Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komagene Franchise (Bayilik) Şartları
24/04/2011, 02:04:51 (Bu konu en son: 17/06/2016 Tarihinde, Saat: 07:25:43 düzenlenmiştir. Düzenleyen: franchise.)
Yorum: #1
Komagene Franchise (Bayilik) Şartları
Komagene Çiğ Köfte
Hedeflenen Franchise: 200
Başlangıç Bedeli: 10 bin lira.
Royalty: Alınmıyor. BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
06/07/2011, 02:57:02 (Bu konu en son: 17/06/2016 Tarihinde, Saat: 07:25:56 düzenlenmiştir. Düzenleyen: franchise.)
Yorum: #2
Komagene Franchising (Bayilik) Şartları 2011
Bayilik verilecek bölgeler:

İstanbul Anadolu Yakasında: Ataşehir, Alemdağ, Bağdat Caddesi, Beykoz, Çengelköy, Dudullu, Libadiye, Kadiköy Rıhtım, Kurtköy, Sancaktepe, Sarıgazi, Suadiye, Taşdelen, Tuzla İçmeler ve AVM’lere

İstanbul Avrupa Yakasında: Aksaray, Arnavutköy, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fındıkzade, Gaziosmanpaşa, Göktürk, Kemerburgaz, Güngören, Hadımköy, Levent, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Ortaköy, Sarıyer, Sefaköy, Sinanoba, Sultangazi, Şişli, Taksim, Topkapı ve AVM’lere

Türkiye Genelinde: Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bodrum, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Edremit, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İzmir, İzmit, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Söke, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yozgat, Zonguldak

Franchising
Çiğ köfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir. Orijinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğ köfte bu ihtiyaçtan doğmuştur.
Komagene, %100 doğal malzemelerle hazırlanan özel formüllü etsiz çiğ köftesi ile, orijinal lezzeti sağlıklı bir ortamda sunmayı başardı.

Ürün ve hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin (ve dünyanın) lider etsiz çiğ köfte zinciri oldu.
Komagene ilk üretimine 2003 yılında İstanbul’da başladı. 2008 yılında yüzden fazla noktaya ulaştı. Vizyonu ve hedefi, bu lezzeti tüm dünyaya tattırmaktır. Komagene çalışma ilkeleri, “insan”, “ürün” ve “hizmet” üzerine kuruludur. Merkezde ve bayi kanallarında ekip ruhuyla çalışma, işini öğrenme, gereğini yapma ve birbirine destek olma temel değerleridir.
Ürünlerin kalitesi ve lezzeti, satın almadan depoya, üretimden dükkana, tezgahtan müşteriye ulaşan bir zincir şeklinde sağlanır, izlenir ve raporlanır. Müşteriye sunulan hizmet, ürünü paketleyip vermekten ibaret değildir.

Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar Komagene farkını oluşturur.
Komagene’nin orta vadedeki hedefi, çiğ köftedeki liderliğini paralel ürünlerle genişletmek, üretimini bölgelerde yapmak ve yurt dışına açılmaktır.
KOMAGENE FARKIYLA FRANCHISE

Sürekli reklamlarıyla ve işletmelerinin yaygınlığıyla çiğ köftede akla ilk gelen marka olarak satışı arttırır.
En yüksek kazanç sağlayacak yeri seçme ve makul koşullarla kiralama konusundaki deneyimi ile yardımcı olur.
Dükkanın dekorasyonu deneyimli mimari ekibi ile gerçekleştirilir. Katılım fonuyla oluşan reklam bütçesini yönetir ve reklam ve promosyonlar yapar.
Açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir.
Yaptığı sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır.
Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.
ZİNCİRLEME LEZZET FRANCHISE
Franchise 21. yüzyılın işletme ve pazarlama sistemi olarak öne çıkmaktadır. Marka sahibi gücünü ve deneyimini, girişimcinin sermayesi ve gayretiyle birleştirir. Bu sistemde işletmeci bağımsızlığını korur ama kendi başına kalmaz. Zincir olmanın müşteriye verdiği güven, tüm işletmelere avantaj sağlar.

Franchise aldığınızda, seçilmiş bir lokasyon da markalı bir iş sahibi olur, eğitim alıp işinize hemen başlarsınız.
Müşteriniz markayı tanır, açtığınız gün gelir. Nerede ne satacağınız, nasıl satacağınız, en çok nasıl kazanabileceğiniz deneyimlere dayanarak size aktarılır.
Eğitim ve denetim kesintisiz sürer, yeni elemanlar kolayca devreye girer.
Sürekli reklam ve kampanyalarla işletmeler desteklenir.
İşletmeci tedarik ve pazarlamayı merkeze bırakır, işletmesine ve satışa odaklanır.
Buna karsın franchise alandan istenen şeyler

İşinin başında durması
Kurallara uyması
Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.

DOĞRU YER

Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.
Komagene zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.
Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.
Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkanı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.
Aranan kriterler ve alt sınırlar Komagene tarafından bildirilir.
Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.
Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.

DOĞRU İŞLETMECİ

Komagene işletmecisi, satış, kar ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için belli özelliklere sahip olmalıdır. Böylece hem kendinin, hem Komagene’nin beklentileri karşılanır.
Sahibinin uygun becerilere sahip olduğu ve işiyle bizzat ilgilendiği işletmeler çok daha başarılı olduğundan, işletmecimiz öncelikle işinin başında bulunmalı, öncelikli işi bu olmalıdır.
Müşterilerimiz, sunduğumuz özel lezzete alışır, güvenir, sürekli gelir, hatırlanmayı, önem verilmeyi beklerler. Dükkân da ve paket serviste özel ilgi, ürün sohbeti, satışı artırmakla kalmaz, beklenir de.
İşletmecimiz, müşterilerle ilişki kurmaya yatkın, işinde de müşteri odaklı olmalıdır.
İşletmecinin personelinden şikayete hakkı yoktur.
Onları motive etmek, yoğun tempoda çalıştırmak, tanıtım etkinliklerinde kullanmak, verimli yönetmek onun işidir. Kendisi de yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilmelidir.
İşletmeci öğrenmeye açık ve öğretmeye hazır olmalıdır. Komagene, geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.
İşletmeci, mağazanın yatırımını ve cari harcamalarını karşılayacak maddi güce sahip olmalıdır.
İşletme normalde sahibini geçindirir ama bir masraf gerektiğinde de sahibine muhtaç olur.

YATIRIM VE İŞLETME

Franchise anlaşmasının imzası ile birlikte yatırım başlar.
Bölge verilip yer aranabileceği gibi, yer bulunup onaylatıldıktan sonra franchise anlaşması da yapılabilir.
Dükkan franchise giriş bedeli ödenir.
Yerin onaylanıp kiralanması ile birlikte proje ve inşaat aşamasına geçilir.
Yatırımcı şubeyi kendi imkânları ile yaptırmak isterse, Komagene standart ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendisi yaptırabilir.
Dükkanın yakın çevresine açıldığını bir kampanya ile duyurması, başlangıçta yapacağı ciroyu artırır, tanınmasını hızlandırır. Komagene geçmişte kazandığı deneyimi ile açılış kampanyasını yönlendirir, bununla ilgili tüm harcamaları franchise alan yapar.
İşletmenin Komagene’den mal alımı kesin sipariş ve ön ödeme ile yapılır. Siparişi takip eden ikinci gün ürünler işletmede teslim edilir.
İşletmenin ana masraf kalemleri, hammadde, kira, personel, tanıtım ve diğer giderlerdir. Bunların oranlarının belli sınırlar içinde kalması sağlanmalıdır.
Komagene franchise işletmesi, düşük yatırımını, yüksek karlılığı ile çok kısa sürede çıkaran, kolay işletilen, çok cazip bir iş fırsatıdır.
YOLCULUK İLK ADIMLA BAŞLAR
İşi ve Komagene’yi inceledikten sonra geriye tek şey kalıyor, hemen bugün başvurmak. Uygun bölgeyi Komagene ile birlikte seçin, kısa sürede işinizin başına geçin. Siz de sağlam ürününüzü sadık müşterilerinize satın, karlı ve kolay bir iş sahibi olun.

BAŞVURU VE BİLGİ İÇİN BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
18/10/2011, 09:28:20 (Bu konu en son: 17/06/2016 Tarihinde, Saat: 07:26:09 düzenlenmiştir. Düzenleyen: franchise.)
Yorum: #3
Komagene mobil karavan Franchise (Bayilik) Şartları
Komagene mobil karavan

Komagene etsiz çiğ köfte komageneye özel dizayn edilmiş Komagene mobil karavanlar ile Türkiyeyi dolaşıyor. Dükkan formatından hoşlanmayan canlı ve hareketli ortamlarda satış yaparak kazanç sağlamak isteyenler, Komagene mobil tam sizlere göre. İster benzin istasyonlarında, ister kampüslerde, ister parklarda , ister bahçelerde aklınıza gelebilecek her yerde istediğiniz her noktada Full aksesuarlı Komagene mobil karavan ile aynı anda hem reklamınızı yapıp hemde sıradışı tarzıyla satışlarınızı katlayın.

Komagene mobil karavan Dış Özellikleri;
Full Giydirme
4 taraflı Işılı Tabela
Çift hoparlörlü, usb girişli, mikrofonlu ses sistemi

Komagene mobil karavan İç Özellikleri;

1 Adet +4 soğutmalı çiğ köfte dolabı
1 Adet +4 soğutmalı Meze dolabı
1 Adet +4 soğutmalı içecek dolabı
1 Adet kazanlı mısır dolabı
1 Adet 40tl temiz su deposu
1 Adet 40tl atık su deposu
1 Adet Dalgıç pompalı bulaşık evyesi
1 Adet mikrodalga Fırın
1 Adet tost makinesi
1 Adet çay makinesi
Çift taraflı fritöz

Komagene mobil karavan FİYATI : 25.000 TL
Karavan Ruhsatlı olarak teslim edilecektir.

BAŞVURU VE BİLGİ İÇİN BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pidem Bayilik Franchise Şartları franchise 0 3,964 07/12/2018 01:03:37
Son Yorum: franchise
  Bodrum Mantı Cafe Bayilik Franchise Şartları franchise 0 7,010 30/10/2017 05:43:09
Son Yorum: franchise
  Yemen Kahvesi Bayilik Şartları ve Başvuru franchise 0 4,053 28/09/2017 05:31:56
Son Yorum: franchise
  Maydanoz Köfte Bayilik Şartları franchise 0 3,637 26/09/2017 10:03:11
Son Yorum: franchise
  Somunarası bayilik franchising şartları franchise 0 6,220 20/12/2016 12:44:51
Son Yorum: franchise
  Köfte Market bayilik franchising şartları franchise 0 4,576 20/12/2016 12:43:01
Son Yorum: franchise
  Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi bayilik şartları başvuru franchise 0 34,908 08/08/2016 08:02:31
Son Yorum: franchise
  Midyeli Bayilik Şartları ve Başvuru franchise 0 5,796 08/08/2016 05:23:51
Son Yorum: franchise
  Kuru Fasülye Diyarı Bayilik Şartları Başvuru franchise 0 5,591 08/08/2016 05:17:55
Son Yorum: franchise
  Barcelos bayilik şartları ve başvuru franchise 0 5,893 08/08/2016 05:14:06
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası