Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medical Park Hastanesi Adres Telefon
17/06/2011, 09:21:44
Yorum: #1
Medical Park Hastanesi Adres Telefon
Medical Park Çağrı Merkezi
444 44 84
Medical Park Antalya
Adres : Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara
Antalya
Tel : 0 (242) 314 34 34
Faks : 0 (242) 314 30 30
E-mail : antalya@medicalpark.com.tr

Medical Park Bahçelievler
Adres : Kültür Sok No:1 34160 Bahçelievler İstanbul
Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı
Tel : 0 (212) 484 14 84
Faks : 0 (212) 0 484 17 84
E-mail : bahcelievler@medicalpark.com.tr

Medical Park Batman
Adres : Atatürk Bulvarı No: 141
Batman
Tel : 0 (488) 213 44 44
Faks : 0 (488) 213 60 70
E-mail : batman@medicalpark.com.tr

Medical Park Bursa
Adres : Haşim İşcan Caddesi Fomara Meydanı No:1
Osmangazi Bursa
Tel : 0 (224) 270 60 00
Faks : 0 (224) 223 55 71
E-mail : bursa@medicalpark.com.tr

Medical Park Elazığ
Adres : Yunus Emre Bulvarı No:133 Merkez
Elazığ
Tel : 0 (424) 234 50 00
Faks : 0 (424) 237 99 38
E-mail : elazig@medicalpark.com.tr

Medical Park Fatih
Adres : İskenderpaşa Mah. Horhor Cad. No:4 34080
Fatih İstanbul
Tel : 0 (212) 453 10 00
Faks : 0 (212) 531 04 81
E-mail : fatih@medicalpark.com.tr

Medical Park Gaziantep
Adres : Mücahitler Mah. 52063 Nolu Sok. No:2 Şehitkamil
Gaziantep
Tel : 0 (342) 211 16 00 - 211 16 01
Faks : 0 (342) 324 88 60
E-mail : gaziantep@medicalpark.com.tr

Medical Park Hollanda İrtibat Ofisi
Tel : +31 204862289
Medical Park Göztepe
Adres : E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
Tel : 0 (216) 468 44 44
Faks : 0 (216) 468 45 67
E-mail : goztepe@medicalpark.com.tr

Medical Park Ordu
Adres : Akyazı Mah. Gaffar Okan Cad. No: 9
Ordu
Tel : 0 (452) 226 10 00
Faks : 0 (452) 226 14 90
E-mail : ordu@medicalpark.com.tr

Medical Park Samsun
Adres : Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Tel : 0 (362) 311 40 40
Faks : 0 (362) 311 40 50
E-mail : samsun@medicalpark.com.tr

Medical Park Sultangazi
Adres : Eski Edirne Asfaltı No:608 Sultangazi
İstanbul
Tel : 0 (212) 476 24 00
Faks : 0 (212) 476 95 78
E-mail : sultangazi@medicalpark.com.tr

Medical Park Tarsus
Adres : Öğretmenler Mah. Şehit İsmet Akın Cad. No: 10 Tarsus Mersin
Tel : 0 (324) 241 41 41 - 241 41 00
Faks : 0 (324) 241 41 90
E-mail : tarsus@medicalpark.com.tr

Medical Park Tokat
Adres : Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29
Tokat
Tel : 0 (356) 214 01 11
Faks : 0 (356) 213 02 02
E-mail : tokat@medicalpark.com.tr

Medical Park Uşak
Adres : Kemalöz mah. Atatürk bulvarı No:139/A
Uşak
Tel : 0 (276) 227 65 65
Faks : 0 (276) 227 22 33
E-mail : usak@medicalpark.com.tr

Medical Park Van
Adres : Selim Bey Mah. Kale Yolu Üzeri
Van
Tel : 0 (432) 227 32 46 - 227 32 08
Faks : 0 (432) 227 34 64
E-mail : van@medicalpark.com.tr

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
04/08/2011, 02:43:51
Yorum: #2
 
Hocam güzel bilgi teşekkürler fakat bu bilgiler güncel mi ?

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b-fit İZMİR Merkezleri Adres Telefon Bilgileri Expert 0 8,137 09/07/2012 10:17:51
Son Yorum: Expert
  b-fit İSTANBUL Merkezleri Adres Telefon Bilgileri Expert 0 9,182 09/07/2012 09:38:30
Son Yorum: Expert
  b-fit ANKARA Merkezleri Adres Telefon Bilgileri Expert 0 10,828 09/07/2012 09:29:54
Son Yorum: Expert
  b-fit ADANA Merkezleri Adres Telefon franchise 0 3,470 09/07/2012 09:25:50
Son Yorum: franchise
  Estetik international şubeleri adres telefon bayilik veren firmalar 0 1,172 13/12/2011 08:43:37
Son Yorum: bayilik veren firmalar
  Ankara Belediye Hastanesi franchise 2 1,102 17/08/2011 07:28:53
Son Yorum: TaGo
  AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİ franchise 2 1,088 17/08/2011 07:28:52
Son Yorum: MaRuL
  ALMUS DEVLET HASTANESİ franchise 2 1,211 13/08/2011 01:25:48
Son Yorum: Arsin
  ANAMUR DEVLET HASTANESİ franchise 3 901 13/08/2011 01:25:48
Son Yorum: kaptan_75
  ANKARA ETLİK İHTİSAS HASTANESİ franchise 2 969 05/08/2011 11:39:57
Son Yorum: istemlak

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası