Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koçak Gayrimenkul franchising ( bayilik ) şartları
12/05/2011, 08:52:15
Yorum: #1
Koçak Gayrimenkul franchising ( bayilik ) şartları
Koçak Gayrimenkul

Koçak Gayrimenkul franchising koşulları:

-5.000$ ile 20.000$ arasında bir giriş ücreti + KDV talep ediliyor.
-100.000$ + KDV marka kullanım bedeli talep ediliyor.
-Tüm bölgelerden gelen talepler değerlendiriliyor.

Daha fazla bilgi ve iletişim için;

Adres: Reşit Galip Cad. No: 7 G.O.P - Ankara
Tel: 0312 444 05 50
E-mail: info@kocakgayrimenkul.com
WebSitesi: http://www.kocakgayrimenkul.com BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
15/11/2011, 09:36:34
Yorum: #2
Koçak emlak bayilik şartları
Bizler, Koçak Gayrimenkul Bankası olarak Ailemize katılacak üyeleri öncelikle prensipleri ve ahlaki ölçütleri çerçevesinde değerlendiriyoruz.
Franchise ;
Sistemimizde her temsilcilik bağımsız bir işletmedir ancak; aynı amaca odaklanmış, maksimum işbirliği ve dayanışma içerisinde olmayan hiçbir aday bu ailenin parçası olamaz.

Sistemimizin Amacı ve İşleyişi;
Franchising sistemimizin amacı paylaşım ve bütünlüktür. Adaylarda aranan en önemli özellik iletişimi maksimum seviyeye çıkartan uyumlu ve verimli çalışma prosedürlerini eksiksiz uygulayabilme yeteneğidir.

Her üye özerk yapısını korur, ofislerimiz oluşturduğumuz çalışma prosedürleri çerçevesinde yapacağı uygulamalar ya da elde edeceği gelirler yönünden bağımsızdır, ancak; her ne kadar bağımsız dahi olsa, tamamen dışa kapalı başına buyruk ve bencil olamazlar.

Her üyenin nihayetinde gerek şekil , gerek uygulama, gerekse paylaşım bakımından bağlı olduğu bir sistem vardır. Bunun ışığında her üye bir diğerinin portföyünden yararlanabilir. Ancak; gayrimenkul havuzundan yararlanırken paylaşım kurallarının göz önünde bulundurulması gerekir.

Sistemin asıl amacının bireysel emlakçıların ulaşamayacağı her yere paslaşarak ulaşmayı sağlamak, kazancı arttırmak, tüm bölgeler üzerinde hakimiyet kurarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ve uzun soluklu ilişkiler oluşturmak olduğu unutulmamalıdır. Bunun için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, tüm üyelerin birbirleri ile hiçbir belge ve bilgiyi saklamaksızın dayanışma ve işbirliği çerçevesinden çıkmamasıdır. Bir üyenin bir diğeri ile çalışmayı reddetmesi, gayrimenkul ya da müşteri portföyünü saklaması, kendisine yöneltilen müşterileri ikinci plana atması veya satış evrelerinden herhangi birinde zorluk çıkarması söz konusu olamaz.

Sistemimiz, bu sayede sadece üyelerinin değil tüm çözüm ortaklarımız, müşterilerimiz ve ülkemiz ekonomisinin kazanmasını sağlayacak, geniş alanlara yayılmakta, birlik beraberlik çerçevesinde yükselmektedir.

KOÇAK GAYRİMENKUL BANKASI bölgesel birimlerinin ana beyni Bölge Temsilciliğidir. Tüm sorunların yerinde ve zamanında çözülmesi için yerel yönetimler mantığıyla oluşturulan sistemin başarısının sırrı bağlı temsilcilikleri ile sinerji yaratan Bölge Temsilciliklerinin, birbirleri ve Genel Müdürlük ile aralarındaki uyum ve iletişimin en üst seviyelerde olmasıdır.

Unutmamalıdır ki bir zincir ancak en zayıf halkası kadar güçlü olabilir…

İsim Hakkı Bedeli (Franchise Fee) ;
İsim hakkı bedeli 5 yıllık sözleşme karşılığı 12.500 $ + KDV olarak alınmaktadır. Ayrıca ne Genel Müdürlük ne de Bölge Temsilciliği Temsilciliklerin satış ya da kazançlarından herhangi bir bedel talep etmemektedir.

Aracılık Hizmetleri ;
Tüm Temsilciliklerimiz Dünya’nın her köşesinde müşterilerini temsil edebilir, Gayrimenkul Aracılık Hizmetlerini yürütebilir.

Paylaşma ;
Temsilciliklerimiz arasında tek bir paylaşım söz konusudur, ortak çalışma sonucu elde edilen hizmet bedelleri işe taraf olan temsilcilikler arasında %50-%50 paylaşılır.

Üyelerimiz, birlikte hareket etmenin tüm artılarını kullanan sistem sayesinde sektör gerekenlerine en uygun rakamlara ulaşır.

İletişim ve Dayanışma ;
Sistemimize dahil olan her yeni temsilciliğimiz bir sisteme değil bir aileye katıldığının bilincinde olarak iletişim ve dayanışmayı en yüksek seviyede koruyacak zihniyet ve tavra sahiptir.

Çalışma Prensipleri ;
Hiçbir Müşteri Temsilcisi çalıştığı temsilciliğin izni ve Bölge Temsilciliğinin onayı olmaksızın bir başka temsilcilik ofisinde çalışamaz, çalıştırılamaz.

Desteklerimiz

Bilgi Aktarımı;
Periyodik olarak eğitim kadromuz tarafından düzenlenmekte olan Hizmet İçi Eğitim programlarımız sayesinde tüm temsilciliklerin Koçak Gayrimenkul Bankası havuzundan haberdar olması sağlanır. Sistemimize yeni girmiş olan temsilcilikler ve diğer temsilciliklerimizin tanışmasına, iş potansiyellerinin arttırılmasına imkan sağlanır.Ayrıca Temsilciliklerimiz bilgi edinmek istedikleri her türlü konuda Genel Müdürlükle irtibata geçerek bilgi alabilmektedirler.

Çözüm ortakları;
Temsilciliklerimiz çözüm ortaklarımız sayesinde en uygun fiyatlar ile en kaliteli tanıtım materyallerine ( Tabela, Branda, Matbuat vb.) ulaşabilmektedirler

Basın (Reklam- İlan Çlaışmaları );
Temsilciliklerimiz Genel Müdürlüğün anlaşmalı olduğu yayın organları sayesinde gayrimenkullerinizi farklı müşteri kitlelerine ulaştırabilmektedirler.

Danışmanlık;
Her nevi hukuksal, mali ve teknik danışmalık hizmeti Genel Müdürlüğün ve Bölge Temsilciliklerinin anlaşmalı çözüm ortaklarınca karşılanmaktadır.

Hukuki: Temsilciliklerimiz müşterilerinin hukuki bir sorunla karşılaşmaları halinde şirket avukatlarımız aracılığı ile bilgi alabilmektedirler.

Mali : Mali konularda, hesap işleri, muhasebe vb. her türlü bilgi desteği

Teknik: Teknik konularda, Web sayfası, eğitim,vb bilgi desteği

Web sayfası kullanımı;
Temsilciliklerimiz en gelişmiş emlak portalını günün gereklerine uygun olarak sürekli geliştiren IT departmanı ile sektörle ilgili tüm yenilikleri en kısa sürede ulaşabilmektedirler.

Temsilciliklerimiz sistemimize dahil olduktan sonraki süreçte kendilerine sunulan Kullanıcı adı ve şifre ile sisteme portföylerini kaydederek, sistemdeki portföyleri de bilmektedirler.

Proje bazlı çalışmalar;
Temsilciliklerimiz her ilde kurulmuş olan Proje Müdürlüklerinin gerçekleştireceği toplu satış sözleşmeleri ile çeşitlendirilmiş gayrimenkul havuzu ile müşterilerine çok daha fazla seçenek sunabilmektedirler.

Bankalar;
Temsilciliklerimiz Genel Müdürlüğün ortak çalışma yürüttüğü Bankalar ile özel faiz oranları ve çeşitli konut kredisi ürünlerini düşük masrafla müşterilerine kullandırabilmektedirler.

Sigortacılık Hizmetleri;
Temsilciliklerimiz anlaşmalı olduğumuz Sigorta Firmamız aracılığıyla müşterilerinin yatırımlarını güvence altına almakta,uygun ödeme koşulları ve indirimler sayesinde tüm sigortacılık hizmetlerinden yararlanma imkanı bulmaktadırlar.

Eğitim;
Müşterilerimiz, emlak sektöründeki personel açığını kapatmak için 2005 yılında kurulan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Ankara’daki ilk kurs olan TC MEB Özel Koçak Gayrimenkul Emlakçılık Kurs kayıtlarında indirimli fiyatları avantaja dönüştürebilmektedir…

Sosyal Aktiviteler ;
Temsilciliklerimiz Genel Müdürlük tarafından organize edilen çeşitli aktiviteler sayesinde diğer temsilciliklerimizle çeşitli organizasyonlarda biraraya gelerek tanışma, kaynaşma, birlik ve beraberliği paylaşma, pekiştirme imkanı bulmaktadırlar.

Başvuru Fromu: http://kocakgayrimenkul.com/franform.aspx BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Goldenwax Oto Yıkama Bayilik Franchise Şartları franchise 0 4,285 20/04/2016 10:12:35
Son Yorum: franchise
  Globowax Oto Yıkama Bayilik Şartları franchise 0 1,275 20/04/2016 10:08:07
Son Yorum: franchise
  Carwax Oto Yıkama Bayilik Franchise Şartları franchise 0 1,333 19/04/2016 05:43:27
Son Yorum: franchise
  Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları franchise 0 1,194 19/04/2016 05:42:02
Son Yorum: franchise
  Posto Tasarım, Baskı, Kargo paketleme Bayilik Şartları franchise 0 5,493 26/10/2014 04:38:20
Son Yorum: franchise
  Startkey Emlak Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,175 15/09/2014 01:38:34
Son Yorum: franchise
  Realty-TR Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,236 12/09/2014 03:11:02
Son Yorum: franchise
  Reha Medin Dijital Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,382 05/09/2014 12:08:33
Son Yorum: franchise
  Budekor Printgloss Yurt İçi Bayilik ve Yurt Dışı Distribütörlükler Veriyor franchise 0 3,147 27/01/2014 09:37:19
Son Yorum: franchise
  Fatura Tahsilat Sistemi Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli franchise 0 3,787 08/12/2013 09:12:05
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası