Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayatpark AVM - Güneşli
12/06/2011, 05:42:48
Yorum: #1
Hayatpark AVM - Güneşli
Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Türkiye’de, insan ihtiyaçlarını ve beklentilerini ön planda tutan, insan yaşamını kolaylaştırma hayalinden yola çıkarak dizayn edilmiş yeni bir hayat başladı. Ulusal ve uluslararası birçok markayı çatısı altında toplayan Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi farklı mimarisi, ürün çeşitliliği, ferah mekanları ve hayatınıza kattığı ilklerle tam anlamıyla yeni cazibe merkeziniz. Müstakiller İnşaat ve Domino Mimarlık önderliğinde, yoğun ve hummalı bir çalışma sonucunda İstanbulluların hizmetine sunulanHayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çok kısa sürede sizlerin beğenisini ve takdirini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Türkiye’nin en önemli otobanı E-8 (TEM ) Otoyolu ile D-100 ( E-5 ) Otoyolunun güneybatı ve kuzeydoğu bağlantıları arasında yer alan Bağcılar İlçesi’ne bağlıGüneşli, bu konumu ile bir geçit özelliği taşıyor. Ülkemizin en büyük basın kuruluşlarından Hürriyet, Milliyet, Meydan, Dünya, Vakit ve Yeni Asya ileİstanbul’un önemli ticaret merkezlerinden 326 üyeli MASSİT, 390 üyeli Oto Center, 778 üyeli MASKO ve 3801 üyeli İSTOÇ Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ nin yakın çevresinde yer alıyor.İstanbul’un en hızlı nüfus artış oranına sahip ilçesi Bağcılar’da Valilik makamının yaptığı açıklamaya göre 700 bini aşkın insan yaşıyor. Çevre ilçeler ve bölge trafiği de göz önüne alınırsa, Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çok yakın bir gelecekte yaklaşık 1 milyon kişiye hitap edecek.

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkeziayrıcalıklarını yaşamak için acele edin…
Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 15 Mart Cumartesi gerçekleştirdiği muhteşem açılış töreniyle kapılarını açtı. İhtiyaçlarınızı tek merkezden karşılayabileceğiniz alışverişin ve eğlencenin yeni adresi Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çıkarmış olduğu dolu dolu içerikli gazetesiyle sizlere daha yakın.

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ninçıkarmış olduğu Hayatpark Gazetesi’nin ilk sayısı sizlerle buluştu. Kapılarını açtığı günden bugüne yoğun ilgi ve beğeni ile karşılanan Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ilk sayısında çatısı altında bulunan markaları ve Hayatpark’lı olmanın ayrıcalıklarını sizlere tanıttı.Eğlenceden alışverişe hayatın tüm renklerini tek bir merkezde bulabileceğinizHayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin ziyaretçilerine hazırlayacağı sürprizler bundan sonra da devam edecek.

Hayatın gerçek keyfini Hayatpark’ta çıkarın…

Hayatpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Sinema Salonları
Site Sinemaları : 0 212 651 06 66

Hayatpark AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Güneşli Merkez Mahallesi, Evren Caddesi, No:111, 34212, Güneşli – İstanbul
Tel.: 0 212 656 22 11 – 0 212 474 75 65
Faks : 0 212 474 05 06

Hayatpark AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
http://www.hayatpark.com BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası