura Tahsilatı (Elektrik,Su,Telefon,Cep
Telefonu,Doğalgaz,Dijitürk,Dsmart,vs.vs.vs )
Günü Geçmiş Faturaların Tahsilatı
Kredi Kartı Tahsilatı
Bağkur Ödemesi
Toplu Taşıtlar Vergisi Ödemesi
Trafik Cezası Ödeme
Parça Kontör Yükleme
Telefon Hattı Satışı
Otobüs Bileti Satışı

Uçak Bileti Satışı
Otel Rezervasyon
Tur Hizmetleri

Bayilik/Franchise Bilgileri
Bayilik Türü : Bayilik
Bayilik Şartları : http://www.onxline.com.tr
Bayilik Paket İçeriği :
Bayilik Verilecek Yerler : TÜRKİYE
Yatırım Maliyeti :
Ortalama Kar Marjı :
Reklam Katılım Ücretleri :
Gelirden Pay :
Ek Hususlar :

İletişim
Adres : MECİDİYEKÖY-ŞİŞLİ/İSTANBUL
İstanbul
Telefon : 2123562424
2123568687
5327329148
Yetkili : AZİZ YILMAZ (Bölge Temsilcisi)
Web : http://www.onxline.com.tr BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
13/12/2011, 07:50:58
Yorum: #3
RE: Onxline Fatura Ödeme Bayilik ( Franchising ) Şartları
Firma İsmi : İNOSİS Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti
Bayilik Kategorisi : Türkiye geneli bayilik verilecektir
Kuruluş Yılı : 1993
Şube Sayısı : 81
Firman Tanıtımı : Biz Kimiz?
Şirketimiz 1993 yılında Gsm Teknolojisinin Türkiye'ye gelişi ile iletişim dünyasına kapılarını açmıştır. Çağdaş ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden şirketimiz modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde barındıran, sunduğu teknoloji ürünü ve hizmetleri ile çağdaş bir şirket olmayı başararak Türkiye'nin lider kuruluşları arasında olmayı başarmıştır.

Girişimci ve yenilikçi yapısı ile teknolojik alandaki gelişmeyi tüm iş alanlarına uygulayan firmamız, dünya standartlarındaki kalitesi ile ve sürdürülebilir başarı hedefi ile ilerlemektedir. Kurulduğumuz günden bu yana faaliyet alanlarımızda başarılı ve öncü çalışmalarımızla sürekli kendimizi yenileyerek topluma artı değer kazandırmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.
Teknoloji odaklı firmamız, ülke ekonomisine önemli bir güç yaratmak için yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek, yüksek bilinirliği ve itibara sahip portföyünü uluslararası arenada söz sahibi olabilmek için her geçen gün genişletmektedir. Yarattığımız iş hacmi ile ülkemizi her zaman ileriye taşımayı arzu etmekteyiz.

Türkiye'nin kalkınması için sosyal sorumluluklarımızın gerekliliklerini gerçekleştirdiğimiz projelerle en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.
Bayilik Şartlarınız :
1- 20-25 Metre kare işyeri büyüklüğü
2-Teminat Mektubu (Çalışılan bankadan)
3-Çalıştığı Bankadan Referans
4-İkametgah bilgileri(Bağlı olduğu nüfus müdürlüğünden)
5-Ticaret Sicil Bilgileri
6-Şirket Ana Sözleşmesi
7-İmza Beyannamesi
8-İşyeri Kaşeleri
9-Kira Kontratı (En az 2 yıllık olması şartı)
10-Vergi Dairesinden Borcu Yoktur Yazısı
11-Savcılıktan İyi Hal Yazısı
Not : İş yerinin zemin kat ve işlek mekanda olması tercih sebebimizdir.

İlgili Kişi : Aziz Yılmaz
Web Siteniz : http://www.onxline.com.tr
İşyeri Telefonu : (0212) 356 24 24
Cep Telefonu : (0532) 7329148
E-posta Adresi : bayi@onxline.com.tr
Adres Girişi : Adres: Gülbağ mah.Cemal Sururi Sok.Fatih iş merkezi No:4/10
Şehir: İstanbul
Eyalet / İl: Mecidiyeköy - İstanbul
Posta / Posta Kodu: 34360
Ülke: Turkey BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
30/05/2012, 03:02:45
Yorum: #4
RE: Onxline Fatura Ödeme Bayilik ( Franchising ) Şartları
BU ŞİRKET TAMAMEN DOLANDIRICI BİR ŞİRKETTİRR 3500 TLŞ PARAMI ALDILAR BORCUM BITTI SİSTEMİ KAPATTILAR NEDENİDE FAZLA KULLANMAMAMMISS 3500 LİRAM HAVAYA UC KAGITCILARIN CEBİNE GİRDİ BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Goldenwax Oto Yıkama Bayilik Franchise Şartları franchise 0 3,984 20/04/2016 10:12:35
Son Yorum: franchise
  Globowax Oto Yıkama Bayilik Şartları franchise 0 1,184 20/04/2016 10:08:07
Son Yorum: franchise
  Carwax Oto Yıkama Bayilik Franchise Şartları franchise 0 1,237 19/04/2016 05:43:27
Son Yorum: franchise
  Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları franchise 0 1,103 19/04/2016 05:42:02
Son Yorum: franchise
  Posto Tasarım, Baskı, Kargo paketleme Bayilik Şartları franchise 0 5,395 26/10/2014 04:38:20
Son Yorum: franchise
  Startkey Emlak Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,095 15/09/2014 01:38:34
Son Yorum: franchise
  Realty-TR Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,135 12/09/2014 03:11:02
Son Yorum: franchise
  Reha Medin Dijital Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,301 05/09/2014 12:08:33
Son Yorum: franchise
  Budekor Printgloss Yurt İçi Bayilik ve Yurt Dışı Distribütörlükler Veriyor franchise 0 3,052 27/01/2014 09:37:19
Son Yorum: franchise
  Fatura Tahsilat Sistemi Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli franchise 0 3,691 08/12/2013 09:12:05
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası