Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lineadecor Bayilik ( Franchise ) Şartları
10/05/2011, 10:52:15
Yorum: #1
Lineadecor Bayilik ( Franchise ) Şartları
Felsefemiz

İnsanların yaşamlarına mutluluk katmak, yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunmak, bizim hem misyonumuz, hem de en büyük ilham kaynağımız. Özgün tasarımlarımızı, siz mutfak kullanıcılarının alışkanlıkları ve gereksinimlerini düşünerek gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yaşamınıza farklılık katacak, estetik değerler taşıyan dayanıklı mutfakları hayata geçiriyoruz. Var olan gelişme ruhumuzla ve engin tecrübemizle düşlediklerinizi gerçekleştirerek yaşamınızın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sadece size özgü olan ve size "evimdeyim" dedirten mutfakları yaratıyoruz.

Başarı, deneyim ve birikim işidir...

Lineadecor mutfakları, ahşap sektöründe kazanılan deneyim ve birikimle 1991 yılında kurulan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından üretilmektedir. Dekor Ahşap Ürünleri, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mutfak sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapan Dekor Ahşap Ürünleri, 2006 yılında Gebze tesislerini faaliyete geçirerek tüm üretimini üst düzey teknolojilerle yenilemiştir.

Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir...

Lineadecor mutfakları, bugün Gebze'deki 30.000 m2 alana sahip üretim tesislerinde en son teknoloji kullanılarak, modern bir anlayışla üretilmektedir. Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Dekor Ahşap, üretimden dağıtıma kadar her sürecin elektronik ortamda takibini sağlayan güçlü bir elektronik alt yapıya sahiptir. Kullanılan üstün teknoloji ve uygulanan ERP sistemi ile üretim sürecinde sağlanan mükemmelliğin bir sonucu olarak yıllık üretim kapasitesi 25.000 mutfağa ulaşmıştır.

Lineadecor sınırların ötesinde...

Lineadecor marka mutfak mobilyaları, hem Türkiye'nin seçkin inşaat projelerinde tercih edilmekte hem de Türkiye'nin her bölgesinde ve çok sayıda noktada hizmet veren yetkili satıcıları aracılığıyla kullanıcısıyla buluşmaktadır. Türkiye'nin en önemli mutfak markası olmasının yanı sıra, Lineadecor bugün dünya çapında bir marka haline gelmiştir. Artık sınırlarımızın ötesinde Orta ve Yakın Doğu'dan, Avrupa ve Amerika'ya kadar dünyanın pek çok ülkesinde, sayıları her geçen gün artan yetkili satıcıları aracılığıyla müşterileriyle buluşmaktadır.

Mutfak bir tasarım ürünüdür...

Lineadecor mutfaklar; tasarımıyla, detaylarıyla, malzeme ve ürün kalitesiyle fark yaratmaktadır. Firmamız, bünyesindeki AR-GE ve ÜR-GE departmanlarıyla birlikte dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve Türkiye'deki pek çok gelişmeye öncülük etmektedir. Estetik ve modern çizgisi, farklı tasarımlarıyla modüler mutfağın olanaklarını genişleten Lineadecor, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmek üzere ürün gamını her geçen gün zenginleştirmektedir.

Test edilmiş kalite...

Mutfak mobilyası yoğun kullanıma, su buharı, nem ve ısıya karşı dayanıklı olmalı ve kaliteli malzemeden üretilmelidir. Lineadecor mutfakların malzeme seçimi, mutfaktaki kullanım koşulları altındaki direnç ve kullanım ömrüyle ilgili testlerden geçirilerek yapılmaktadır. Menteşe sistemlerinde 200.000 kez, çekmece sistemlerinde 100.000 kez açma kapama testleri, taşıyıcıların yük kapasitesi ile ilgili çalışmalar bu araştırmaların önemli örnekleridir. Kalitenin en önemli göstergesi ise uzun yıllardır Lineadecor mutfak kullanan müşterilerimizden ulaşan olumlu tepkiler ve teşekkürlerdir. Bugün artık ikinci kez Lineadecor mutfak satın alan müşterilerle ya da ikinci kuşak kullanıcılarla karşılaşıyor olmak mutfaklarımızın kalitesinin müşterilerimiz tarafından da test edildiğinin göstergesidir.

İdeal bir mutfak ideal bir ekip işidir...

İdeal bir mutfak öncelikle iyi bir tasarım ve yerleşim planlaması ile mümkündür. Sonra doğru ve kaliteli malzeme kullanımı, modern teknoloji ile sağlıklı koşullarda üretim, özenli bir sevkiyat, bilgili ve deneyimli ellerde doğru bir montaj sağlanmalıdır. İdeal bir mutfak için gereken her adımda, istenen kaliteye ulaşmak üzere insan faktörü ve başarılı bir ekip çalışması önemli rol oynar. Dekor Ahşap bu bilinçle kurulduğu günden bu yana insan kaynağına, bu paralelde bilgiye, deneyime ve yaratıcılığa gereken önemi vererek personelinin daima gelişim içinde olmasını sağlamıştır.

Kalite için eğitim...

Yetkili satış noktalarımızda ürünü müşterilerimize tanıtan, onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun tasarımı ortaya koyan, sipariş teslimine kadar her aşamaya rehberlik eden mutfak tasarımcıları, birer mutfak uzmanı olmak üzere yetiştirilmektedir. Satış noktalarında görev alan tüm mutfak tasarımcılarının formasyonlarına ek olarak Lineadecor eğitim birimince hazırlanan eğitimlerle daha bilgili ve donanımlı olarak hizmet vermesi sağlanır. Lineadecor'da görev alan herkes büyük bir ekibin parçasıdır ve her çalışanın üstlendiği görevi mükemmel olarak sonuçlandırması aynı derecede önemlidir. Bu bilinçle oluşturulan iletişim ve bilgi ağıyla, düzenlenen dönemsel eğitimlerle ekibin her noktasında gereken iş kalitesi ve koşulların gerektirdiği gelişim sağlanmaktadır.

iletişim : İletişim

Adres:

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Tembelova Alanı

Gençlik Caddesi No: 3004 41400 Gebze - KOCAELİ


Tel: (0262) 678 65 00 pbx

Fax: (0262) 642 56 84

E-mail: mail@lineadecor.com.tr BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Loris Parfüm Bayilik Şartları ve başvuru franchise 0 3,553 15/03/2017 08:57:21
Son Yorum: franchise
  Diyet Kapımda Bayilik Şartları ve Başvuru franchise 0 3,475 08/08/2016 05:19:55
Son Yorum: franchise
  Praktiker Pratik Franchise Bayilik Şartları franchise 0 7,449 10/11/2014 01:05:52
Son Yorum: franchise
  Dermokil Franchising Bayilik Şartları franchise 0 5,454 03/11/2014 04:13:11
Son Yorum: franchise
  Biodef Kozmetik Saç serumu ve Şampuan Bayilik Şartları franchise 0 4,222 21/10/2014 12:19:34
Son Yorum: franchise
  Bebekcimiz.com Online Satış Mağazası Bayilik Şartları franchise 0 4,911 21/10/2014 12:18:04
Son Yorum: franchise
  Bubble Rubag Çanta Bayilik Şartları franchise 0 2,819 09/10/2014 10:33:04
Son Yorum: franchise
  Münsterlandsolar Günes Enerjisi Panelleri PV Bayilik Şartları franchise 0 2,793 29/09/2014 12:57:36
Son Yorum: franchise
  İbrahim Saraçoğlu Aktar Bayilik Franchising Şartları franchise 0 5,885 19/04/2013 04:48:15
Son Yorum: franchise
  Alescia Parfüm ve Kozmetik Bayilik Şartları franchise 0 3,776 19/04/2013 04:11:40
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası