Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ege’nin en büyük yapı marketi Baumax ile İzmir de.
16/06/2011, 07:06:09
Yorum: #1
Ege’nin en büyük yapı marketi Baumax ile İzmir de.
bauMax, Türkiye’deki 3’üncü mağazasını Samsun ve İzmit’ten sonra İzmir’de açtı. bauMax İzmir, Bornova’da 15 bin metrekare satış alanıyla Ege’nin en büyük yapı marketi olma özelliğini taşıyor. bauMax şimdiye kadar faaliyet gösterdiği en büyük ülke olması sebebiyle kendisi için özel bir konuma sahip olan Türkiye’de uzun vadede, 30 markete ulaşmayı hedefliyor


Avusturyalı dev yapı marketi bauMax, Türkiye’deki 3’üncü mağazasını İzmir Bornova’da açtı. bauMax, faaliyet göstereceği en büyük ülke olma özelliğine sahip ülke olan Türkiye’ de, uzun vadede 30 market hedefliyor. Girdiği her ülkede ulusal ve yerel tedarikçileri mutlaka destekleyen bauMax, Türkiye’deki marketlerindeki ürünlerin yüzde 75’ini Türkiye’den sağlıyor. Böylece sadece ticarette değil, sanayi işletmelerinde de yerli istihdamı güvence altına alan bauMax, bununla birlikte tedarikçiye Türkiye pazarının sınırlarını aşan bir işbirliği de sunuyor.
Türkiye bauMax için parlayan yıldız
Türkiye’de 3’üncü mağazalarını Ege’nin incisi İzmir‘de açmaktan çok mutlu olduklarını belirten bauMax AG Yönetim Kurulu Başkanı Martin Essl “2010 yılında Samsun ve İzmit’te açtığımız marketlerimizdeki sonuçlardan oldukça memnunuz. bauMax’ın Türkiye’deki ilk aylarında elde ettiği sonuçlar beklentilerimizin üzerinde gerçekleşti. Önümüzdeki aylarda Bodrum, Ankara ve 2012’de de İstanbul marketlerini açarak büyümeye devam edeceğiz“ dedi. Martin Essl bauMax olarak uzun vadede hedeflerinin Türkiye’de 30 yapı markete ulaşmak olduğuna değinerek Türkiye’nin bauMax için parlayan yıldız ülke olduğunu belirtti.

Ege’nin en büyük yapı marketi
İzmir bauMax’ın 15 bin metrekare satış alanıyla Ege’nin en büyük yapı marketi olduğunu belirten bauMax Türkiye Genel Müdürü İbrahim Ayan “Hep ucuz en ucuz“ sloganı ile tüm bauMax marketlerinde 30 bin üründe sürekli en ucuz fiyat garantisi verdiklerini ve İzmir mağazalarında 150 kişilik bir ekip ile müşterilere kusursuz hizmet sunmak için hazır olduklarını belirtti. Türkiye’de “Fiyat Lideri“ olarak kendisini konumlandıran bauMax’ın, “Fiyat Kontrol Timi“nin müşterilerine sürekli en ucuz fiyatı sunabilmek için çalıştığını vurgulayan İbrahim Ayan, bir üründe daha ucuza bir fiyat bulunduğunda, ürünü fiyatından yüzde 15 daha ucuza verdiklerini ifade etti. Ayan sözlerine şunları ekledi; “bauMax’ın “Hep ucuz en ucuz“ sloganıyla hayata geçirdiği her gün en ucuz fiyat politikası Samsun ve İzmit müşterileri tarafından fazlasıyla kabul gördü. En iyi fiyat, en geniş ürün çeşitliliği ve de en iyi hizmeti şimdi İzmir halkının hizmetine sunmak için buradayız“ dedi.bauMax uluslararası bir firma olmakla birlikte girdiği her ülkede, ürün ve hizmet seçimini yaparken mutlaka ülkenin ve de bölgenin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alıyor. bauMax her ne kadar DIY (kendin yap!) felsefesinin öncülerinden bir yapı market olsa da, tamirat ve tadilat işleri ile uğraşmak istemeyenlere markette vereceği hizmetlerle destek oluyor. Müşteriler tarafından en çok tercih edilen hizmetler ise nakliye ve montaj hizmetleri. Müşteriler markete geldiklerinde uzman personel kendilerine ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü konuda destek oluyor. Müşteriler eğer isterlerse ürünleri evlerine kadar teslim edilip uzman “Hazır Usta“ ekibi tarafından tüm kurulum ve montajlar gerçekleştiriliyor.
25 yılı aşkın süredir kendini engelli vatandaşlara destek olmaya adayan bauMax, bulunduğu ülkelerde çeşitli kurumlarla ortaklığa giderek engelli vatandaşları destekleyici faaliyetler yürütüyor. 250’nin üzerinde engelli çalışan güçlü ve zayıf yönleri ile bauMax marketlerinde çalışmakta ve bu kişilerin bauMax ailesi içinde yer almaları desteklenmektedir. bauMax, bu projeye Türkiye’de de öncelikli plânları arasında yer veriyor. Bütün bu projelerin dışında bauMax AG Yönetim Kurulu Başkanı Martin Essl, üç yıl önce “Essl Sosyal Ödülü”nü (Essl Social Prize) hayata geçirdi. 1 milyon avro değerindeki bu uluslararası ödül, yoğun çabalar göstererek şahsi birtakım sosyal inisyatifleri efektif ve başarılı bir şekilde yönetebilen kişilere veriliyor.

Çağdaş sanata yatırım
bauMax Avusturya’da bulunan Essl Müzesi çerçevesinde, çağdaş sanatı da destekliyor. bauMax’ın kurucusu ve bugünkü denetim kurulu başkanı, Prof. Karlheinz Essl ve eşi Prof. Agnes Essl 35 yılı aşkın bir süredir çağdaş sanat koleksiyoncusu olarak faaliyet gösteriyorlar. 1999 yılında Viyana yakınlarında Klosterneuburg’da açılan müzede şu anda Avrupa’nın en önemli özel koleksiyonları arasında sayılan 7 bini aşkın uluslararası çağdaş sanat eseri yer alıyor. En başından itibaren İnsana Değer Programı Türkiye’de firma kültürünün önemli bir parçasıdır. Her market kendi bölgesinde bir kuruluş ile birlikte çeşitli aktivitelerde bulunuyor. 3 zihinsel yada fiziksel engelli vatandaş şu anda Türkiye bauMax takımında yer alıyor.

bauMax akademi
Kendi işini kendisi yapmak isteyenlere, projelerinde en iyi desteği vermek için, bauMax akademi ilgilenen müşteriler için İzmir marketimizde de çeşitli kurslar düzenleyecek, ürün seçimleri ve uygulamalar konusunda destek olacak. Müşteriler yer döşemesi, boyama gibi konularda düzenlenecek kurslara katılabilecekler. BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kim Market, iki yerel marketi satın aldı franchise 0 1,862 25/11/2013 11:08:17
Son Yorum: franchise
  Teknosa 290'ıncı mağazasını İzmir’de açtı franchise 0 1,699 09/04/2013 06:43:06
Son Yorum: franchise
  Abdullah Kiğılı en büyük mağazayı Cevahir'de açtı Expert 2 2,271 16/02/2013 02:33:35
Son Yorum: Expert
  En büyük spor mağazası açıldı Forum Marmara Decathlon. franchising 0 2,061 12/12/2012 05:47:00
Son Yorum: franchising
  Doyiva Hazır yemek marketi bayilik sistemiyle büyüyecek franchise 0 2,612 08/12/2012 12:09:55
Son Yorum: franchise
  Türkiye’nin en büyük AVM’si Vialand tanıtıldı franchising 0 1,963 13/11/2012 06:36:42
Son Yorum: franchising
  Tesco Kipa hangi marketi alıyor? franchising 0 1,651 06/11/2012 07:34:19
Son Yorum: franchising
  Forum, Türkiye'ye üç büyük zincir getirecek franchising 0 1,351 06/11/2012 08:57:01
Son Yorum: franchising
  Sur Yapı'nın Kağıthane Projesi; Axis AVM! bayilik 0 1,831 19/09/2012 06:06:27
Son Yorum: bayilik
  bauMax, yatırımlarını sürdürecek bayilik 0 2,024 18/09/2012 09:39:37
Son Yorum: bayilik

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası