Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gezer Fabrika Satış Mağazaları adres telefon
18/02/2012, 03:04:16
Yorum: #1
Gezer Fabrika Satış Mağazaları adres telefon
40 yılı aşkın süredir terlik ve ayakkabı sektöründe faaliyetlerini sürdüren Gezer Ayakkabı, sektöre ilk olarak 1968 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da küçük bir atölyede ahşap terlik ve ökçe üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberinde oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 75 milyon çift üretim kapasitesiyle sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer Ayakkabı, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle Ar-Ge departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Gezer Fabrika Satış Mağazası İletişim

Gezer Satış Noktaları

Gezer Satış Mağazaları

Gezer İstanbul Mağaza Satış
Gezer Merkez Fabrika Satış Mağazası
Adres : Atatürk Mahallesi İnönü Caddesi No:4
Esenyurt - İstanbul
Telefon : 0 212 886 16 80
Gsm : 0544 886 16 80
E-Mail : Kirac@Gezer.Com

Gezer Sultangazi Mağazası
Cebeci Mah. Atatürk Bulvarı No:21
Sultangazi - İstanbul
Telefon: 0 212 476 91 37
Gsm: 0549 476 91 37
E-Mail: Sultangazi@Gezer.Com

Gezer Dudullu Mağazası
Bostancı Yolu Cad. Cengizhan Sok. No:4-4 Esenşehir
Ümraniye - İstanbul
Telefon: 0216 527 72 48
Gsm: 0542 527 72 48
E-Mail: Dudullu@Gezer.Com

Gezer Gedikpaşa 1. Mağazası
Mimar Hayrettin Mah. Karababa Türbe Sok. No:18/20
Fatih - İstanbul
Telefon: 0212 516 16 49
Gsm: 0549 516 16 49
E-Mail: Gedikpasa1@Gezer.Com

Gezer Gedikpaşa 2. Mağazası
Mimar Hayrettin Mah.Abidin Daver Sok. No:3/A
Fatih - İstanbul
Telefon: 0212 458 86 02
Gsm: 0549 458 86 02
E-Mail: Gedikpasa2@Gezer.Com

Gezer Pendik Mağazası
Fevzi Çakmak Mah. Zambak Sok. No:6 Üst Kaynarca
Pendik - İstanbul
Telefon: 0216 597 00 57
Gsm: 0549 597 00 57
E-Mail: Pendik@Gezer.Com

Gezer Avcılar Mağazası
Mustafa Kemal Paşa Mah. Çetin Sok. No:7 Parseller
Avcılar - İstanbul
Telefon: 0212 428 21 28
Gsm: 0549 428 21 28
E-Mail: Avcilar@Gezer.Com

Gezer Seyrantepe Mağazası
Seyrantepe Mah. Altınay Cad. No:62/A
Kağıthane - İstanbul
Telefon: 0212 294 22 76
Gsm: 0549 294 22 76
E-Mail: Seyrantepe@Gezer.Com

Gezer Güngören Mağazası
Çinçin Deresi Ayazma Cad. No:49
Güngören - İstanbul
Telefon: 0212 569 19 79
Gsm: 0549 569 19 79
E-Mail: Gungoren@Gezer.Com

Gezer Sefaköy Mağazası
Yeni Mah. İnönü Cad. No:17 Sefaköy
Küçükçekmece - İstanbul
Telefon: 0212 601 20 96
Gsm: 0549 601 20 96
E-Mail: Sefakoy@Gezer.Com

Gezer Kadıköy Mağazası
Eğitim Mah. Kasap İsmail Sok. Raba İş Merkezi No:2-3
Kadıköy - İstanbul
Telefon: 0216 347 95 32
Gsm: 0549 347 95 32
E-Mail: Kadikoy@Gezer.Com

Gezer Şirinevler Mağazası
Hürriyet Mah. Ahmet Yesevi Cd. Neşe Sk. No:5/2
Bahçelievler - İstanbul
Telefon: 0212 451 75 70
Gsm: 0549 451 75 70
E-Mail: Sirinevler@Gezer.Com

Gezer İstoç Mağazası
İstoç Ticaret Merkezi 13. Ada No:101-103 Mahmutbey
Bağcılar - İstanbul
Telefon: 0212 659 51 56
Gsm: 0549 659 51 56
E-Mail: İstoc@Gezer.Com

Gezer Gaziosmanpaşa Mağazası
Yenidoğan Mahallesi Ordu Caddesi No:119/2
Gaziosmanpaşa - İstanbul
Telefon: 0212 564 61 63
Gsm: 0549 564 61 63
E-Mail: Gaziosmanpasa@Gezer.Com

Gezer Balıkesir Mağazası
1.Oruç Gazi Mah. Birgi Sok. No:12
- Balıkesir
Telefon: 0266 245 46 75
Gsm: 0549 245 46 75
E-Mail: Merkezbalikesir@Gezer.Com

Gezer Işıkkent İzmir Mağazası
Işıkkent Mahallesi 6118 Sokak No:33
Bornova - İzmir
Telefon: 0232 436 37 32
Gsm: 0549 436 37 34
E-Mail: İsikkentizmir@Gezer.Com

Gezer Altındağ Ankara Mağazası
Gazeteci Kemal Aşık Cd. No:48
Altındağ - Ankara
Telefon: 0312 363 62 20
Gsm: 0549 363 62 20
E-Mail: Altindagankara@Gezer.Com

Gezer Akdeniz Mersin Mağazası
Yeni Mahalle 5330 Sokak No:7/A
Akdeniz - Mersin
Telefon: 0324 239 40 94
Gsm: 0549 239 40 94
E-Mail: Akdenizmersin@Gezer.Com

Gezer Seyhan Adana Mağazası
Karasoku Mah. Ali Munif Cad. No:85
Seyhan - Adana
Telefon: 0322 351 90 94
Gsm: 0549 351 90 94
E-Mail: Seyhanadana@Gezer.Com

Gezer Malatya Mağazası
Sancaktar Mah. Aslanbey Cad. No:69
Merkez - Malatya
Telefon: 0422 326 26 41
Gsm: 0545 326 26 43
E-Mail: Merkezmalatya@Gezer.Com

Gezer Melikahmet Diyarbakır Mağazası
Melikahmet Cad. No:57
- Diyarbakır
Telefon: 0412 223 00 76
Gsm: 0549 223 00 56
E-Mail: Melikahmetdiyarbakir@Gezer.Com

İSTANBUL Gezer Satış Noktaları

İSTANBUL Gezer Satış Mağazaları

ANKARA Gezer Satış Noktaları

ANKARA Gezer Satış Mağazaları

BURSA Gezer Satış Noktaları

BURSA Gezer Satış Mağazaları

İZMİR Gezer Satış Noktaları

İZMİR Gezer Satış Mağazaları

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  adL Adil Işık İzmir Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 2,626 12/07/2012 11:08:57
Son Yorum: bayilik
  adL Adil Işık İstanbul Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 1,819 12/07/2012 11:07:58
Son Yorum: bayilik
  adL Adil Işık Ankara Mağazaları Adres & Telefon bayilik 0 2,551 12/07/2012 11:07:06
Son Yorum: bayilik
  Codentry Mağazalar Adres & Telefon Bilgileri bayilik 0 4,638 12/07/2012 01:46:03
Son Yorum: bayilik
  Love My Body Mağazalar Adres Telefon bayilik 0 3,019 12/07/2012 12:29:02
Son Yorum: bayilik
  Pull & Bear Mağaza Adres ve Telefon Bilgileri bayilik 0 10,618 08/07/2012 02:24:35
Son Yorum: bayilik
  Mudo City Adres ve Telefon Bilgileri bayilik 0 3,935 02/07/2012 10:03:01
Son Yorum: bayilik
  Mudo Concept Adres ve Telefon Bilgileri bayilik 0 2,754 02/07/2012 10:01:47
Son Yorum: bayilik
  Mudo Marina Adres ve Telefon Bilgileri bayilik 0 2,116 02/07/2012 10:00:49
Son Yorum: bayilik
  Mudo Outlet Mağaza Adres ve Telefon Bilgileri bayilik 0 1,806 02/07/2012 09:59:53
Son Yorum: bayilik

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası