Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milliyet Gazetesi İletişim Bilgileri
02/07/2011, 09:35:57 (Bu konu en son: 02/07/2011 Tarihinde, Saat: 09:38:32 düzenlenmiştir. Düzenleyen: bayilik.)
Yorum: #1
Milliyet Gazetesi İletişim Bilgileri
Sahibi DK GAZETECİLİK A.Ş.İnternet Yayın Yönetmeni :Ercüment İşleyen - eisleyen@milliyet.com.tr
Sorumlu Müdür : Ali Nazım OnaranE-posta :webadmin@milliyet.com.tr
Servis Sağlayıcı : Doğan İletişim Elektronik Servis Hizmetleri A.Ş. Adres :Yüzyıl Mah. Doğan Medya Center Bağcılar İstanbul Telefon :0 212 505 61 11 Ticaret Odası :İstanbul Ticaret Odası Ticaret Sicil No :77911/18956 Vergi Dairesi :Büyük Mükellefler Vergi DairesiVergi No :6210039886Reklam :internetreklam@milliyet.com.tr
YAZARLAR
A. Can Nizamoğlu
Abbas Güçlü
aguclu@milliyet.com.tr
Abdullah Andsoy
sorucevap@vimjo.com
Ahmet Talimciler
egespor@milliyet.com.tr
Ali Eyüboğlu
aeyuboglu@milliyet.com.tr
Ali Perşembe
persembe@persembe.com
Ali Nail Kubalı
ankubali@gmail.com
Ali Tufan Koç
alitufankoc@gmail.com
Aslı Aydıntaşbaş
asli.aydintasbas@milliyet.com.tr
Asu Maro
amaro@milliyet.com.tr
Atilla Gökçe
agokce@milliyet.com.tr
Ayşe Gökçe Susam
milliyetege@milliyet.com.tr
Aziz Kedi
azizkedi@gmail.com
Banu Şen
banu.sen@dogangazetecilik.com.tr
Barış Kuyucu
barisk@cnnturk.com.tr
Barış Yengiloğlu
egespor@milliyet.com.tr
Başak Demiriz
basak.demiriz@milliyet.com.tr
Begüm Yaraş
begum.yaras@milliyet.com.tr
Bekir Saçar
bekir.sacar@milliyet.com.tr
Bilal Meşe
bmese@milliyet.com.tr
Bilgin Gökberk
bilgingokberk@mail.com
Binnur Zaimler
Cadde'deki Hayalet
cadde@milliyet.com.tr
CADDE'NİN HAYALETİ
caddeninhayaleti@milliyet.com.tr
Can Dündar
can.dundar@e-kolay.net
Cem Dizdar
cdizdar@milliyet.com.tr
Cem Mumcu
cemmumcu@okuyanus.com.tr
Cem Şengül
csengul@milliyet.com.tr
Cem Dizdar
cdizdar@milliyet.com.tr
Cemal Saydam
saydam@hacettepe.edu.tr
Cemal Ersen
cersen@milliyet.com.tr
Cengiz Hortoğlu
Ceren Şehirlioğlu
ceren.sehirlioglu@milliyet.com.tr
Çağdaş Ertuna
cagdas.ertuna@milliyet.com.tr
Çağlayan Bilgen
caglayan.bilgen@milliyet.com.tr
Çetin Altan
c.altan@bnet.net.tr
Defne Alphan
defnea@cnnturk.com
Defne Aruoba Akpınar
cadde@milliyet.com.tr
Deniz Sipahi
dsipahi@milliyet.com.tr
Derya Sazak
dsazak@milliyet.com.tr
Devrim Sevimay
dsevimay@milliyet.com.tr
Dilara Koçak
bilgi@mezurasaglik.com.tr
Dilek Gappi
dilek.gappi@dogangazetecilik.com.tr
Diyetisyen Özlem Sert Aydın
Doç. Dr. Murat Baş
sorucevap@vimjo.com
Doğan Hakyemez
doganhakmeyez7@hotmail.com
Doğan Heper
dheper@milliyet.com.tr
Dr. Erkan ALDEMİR
sorucevap@vimjo.com
Dr. Hasan İnsel
hinsel@milliyet.com.tr
Dr. İsmail AĞAR
sorucevap@vimjo.com
Dr. Mehmet Öztürk /Aile Hekimi
sorucevap@vimjo.com
Dr. Özge Küçükerdönmez
sorucevap@vimjo.com
Dr. Serkan Öztürk
sorucevap@vimjo.com
Dr.Başak Demiriz
Dr.Eser Alptekin
dreseralptekin@gmail.com
Dyt. Kübra Yılmaz
sorucevap@vimjo.com
Ece Temelkuran
okur@ecetemelkuran.com
Ecz. Bilge KARATAŞ
sorucevap@vimjo.com
Ecz. Fidan Pesen
sorucevap@vimjo.com
EDA TAŞPINAR
Elif Aktuğ
elif.aktug@milliyet.com.tr
Elif Alptekin
Ercan Akyol
eakyol@milliyet.com.tr
Ercan Güven
eguven@milliyet.com.tr
Erdal İzgi
erdalizgi@hotmail.com
Erdoğan Şenay
esenay@milliyet.com.tr
Erdoğan Sağlam
Erkan Ayraç
erkan.ayrac@milliyet.com.tr
Erkan Öncel
spor@milliyet.com.tr
Erkan Sevinç
drerkansevinc@gmail.com
Erol Yaraş
ege@mil­li­yet.com.tr
Ersin Süzer
esuzer@doganburda.com
Fabian Torres
spor@milliyet.com.tr
Fatih Türkmenoğlu
fturkmenoglu@milliyet.com.tr
Fatoş Karahasan
fatos.karahasan@milliyet.com.tr
Ferhan İstanbullu
ferhan.istanbullu@gmail.com
Fethi Heper
fheper@yahoo.com
Fevzi Aksoy
faksoy@milliyet.com.tr
Feyzi Hepşenkal
feyzihepsenkal@mynet.com
Fikret Bila
fbila@milliyet.com.tr
Filiz Aygündüz
filiz.a@milliyet.com.tr
Fizyoterapist ve Pilates Uzmanı Ceyda Görücü
sorucevap@vimjo.com
Fuat Ercan
fercan@milliyet.com.tr
Gamze Ünsal
a.gamzeunsal@gmilliyet.com
Gökhan Türe
gture@milliyet.com.tr
Gökmen Aytaç
ege@milliyet.com.tr
Gözde Ertan
gozde.ertan@dogangazetecilik.com.tr
Gülgün Karaoğlu
Gülüm Dağlı
gulum.dagli@milliyet.com.tr
Güneri Cıvaoğlu
ngunericivaoglu@gmail.com
Güngör Uras
guras@milliyet.com.tr
Günseli Önal
gonal@milliyet.com.tr
Hacer Yeni
yeni@doganburda.com
Hakan Kırkoğlu
hkirkoglu@ttmail.com
Hamdi Türkmen
hamdi-turkmen@hotmail.com
Harun Uysal
harun.uysal@milliyet.com.tr
Hasan İnsel
hs@milliyet.com.tr
Hasan Pulur
h.pulur@milliyet.com.tr
Hasan Cemal
h.cemal@milliyet.com.tr
Haslet Soyöz
hsoyoz@milliyet.com.tr
Hidayet Türkoğlu
Hilmi Gültay
milliyetege@milliyet.com.tr
Hurşit Güneş
hgunes@milliyet.com.tr
İlber Ortaylı
İpek Yezdani
ipek.yezdani@milliyet.com.tr
İrem Erdilek
Jale Özen
Jhon Travolta
cadde@milliyet.com.tr
Kadri Gürsel
kgursel@milliyet.com.tr
Kemal Önderoğlu
milliyetege@milliyet.com.tr
Kemal Önderoğlu
cozumhatti@milliyet.com.tr
Levent Kalkan
leventk@milliyet.com.tr
Mehmet Tezkan
mtezkan@milliyet.com.tr
Mehmet Tez
mehmet.tez@milliyet.com.tr
Mehmet Demirkol
mdemirkol@milliyet.com.tr
Mehmet Ali Birand
mabirand@e-kolay.net
Mehveş Evin
mehves.evin@milliyet.com.tr
Melda Narmanlı Çimen
mcimen@doganburda.com
Melih Aşık
m.asik@milliyet.com.tr
Melis Alphan
malphan@milliyet.com.tr
Melissa P.
Meltem Mazıcı
meltemmazici@gmail.com
Menderes Özel
mozel@milliyet.com.tr
Meral Tamer
mtamer@milliyet.com.tr
Meriç Köyatası
merickoyatasi@hotmail.com
Metin Münir
mmunir@milliyet.com.tr
Metin Tokat
mtokat@milliyet.com.tr
Muhittin Akbel
muhittin.akbel@dogangazetecilik.com.tr
Muhittin Akbel
muhittin.akbel@dogangazetecilik.com.tr
Muhittin Akbel
muhittin.akbel@dogangazetecilik.com.tr
Murat Sabuncu
murat.sabuncu@milliyet.com.tr
Murat Özken
murat.ozken@dogangazetecilik.com.tr
Murat Bozok
bozokmurat@gmail.com
Murat Dokur
Mümin Sekman
Nail Güreli
nail.gureli@milliyet.com.tr
Naim Dilmener
ndilmener@milliyet.com.tr
Necmi Kepçetutan
nkepcetutan@milliyet.com.tr
Nil Kural
nil.kural@milliyet.com.tr
Nuray Mert
nuray.mert@milliyet.com.tr
Nuray Mert
nuray.mert@milliyet.com.tr
Oğuz Akdeniz
Op. Dr. Onur Çukurluoğlu
sorucevap@vimjo.com
Osman Ulagay
oulagay@milliyet.com.tr
Ozan Akarı
ozan.akari@milliyet.com.tr
Özgür Şef
ozgur@ozgursef.com
Özgür Kaynar
ozgur.kaynar@milliyet.com.tr
PARTİ AJANI
parti@milliyet.com.tr
Pedagog Psk.Dan. Sevil Yavuz
Pelin Çini
pelin.cini@milliyet.com.tr
Pelin Çini
pelin.cini@milliyet.com.tr
Prof. Dr. E. Murat Tuzcu
murat.tuzcu@milliyet.com.tr
Prof. Dr. Murat Emiroğlu
sorucevap@vimjo.com
Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ
sorucevap@vimjo.com
Prof.Dr. Erdem Yeşilada
sorucevap@vimjo.com
Psikolojik Danışman, Pedagog Sinan Çağıran
PUCCA -
.
R.Hakan Kırkoğlu
Rıdvan Dilmen
rdilmen@milliyet.com.tr
Rıza Türmen
rturmen@milliyet.com.tr
Sabanur Kıraç
skirac@milliyet.com.tr
Sabetay Varol
varol@noos.fr
Sami Kohen
skohen@milliyet.com.tr
Sedat Ergin
sergin1@milliyet.com.tr
Semih İdiz
sidiz@milliyet.com.tr
Serfiraz Ergun
serfiergun@milliyet.com.tr
Serhat Ayan
Serkan Arman
serkan.arman@milliyet.com.tr
Serpil Yılmaz
syilmaz@milliyet.com.tr
Serpil Çevikcan
scevikcan@milliyet.com.tr
Sezin Sivri
sezin.sivri@yahoo.com.tr
Sina Koloğlu
s.kologlu@milliyet.com.tr
Sinema Editor
Songül Hatısaru
songul.hatisaru@milliyet.com.tr
Şule Yücebıyık
Taha Akyol
t.akyol@milliyet.com.tr
Tijen Mergen
tmergen@milliyet.com.tr
Tolga Akyıldız
tolga.akyildiz@milliyet.com.tr
Tülin Şahin
mektup@tulinsahin.com
Uğur Meleke
ugur.meleke@milliyet.com.tr
Uğur İşven
ugur.isven@dogangazetecilik.com.tr
Uzay Gökerman
Uzm. Dyt. Ahmet Gürapaydın
sorucevap@vimjo.com
Uzm. Dyt. Aylin YILMAZ
sorucevap@vimjo.com
Uzm. Dyt. Leyla TEVFİKOĞLU
sorucevap@vimjo.com
Uzm. Dyt. Nursel Anıl
sorucevap@vimjo.com
Uzm. Psikolog, Psikoterapist Ruşen Nur Arıkan
Uzman Estetisyen İlknur ÇİZİK
sorucevap@vimjo.com
Uzman Fizyoterapist Seher Arslan
sorucevap@vimjo.com
Uzman Psikolog İlknur YILMAZ
sorucevap@vimjo.com
Ümit Avcı
umit.avci@milliyet.com.tr
Vedat Özdemiroğlu
vedatozdemiro@gmail.com
Vedat Milor
Yael Profeta
Yalvaç Ural
yural@milliyet.com.tr
Yaman Törüner
ytoruner@milliyet.com.tr
Yaprak Özer
yaprakozer@indeksiletisim.com
Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen
Yavuz Kocaömer
ykoca@milliyet.com.tr
Yeliz Aras
yeliz.aras@milliyet.com.tr
Yusuf Kobal
ykobal@millyet.com.tr
SPOR YAZARLARI
A. Can Nizamoğlu
Atilla Gökçe
agokce@milliyet.com.tr
Bilal Meşe
bmese@milliyet.com.tr
Bilgin Gökberk
bilgingokberk@mail.com
Cem Şengül
csengul@milliyet.com.tr
Cem Dizdar
cdizdar@milliyet.com.tr
Cemal Ersen
cersen@milliyet.com.tr
Doğan Hakyemez
doganhakmeyez7@hotmail.com
Ercan Güven
eguven@milliyet.com.tr
Erdoğan Şenay
esenay@milliyet.com.tr
Erkan Ayraç
erkan.ayrac@milliyet.com.tr
Erkan Öncel
spor@milliyet.com.tr
Fabian Torres
spor@milliyet.com.tr
Fethi Heper
fheper@yahoo.com
Fevzi Aksoy
faksoy@milliyet.com.tr
Fuat Ercan
fercan@milliyet.com.tr
Gökhan Türe
gture@milliyet.com.tr
Hidayet Türkoğlu
Levent Kalkan
leventk@milliyet.com.tr
Mehmet Demirkol
mdemirkol@milliyet.com.tr
Metin Tokat
mtokat@milliyet.com.tr
Oğuz Akdeniz
Rıdvan Dilmen
rdilmen@milliyet.com.tr
Uğur Meleke
ugur.meleke@milliyet.com.tr
Uzay Gökerman
Ümit Avcı
umit.avci@milliyet.com.tr
Yavuz Kocaömer
ykoca@milliyet.com.tr
Yusuf Kobal
ykobal@millyet.com.tr
PROMOSYON HİZMETLERİ
Promosyon Servisi :promosyon@milliyet.com.tr
İNTERNET REKLAM
İnternet Reklam Servisi :banner@milliyet.com.tr
BÜLTENLERİNİZ İÇİN
bulten@milliyet.com.tr
ADRES VE TELEFON
Adres : Doğan Medya Center, BAĞCILAR 34204 İSTANBULTelefon :0 212 505 61 11E-posta :webadmin@milliyet.com.tr BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şahin Medya Grup Reklamcılık Firma İletişim Bilgileri franchise 0 5,676 20/08/2011 10:36:14
Son Yorum: franchise
  Star Gazete İletişim Bilgileri bayilik 2 4,371 13/08/2011 01:25:48
Son Yorum: prenses
  FANATİK GAZETESİ franchise 2 2,179 10/08/2011 10:34:52
Son Yorum: kucukomer
  Ayyıldız Toros Gazetesi franchise 2 3,550 05/08/2011 11:35:17
Son Yorum: penti bayilik
  Antalya ilan Gazetesi franchise 0 1,802 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  BATI ANTALYA GAZETESİ franchise 0 1,538 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  CEZİRE GAZETESİ franchise 0 1,664 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  CUMHURİYET GAZETESİ İLETİŞİM franchise 0 2,414 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  Çağdaş Şırnak Gazetesi franchise 0 2,086 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:
  ÇARŞAMBA GAZETESİ franchise 0 2,046 03/08/2011 09:31:53
Son Yorum:

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası