Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metrocity AVM
12/06/2011, 05:27:13
Yorum: #1
Metrocity AVM
Metrocity Alışveriş Merkezi 4 kat üzerinde 140 mağaza, restoran ve cafesi, 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkı, Metro 1.Levent durağına direkt bağlantısı ile her gün 10:00 – 22:00 saatleri arası açık olan Metrocity Alışveriş Merkezi İstanbul’un merkezinde, 1. Levent’tebulunmaktadır.

Toplam 60.000 m² üzerine kurulan Metrocity Alışveriş Merkezi gün ışığı alması avantajı ile ferah ve aydınlık bir alışveriş imkanı sağlıyor. Metrocity Alışveriş Merkezi eşsiz bir mimari yapının yanı sıra MMM MiGROS, BOYNER (2 kat), FLO, KOTON, MARKS & SPENCER, MAXI TOYS, TEKNOSA, ZARA gibi büyük mağazalar, GLORIA JEANS, STARBUCKS gibi Cafeler ve güçlü bir FOOD-COURT’tan oluşmaktadır. Metrocity Alışveriş Merkezi bünyesinde Beymen Club, Network, Lacoste, Stefanel, Sevil Parfümeri, İpekyol, Sony, Swatch, Burger King, Sarar, Daniel Hechter, Mavi Jeans, Kütahya Porselen, Gift Home, Nine West, Park Bravo, LCW gibi Türk ve uluslararası markalarınyanı sıra yüksek kalitede butik mağazalar da yer almaktadır.

Metrocity Alışveriş Merkezi’nin dünyada emsali çok az görülen direkt metro bağlantısı ile (3. Zemin Kat) ziyaretçilerinin alışveriş öncesi ve sonrası rahatı da düşünülmüş ve ulaşım en kolay hale getirilmiştir. Açıldığından beri gerçekleştirdiği ilklerle İstanbul’unadrenalin seviyesini hep yüksekte tutmayı başaranİstanbul’un genç ve dinamik alışveriş merkezi Metrocity sürekli düzenlediği sürpriz aktivitelerleİstanbul’a yeni bir soluk getirmeye devam ediyorum.

Metrocity Alışveriş Merkezi Yapısal Özellikleri 24 katli ofis binası ve toplam 205 daireden oluşan her biri 26 katlı iki adet rezidans binası ile bütünleşen ve 1. Levent metro istasyonuna direkt bağlantılı alışveriş merkezi kompleksinin getirdiği yaşam stilinin ayrıcalığı yalnızca Metrocity Alışveriş Merkezi’nde yaşanıyor. Her yönden kolay ulaşılabilirlik ve eşsiz yerleşimi ile Metrocity Alışveriş Merkeziİstanbul’un değişik noktalarına en kısa sürede bağlanabiliyor.

Her kattaki koridorlara yayılmış, engelli ziyaretçilerimiz için yüksekliği ayarlanmış ankesörlü telefon üniteleri ve özel tuvalet birimleri ile tüm kolaylıkların düşünüldüğü Metrocity Alışveriş Merkezi ziyaretçilerimizin tüm gereksinimlerine cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Ülkemizde ilk kez bu boyutta bir yapının örtülmesinde kullanılan teflon kaplı fiber glass çatı örtüsü siz ziyaretçilerimizi gün içinde direkt güneş ışınlarının zararlı etkilerinden arındırarak doğal gün ışığının dinlendirici etkisi altında dinlenme, alışveriş ve eğlenmeimkanı sunuyor. Bu da tasarımın başlangıcında hedef alınan ve bir ilke imza atan “gün ışığında alışveriş” ilkemizin bir ifadesi olarak karşımıza çıkıyor.

Ziyaretçilerimizin alışveriş merkezi içinde düzey dolaşımlarını sağlayacak 3 adedi panoramik, 2 adedi ise yalnızca süpermarkete özel olmak üzere toplam 5 adet insan asansörü ile katlarda muhtelif noktalara yayılmış toplam 36 adet yürüyen merdiven bulunmaktadır. Alışveriş merkezi genelinde ise toplam olarak 16 adet asansör yük ve ziyaretçi kullanımına açıktır.

Ziyaretçilerin cep telefonları ile kesintisiz iletişim için Metrocity Alışveriş Merkezi’neözel olarak alt yapısı kurulan bir GSM sinyali şebekesi her noktada ulaşılabilme imkanı sunuyor. Food court’un bazı bölümlerinde ve cafe alanlarında sigara içilebilen bir alışveriş merkezi olarak Metrocity Alışveriş Merkezi ana dolaşım alanlarında ve mağaza içlerinde konforlu bir alışveriş ortamı sunmaya devam ediyor. Metrocity Alışveriş Merkezi gelişmiş güvenlik sistemleri, kesintisiz müzik yayını, titizlikle ele alınan temizlik hizmetleri, yangın ihbar, söndürme ve duman tahliye sistemleri ile günümüzün çağdaş yapıları arasındaki yerini almış bulunmaktadır.

Metrocity Alışveriş Merkezi Ullaşım Metrocity Alışveriş Merkezi, 1. Levent’te Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan ve ulaşımı gerek toplu taşıma araçları, gerekse özel araçlarla kolaylıkla sağlanmış bir alışveriş merkezi olarak İstanbul’un Avrupa yakasına kazandırılmıştır. Metrocity Alışveriş Merkezi’ne aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz: Metro İle … – Taksim istikametinden ulaşım Metrocity Alışveriş Merkezi, Taksim-Levent metro hattı ile 12 dakika gibi kısa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır.

Alışveriş merkezi içine 1. Levent Metro İstasyonu’ndan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Metrocity Çıkışı” olarak yönlendirilmiş yürüyen merdivenleri izlenerek alışveriş merkezine en kısa yoldan ulaşılabilir. Otomobille… – Maslak ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinden ulaşım Metrocity Alışveriş Merkezi, 1. Levent Büyükdere Caddesi üzerinde bulunduğundan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinden gelen araçların köprüyü geçtikten sonra ikinci çıkış olan Levent – Sarıyer çıkışını kullanarak Zincirlikuyu -Beşiktaş istikametine yönlenmeleri halinde Metrocity Alışveriş Merkezi Maslak istikametinden gelen Büyükdere Caddesi üzerinde sağ kolda görülecektir. – Beşiktaş – Zincirlikuyu istikametinden ulaşım Bu istikametten gelindiğinde sol kolda kalan Zincirlikuyu Mezarlığı bitimindeki Metrocity Alışveriş Merkezi geçildikten sonra, Gültepe çıkışından çıkılarak soldaki ayrımdan Büyükdere Caddesi alt geçidi izlenerek tekrar Zincirlikuyu – Beşiktaş istikametine dönülmesi halinde Maslak istikametinden geliyormuş gibi Büyükdere Caddesi üzerindekiMetrocity’ye ulaşılabilecektir.

Metrocity AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi Adres : Büyükdere Cad. 34330, 1. Levent, Beşiktaş – İstanbul Tel.: 0 212 344 06 70 Faks : 0 212 334 06 61
Metrocity AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi : http://www.metrocity.com.tr BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası