Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mudo Franchising ( Bayilik ) şartları
16/05/2011, 07:05:26 (Bu konu en son: 05/06/2016 Tarihinde, Saat: 09:52:05 düzenlenmiştir. Düzenleyen: franchise.)
Yorum: #1
Mudo Franchising ( Bayilik ) şartları
mudo hakkında

"Mudo" ismi, şirketin ilk kurucuları Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün'ün adlarının ilk heceleri kullanılarak ortaya çıkmıştır.

1964 yılında Fitaş Pasajı'ndaki 12 m²'lik dükkanda hediyelik eşya, plak ve fanila satarak başlanan yolculuk, Doğan Gürün'ün ortaklıktan ayrılmasının ardından, Mustafa Taviloğlu tarafından taviz vermeyen çalışma ve trendlerin takibiyle günümüze kadar getirilmiş ve bu süreç içerisinde Türkiye'nin en köklü ve en güçlü markası Mudo doğmuştur.


Sektör, yıllar içerisinde büyük değişime uğramış, ekonomik ve sosyo ekonomik faktörlerin yanı sıra, demografik ve kültürel bir çok faktörden de etkilenmiştir. Dönem dönem ortaya çıkan krizlerde, Mudo kabuğuna çekilip küçülmek yerine, Mustafa Taviloğlu önderliğinde cesur kararlar alarak krizin üstüne gitmeyi tercih etmiştir.

Mudo, bugün parakende satış sektörünün öncü ve en önemli oyuncularından biri konumundadır.


mudo tarihçe

1964 yılında iki genç girişimci, Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün tarafından Fitaş Pasajı’nda kiralanan 12 m²’lik bir dükkanda, hediyelik eşya, plak ve renk renk boyanıp satılan fanilarla başlayan Mudo, bugün dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir mağazacılık anlayışını doğurmuştur.

Gürün’ün ortaklıktan ayrılmasının ardından Taviloğlu önderliğinde, bir çok yeniliği ülkemize getiren Mudo, 1967 yılında ilk baskılı t-shirt satışını yaparak, Türkiye’de faniladan t-shirt kavramına geçişin de öncüsü olmuştur.

1968’li yıllarda Paris’te bulunan Taviloğlu, oradaki gençliği gözlemlerken, gençlerin kendine özgü farklı bir giyim tarzı olduğunu fark etmiş ve Mudo’nun kendine has çizgileri ilk buradan esinlenerek ortaya çıkmıştır. O güne dek Türkiye’de gençliğe yönelik tek bir giyim firmasının olmadığı gerçeğinden yola çıkan Taviloğlu, bu fırsatı doğru zamanda yakalayarak, genç ve spor giyimin ilk ve tek öncüsü olmuştur. Bu girişim, 1970 yılında jean ve spor giyim ağırlıklı Erenköy Mudo mağazası ile büyümeye başlamıştır. Bu mağaza, aynı zamanda Mudo’nun mağazacılık alanındaki ilk ciddi çalışması ve bu günlere kadar büyüyerek gelmesi sağlayan dönüm noktalarından biridir.

Günümüzde olduğu gibi kuruluş ve büyüme yıllarında da tanıtım ve iletişime önem veren Mudo, 1980 yılında Türkiye'de ‘billboard’ları reklam aracı olarak kullanan ilk marka olmuştur. Mudo'nun ilk ‘billboard’ları İstanbul Boğazı’nda motorlarla tanıtılmıştır.

1987 yılında, modada şık (formal) giyimin yeniden ağırlık kazanmasıyla beraber, modern, rahat, kaliteye önem veren ve giyimine özen gösteren; çalışan bay ve bayanlara yönelik Mudo Collection markası yaratılmıştır. Aynı yıl içerisinde, Türkiye’de ilk ‘garment wash’ (parça yıkama – parça boya) pantolonlar, Mudo mağazalarında satışa sunulmuştur.

90’lı yıllarla birlikte hazır giyim ürünlerini tamamlamak ve müşterisine daha komple bir hizmet sunmak adına arayışa giren Mudo, Beyoğlu’ndaki butik mağaza çerçevesinde Mudo Pera adı altında, bay ve bayanlara yönelik ufak çaplı bir aksesuar markası oluşturmuştur. Mudo müşterisinin beğenisi ve desteğiyle gelişen bu oluşum, dünya dizayn trendlerini takip ederken her geçen gün ürün çeşitliliğini de artırmış ve bir süre sonra yerini, ev ve yaşam için her şeyi sunmayı ilke edinen yeni bir markaya, Mudo Concept’e bırakmıştır.

Ankara’dan başlamak üzere hızla yayılan toptan ağı ve de büyüyerek gelişen koleksiyonları ile Mudo 80’li yıllara damgasını vururken, 1994 yılından itibaren Türkiye’nin içine girdiği olumsuz ekonomik süreç ve sıkıntıları da göz önünde bulunduran yönetimimiz, toptan ağını kapatarak, dünyada benimsenen ‘no middle man’ felsefesi ışığında kendi mağazalarını açmaya ve direkt olarak müşterisiyle buluşmaya önem vermiştir. Bu gelişmeler çerçevesinde Mudo, son 10 yılda mağazacılık konseptini değiştirmiştir. 1994 yılında Akmerkez’de ilk Mudo City mağazası açılmıştır.

1998 yılında hayata geçirilen ‘Mudo Maslak Garage Sale’, Mudo’nun Türkiye’de öncüsü olduğu bir başka yenilik olmuş ve o dönemde Türkiye’de yeni başlamakta olan outlet mağazacılığının önünü açmıştır. Eski şirket binasının depo katlarını bir ucuzluk ve fırsat mağazasına çeviren Mudo, diğer firmalardan da ürün desteği alarak büyük bir ‘Garage Sale-Garaj Satışı’ gerçekleştirmiştir.

Mudo, ilerleyen yıllarda önceliğini, genişleyen ürün yelpazesini bir çatı altında sunabilmek adına daha büyük mağazalar açmak olarak belirlemiş, bunun sonucunda da 3687 metrekarelik Ankara Mudo City ve 4500 metrekarelik Maslak Mudo Concept birbirini takip eden yıllarda müşterileriyle buluşmuştur.

2001 yılından itibaren ise Mudo, tamamen Anadolu’da yayılmaya öncelik vermiş ve sırasıyla Antalya, Bursa, Marmaris ve İzmir Mudo City mağazalarını açmıştır. Yine bu gelişmelerin ışığında 2003 yazında, Mudo Bodrum’daki altıncı mağazasını Yalıkavak Marina’da açmıştır.

Mudo, ‘shop in shop’ konseptinden yola çıkarak bir ‘multibrand lifestyle store’ haline dönüşen Mudo City mağazaları başta olmak üzere, Mudo Concept mağazaları, ağırlıklı olarak Mudo grubunun hazır giyim ürünlerine yer verilen Mudo Store’lar ve de son yıllarda hızla çoğalan Mudo Outlet mağazalarıyla, bugün 55.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahiptir.


Mudo City Mağazaları, Collection, İthal ve Concept markalarının hepsinin bir arada bulunduğu mağazalarımızdır. 650m2 ile başlayan ve 3.700 m² arasında değişen mağazalarımız, dünyadaki ve Türkiye’deki en son trendleri takip edebileceğiniz moda noktalarıdır. Ev dekorasyonu ve moda adına tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek City mağazalarımızda 20’ye yakın yerli ve ithal giyim markasını ve Mudo Concept’i tüm ayrıcalığıyla bulabilirsiniz.

Mudo Concept Mağazaları, ev dekorasyonu ve ev tekstil ürünlerinden oluşan Türkiye’nin ilk marka mağazasıdır. Mudo Concept mağazaları, Concept kültürünü ve fikrini kapsayan, zevkinize hitap edebilecek, yerli ve ithal yaklaşık 25.000'i aşkın ürün grubunu ve 350 markayı bir arada bulabileceğiniz mağazalarımızdır. En küçük m²’ye sahip Mudo Concept mağazası sıfatı taşıyan Mudo Pera mağazası, bünyesinde kişisel aksesuar ve hediyelik eşya çeşitlerini barındırır. Özel seçilmiş concept ürünlerini farklı bir butik mağaza tasarımı ile görebiliriz. En büyük Mudo Concept mağazası ise, 5.700m² ile Panora Mudo Concept mağazasıdır. Maslak Mudo Concept mağazası ise, ev dekorasyonu alanında Türkiye'nin ilk mağazasıdır ve ürün yelpazesi, küçük mutfak aletleri ile ev ve ofis mobilyaları arasında değişmektedir.

Maslak Bahçe mağazamız; tamamen bahçe mobilyaları ve aksesuarları üzerine hizmet veren Türkiye’nin ilk mağazası özelliğini taşımaktadır. Rattan, hasır ve tik grubu mobilyaların yanında farklı aksesuar ve tasarım öğeleri de görülmektedir.

Mudo Store Mağazaları, Mudo Collection ürünleri ağırlıkta olmak üzere tekstil grubu ve kişisel aksesuar ürünlerinden oluşan bir yelpazeyi barındırır.

Mudo Marina Mağazaları, Mudo çizgisinin marin havasıyla birleşmesiyle karşımıza farklı bir tasarım çıkartmaktadır. Özellikle sahil bölgelerinde kurulu marin mağazalarımızda deniz ve denizcilik konseptinin yanı sıra sahil kesimine hitap eden hazır giyim grubunu da barındırır.

Mudo İndirim Mağazaları, Mudo kalitesini outlet mağazacılığına taşıyan mağazalarımızdır.Yeni mağazalarla sürekli büyümekte olan Outlet mağazalar zincirimizde Mudo Concept, Mudo Collection ve ithal markalarımızın sezon sonu ürünlerini bulabileceğiniz gibi, sadece bu mağazalarımıza özel üretilmiş ürünlerimizi de bulabilirsiniz.

iletişim

Mudo Merkez Bina: Cihangir Mahallesi, Petrol Ofisi Ambarlı Dolum Tesisleri Yolu, Şehit Jandarma Komando Çavuş Murat Altuntaş Sokak, No: 10, 34310
Avcılar/İstanbul

Mudo Tuzla Bina: İstanbul Deri Organize San. Bölgesi Gelişme Alanı Y-22 Özel Parsel Tuzla/İstanbul BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
19/06/2011, 08:48:51
Yorum: #2
RE: Mudo Franchising ( Bayilik )
Airport Mudo
Londra asfaltı üzeri
Atatürk Havalimanı Kavşağı
Airport Alışveriş Merkezi
Z.Kat No: 39/B–40–41
Bakırköy-İSTANBUL
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 465 80 63
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akmerkez Mudo City
Nispetiye Caddesi. Üst Çarşı No: 316
Etiler / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 282 08 06
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Avcılar Mudo Outlet
Ambarlı Dolum Tesisleri Yolu
Cihangir Mah.
Murat Altıntaş Sok. No:17
Avcılar-İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 422 15 42
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bağdat Mudo Store
Bağdat Cad. No:320
Erenköy / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0216 302 36 55
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bahariye Mudo Outlet
General Asım Gündüz Cad.
No: 29/17
Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0216 348 57 00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bahçeşehir Mudo City
Doğa Parkı Cad. Gölet Mevkii Prestige-Mall Alışveriş Merkezi 1K13
Bahçeşehir/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 669 13 20 83
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Capitol Mudo City
Capitol Alışveriş Merkezi
Tophanelioğlu Caddesi
Kat: 3 No: 2
Altunizade / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0216 651 14 37
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Carousel Mudo City
Carousel Alışveriş Merkezi
Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No: 1/1
Bakırköy / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 543 68 73
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Carrefour Mudo City
Carrefour Ticaret Merkezi
No: 10b/3
İçerenköy / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0216 448 03 04
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Cevahir Mudo City
Meşrutiyet Mah.
Büyükdere Cad. No:22
Cevahir AVM
318323 Şişli/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fatih Mudo
Hasan Halife Mah.
Adnan Menderes Bulvarı No:2
Historia AVM No: K201
Fatih-İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 631 47 87
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Galleria Mudo Store
Sahil Yolu Galleria Alışveriş Merkezi
No: 142
Ataköy / İSTANBUL
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 661 06 26
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Garage Mudo Outlet
Giz 2000 Plaza
No: 7
Maslak / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 290 63 92
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Göztepe Optimum Mudo
Optimum Outlet Alışveriş Merkezi
İstiklal Sok. 10/4-2.Kat
No:135 Yenisahra/Kadıköy
İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0216 664 13 51
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Güngören Mudo
Kale AVM. Güven Mahallesi
Eski Londra Asfaltı No:89/C
Güngören-İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 557 97 70
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
İnci Mudo Outlet
Mısır Çarşısı No:63
Eminönü / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 513 79 67
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
İstanbul 212 Mudo
212 Power Outlet Alışveriş Merkezi Mahmutbey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi No:5
Bağcılar/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
İstanbul Forum Mudo City
Kocatepe Mahallesi,
Şehir Parkı Cad.
34045 GF Blok 116
Bayrampaşa/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
İstinyePark Mudo City
İstinyePark Alışveriş Merkezi
Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad. ABC Yolu
No:221-2-3 İstinye / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 345 52 82
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
İş Kule Mudo WS
Büyükdere Cad.
İş Kuleleri Giriş Kat No: 36/37
4.Levent / İSTANBUL
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 279 06 46
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kozzy Mudo City
Kozyatağı Mah. Buket Sok.
No:5071 Kozzy Alışveriş ve
Kültür Merkezi No:01 -2A-B-C
Kadıköy/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Levent Mudo
Nispetiye Caddesi
Melodi Pasajı No: 23/8
Levent/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Maltepe Mudo
Carrefour Maltepe Alışveriş Merkezi
Cevizli Mah. Tugay Yolu No: 73/51
Maltepe / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0216 515 15 43
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Marmara Forum Mudo Concept
Osmaniye Mh.
Çobançeşme Koşuyolu Blv.
Marmara Forum AVM No:3
S blok No:050
Bakırköy / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Maslak Mudo Bahçe
Giz 2000 Plaza
No: 7 Maslak / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 290 63 97
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Maslak Mudo Concept
Eski Büyükdere Cad. Ayazağa Yolu No: 25
Maslak / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 285 23 93
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Mecidiyeköy Mudo Outlet
Ortaklar Cad. Bahçeler Sk.
No: 10
Mecidiyeköy / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 275 31 19
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nautilus Mudo Concept
Nautilus Alışveriş Merkezi
Fatih Cad. No:1 Altçarşı No: 6
Acıbadem / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
0216 339 78 15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nişantaşı Mudo Concept
Teşvikiye Mah.
Akkavak-Şekayık Sok.
No: 47/2 Tunaman Çarşısı
1. Bodrum Kat Şişli/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 240 32 04
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nişantaşı Mudo Store
Teşvikiye Cad. No: 149
Nişantaşı / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 291 72 61
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Olivium Mudo Outlet
Prof. Muammer Aksoy Cad.
No: 1/1
Zeytinburnu / İSTANBUL
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 415 55 60
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pendik Mudo Marina
Pendik Marina Batı Mah.
Sahil Yolu 34890
6 V3 10 Bağımsız Bölüm
Pendik / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Profilo Mudo
Cemal Sahir Sk. No: 26/28
Profilo Alışveriş Merkezi
No: 203
Mecidiyeköy / İSTANBUL
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 216 39 79
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Profilo Mudo Concept
Profilo Alışveriş Merkezi
Cemal Sahir Cad. 26/28
No: Za-1 11-15
Mecidiyeköy / İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0212 275 28 41
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Starcity Mudo Outlet
Starcity Alışveriş Merkezi
Merkez Mahallesi
Değirmenbahçe Caddesi
Kavak Sokak No: 2
Yenibosna/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Torium Mudo City
Saadetdere Mah. 137. Sok.
Haramidere Sanayi Sitesi Karşısı
Torium AVM Esenyurt /İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ümraniye Mudo Collection
Adres:Çakmak Mah.
Metro Group Sok. No:243
M1 Meydan Avm. Mağaza No:13
34770 Ümraniye/İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks:0216 415 60 86
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Viaport Mudo Outlet
Yenişehir Mah.
Dede Paşa cad.
No:2/126–127 Viaport Avm.
Pendik-İstanbul
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - -

A-City Mudo
Fatih Sultan Mehmet Yolu
A-City Avm. No:244
Zemin Altı B.101-102
Yenimahalle/Ankara
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ankara Mudo City
Ankamall Alışveriş Merkezi Konya Devlet Yolu Akköprü
Ankamall Akköprü Mevkii
İskitler/ANKARA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0312 541 11 27
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Arcadium Mudo City
Arcadium Alışveriş Merkezi
No:192 8.Cad.
Çayyolu Ümitköy/ANKARA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0312 241 35 53
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Cepa Ankara Mudo City
Cepa Alışveriş Merkezi Mustafa Kemal Mah. 17. Sok. No:2 Kat:1/80
Çağlayan / ANKARA

Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0312 219 63 83
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Forum Mudo Outlet
Yozgat Yolu Bulvarı No:99 Bağımsız Bölüm No:F-23
Ovacık/Etlik/Keçiören/ANKARA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0312 578 01 71
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Gordion Mudo City
Gordion Avm. Kat:2 No:238
Çayyolu/Ankara
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Optimum Mudo Outlet
Ayaş Yolu Otoban Kavşağı
Ada/Parsel: 46397/1
OptimumAlışveriş Merkezi
Kat:1 No:14
Eryaman / Ankara
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0312 280 26 70
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Panora Mudo Concept
Turan Güneş Bulvarı No:182
Kat:3 Panora AVM No:161
Oran/ANKARA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0312 490 57 78
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tandoğan Mudo
Mebusevleri Mah. Degol Cad. 1/B Tandoğan/ANKARA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0312 212 14 20
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vialife Mudo
Beştepeler Mah. Nergis Sk.
No:7/37 A.Orman Çiftliği Mahallesi
Eskişehir Yolu No.6 B blok
Söğütözü / ANKARA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0312 219 16 91
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Alanya Mudo City
Güller Pınar Mahallesi Keykubat Caddesi No:13
Antalya / Alanya
Tel: 444 MUDO / 6836
0242 519 47 49
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Antalya Mudo City
Migros Alışveriş Merkezi
Yüzüncüyıl Bulvarı
No: 155-A3/C ANTALYA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0242 230 14 35
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Antalya Mudo Concept
Şirinyalı mah.
İsmet Gökşen cad.
No:74
Muratpaşa/Antalya / Lara
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Deepo Mudo Outlet
Sinan Mah. Serik Cad.
Havaalanı Yolu No: 371/33
Altınova / Antalya
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0242 340 53 15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Özdilek Mudo
Özdilek Avm. Fabrikalar Mah. Dokumacılar Mevkii
Fikri Erten Cad. no:2/127-134 Kepez/ANTALYA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0242 335 41 00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodrum Mudo Concept
Kıbrıs Şehitleri Cad.
Yokuşbaşı mah. Hipodrome İş Merkezi
No: 60/14-15
Bodrum / MUĞLA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0252 313 18 69
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodrum Mudo Marina
Neyzen Tevfik Cad.
No: 11/14
Bodrum / MUĞLA
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodrum Mudo Store
Kale Cad. No: 47
Bodrum / MUĞLA
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Gürece Mudo Concept
Turgutreis yolu üzeri Cumhuriyet Cad.
No: 268 Gürece Mevkii
Ortakent-Bodrum
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Marmaris Mudo City
Atatürk Cad.
Solaris Plaza İş Merk. No: 9
MARMARİS / MUĞLA
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0252 412 29 44
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Marmaris Mudo Marina
Netsel Marina Günnücek Yolu
No:F07-12 48700 Marmaris/Muğla
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Turgutreis Mudo Marina
Turgureis Marina
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
No:26
Turgutreis / Bodrum
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Yalıkavak Mudo Concept
Çökertme Mevkii
Yalıkavak Port-Bodrum Pafta34h-11b
Ada34h-11c
Bodrum / Muğla
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0252 385 26 57
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Yalıkavak Mudo Marina
Çökertme Mevkii
Yalıkavak Marina Alışveriş Köyü
Bodrum / Muğla
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bornova Mudo Store
Kazım Dirik Caddesi 372 Sokak C Blok
30 \ K Forum Bornova AVM
Bornova İZMİR
Tel: 444 MUDO / 6836
Fax: 0 232 388 26 43
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Çeşme Mudo Marina
Musallah Mah. 1016 Sok.
No:2/15 B Çeşme/İzmir
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ege Park Mudo City
Şemikler Mah. 2040 Sok. No:104 Ege Park Avm.
Kat:2\233
Karşıyaka\İZMİR
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Gaziemir Mudo
Gaziemir Vergi Dairesi Karşısı
Akçay Cad. No: 34
Gaziemir / İzmir
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
İzmir Mudo City
Mithat Paşa cad.
Agora Alışveriş Merkezi
No: 1444 B-Blok
Balçova / İZMİR
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0232 277 92 08
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
İzmir Mudo Concept
Kazım Dirik Cad.
Akdeniz Mah. No:54/B
Çankaya / İzmir
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Menemen Mudo
İzmir-Çanakkale Yolu No:34
Sakıpağa Tesisi Türkelli Beldesi
Menemen/İZMİR
Tel: 444 MUDO / 6836
Faks: 0 232 835 52 15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Selway Mudo Outlet
Selway Alışveriş Merkezi
Aydın-Çeşme Otoyolu
Limontepe Mevkii
Petrol Ofisi Yanı No:16-19
Balçova/İzmir
Tel: 444 MUDO / 6836

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
29/07/2011, 01:10:36
Yorum: #3
 
okurken gerçekten beğendim. BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Skechers Ayakkabı Bayilik Şartları franchise 0 6,095 17/04/2016 09:55:12
Son Yorum: franchise
  Miss Poem Bayilik Franchising Başvuru ve Şartları franchise 0 7,522 09/02/2015 12:44:54
Son Yorum: franchise
  Mia Bride Gelinlik ve Damatlık Bayilik Şartları franchise 0 3,461 12/10/2014 10:47:01
Son Yorum: franchise
  Tshirthane bayilik Franhcise Şartları franchise 0 3,778 29/09/2014 12:55:45
Son Yorum: franchise
  Ladies Coccosh Accessories Bayilik Şartları franchise 0 5,746 30/05/2013 09:05:41
Son Yorum: franchise
  Collezione Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli franchise 0 8,287 20/04/2013 12:23:15
Son Yorum: franchise
  Frankie Garage bayilik franchising şartları Expert 0 4,842 02/04/2013 09:30:37
Son Yorum: Expert
  Best Kids Club Bayilik Franchising Şartları franchise 0 5,609 24/02/2013 02:53:58
Son Yorum: franchise
  Adolfo Dominguez Bayilik veriyor marketanalist 0 6,642 26/07/2012 05:15:52
Son Yorum: marketanalist
  Pronail Franchising Bayilik Şartları franchise 0 5,512 05/07/2012 10:27:53
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası