Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Curves Franchising
04/06/2011, 12:41:20
Yorum: #1
Curves Franchising
Kadınlara özel olarak yaratılan Curves, komple bir fitness ve beslenme çözümü sunar. 30 dakikalık Curves egzersizi tüm temel kas gruplarını çalıştırarak kanıtlanmış güç egzersizi, kardiyo egzersizi ve esneme birleşimiyle 500 kaloriye kadar enerji sarfedebilmenizi sağlar. Ayrıca kulüp promosyon ve organizasyonlarıyla bayanları hayır kurumlarını desteklemeye, sağlıkla ilgili daha fazla şey öğrenmeye ve küresel Cuvres topluluğunun bir parçası olarak devamlı dostluklar oluşturmaya teşvik eder.

CurvesSmart™ sizin özel antrenörlüğünüzü yaparak Curves egzersizini geliştirir. CurvesSmart nabız hızını, egzersiz yoğunluğunu, hareket mesafesini ve tekrar sayılarını ölçerek her egzersizin kişiselleştirilmesini sağlar. Egzersiz sonunda yakılan kalori miktarını da gösteren gelişim raporları oluşturur.

Neden Curves’ü seçmelisiniz:

Curves dünyanın en büyük fitness zinciridir.
Curves’ün 80’den fazla ülkede yaklaşık 11,000 kulübü vardır.
Curves bayanlar için tasarlanmış ilk fitness ve kilo yönetimi tesisidir.
Curves tek-noktada (one-stop) egzersiz ve beslenme bilgisini sağlamaktadır.
Curves haftada 3 defa sadece 30 dakikalık egzersizlerle güç antrenmanı, kardiyo ve esneme antrenmanıyla tüm temel kas gruplarını çalıştırır. Nasıl çalıştığını görmek için http://www.curves.com/the-workout/circuit-demo.php bağlantısına bakın.
30 dakikalık Curves egzersiziyle 500 kaloriden fazla yakabilirsiniz. http://www.curves.com/the-workout/curves-smart.php egzersizlerinizden en iyi sonuçları almanızı sağlayan ve anlık geribildirim sağlayan sizin için özelleştirilmiş özel antrenördür.
Curves kadın fitnessinin bilimsel araştırması için Avon’la birlikte dünya tarihinin en büyük yatırımını yaptı.
Curves üyeliği dünyanın her yerinde geçerlidir.

Fitness ve reklam sanayii tecrübeleri ile Curves’ü kuran Gary ve Diane Heavin, bütün dünyada 4 milyondan fazla kadının egzersizle tanışmasını sağlayan ekspres fitness sisteminin yaratıcıları olarak tanınıyorlar. Kadın sağlığı ve fitness için ortak bir tutku besliyorlar. Gary ve Diane Heavin ilk Curves’ü 1992’de Harlingen Texas’ta açmışlar. Yarattıkları 30 dakikalık fitness, güç egzersizini ve aralıksız kardiyovasküler egzersizi güvenli hidrolik direnç sistemi kullanarak birleştiriyordu. Açtıkları kulüp kısa sürede büyük başarı yakaladı çünkü kadınlar için rahat ve desteklendiklerini hissettikleri bir atmosferde egzersiz yapabilme imkanı veriyordu. Aslında şirketin gayrı resmi sloganı “Makyaj yok, erkek yok, ayna yok” oldu.

İkinci kulüpleri de kısa süreede başarılı olduktan sonra gelenekesel spor salonlarının hizmet veremediği bir kesime hitap ettiklerini ve dünya çapında milyonlarca kadına faydalı olabileceklerini farketmişlerdi. Ancak bunu yalnız yapamayacaklarını biliyorlardı. Kendi toplumlarında kadın sağlığı için tutkuyla çalışacak insanlar bulup onlara Curves sistemini anlatmaları gerekiyordu. İşlerini bayilik yoluyla büyütmeyi planlamaya başladılar. Bu şekilde 1995’te Paris, Texas’ta ilk bağımsız Curves açıldı.

Curves söndürülemeyen bir ateş gibi çok hızlı bir şekilde yayılıp yıldan yıla kulüp sayısını bazen ikiden fazla katlayarak büyümeye devam etti. 2003 yılında ödül kazanan ulusal tanıtım kampanyasını yapana kadar Curves sadece kulaktan kulağa duyulmuştu. McDonalds’ın 25 yıl, Subway’ın 26 yılda yapabildiği 7,000 şube sayısına Curves 10 yıldan daha kısa sürede ulaşmıştı.

Curves övgü üzerine övgü almaya başlamıştı: Tarih boyunca en çabuk gelişen franchise. Dünyanın en büyük fitness franchise zinciri. New York Times’ın en çok satılan kitaplar listesi (Curves, Devamlı Diyet Yapmadan Kalıcı Sonuçlar ) Bir numaralı fitness kuruluşu. Böyle büyük bir başarının ardından uluslararası bayilikler vermenin gerektiğine karar verildi. Gary ve Diane Heavin verimli ve herkes için ulaşılabilir egzersiz vizyonlarını ülke dışına taşıdılar. Bugün Curves 85 ülkede 11 000’e yakın kulübe sahip ve 4 milyondan fazla üyesine hizmet vermektedir.

Curves güvenli ve verimli hidrolik direnç kullanarak 30 dakikalık güç ve kardiyo antrenmanını birleştiren komple bir egzersizle tüm temel kas gruplarını çalıştırır. Curves ayrıca bilimsel temellere dayalı olan, birçok üniversite araştırmasında etkisi kanıtlanan ve halen bilimsel olarak araştırılmaya devam edilen yenilikçi ve metabolizma hızını arttırıcı bir beslenme programı sunmaktadır. Bilimsel olarak kanıtlanmış egzersiz ve beslenme programlarıyla kadınların kilo vermeleri, kas gücü kazanmaları, aerobik kapasitelerini arttırmaları ve kalıcı olarak metabolizmalarını hızlandırmaları için aynı noktadan hizmet veren tek çözüm Curves’dür.

Curves fitness, sağlık ve hastalıklardan uzak durma anlamına gelmektedir... Curves güç arttırmak ve kilo vermek demektir. Curves destekleyici ve motive edici bir topluluk içinde hedeflerinize ulaşmak demektir.

Curves “kadınları güçlendirmek” demektir.

Şimdi yeni Curves Franchise imkanları mevcut!
Curves dünyanın en büyük fitness franchise markasıdır ve sadece kadınlar için 30 dakikalık egzersiz programını sunan ilk markadır. Curves, kazancın verilen hizmetle ölçülüldüğü bir işdir. Kadınlara yardımcı olma konusunda tutkuluysanız ve iyi zaman geçirirken çok çalışmak size uygunsa, Curves franchise sahibi olabilirsiniz.


Curves, sektörümüzde eşi olmayan bir boşluğu dolduran tanınmış ve güvenilir bir markadır. Dünya çapında kadınlar Curves’ü 30 dakikalık egzersizler sunan sağlık merkezi olarak tanır. Bunun dışında birkaç farklı faktör de Curves’in başarısına katkıda bulundu.

Curves, sadece Amerika’da 20 milyar dolarlık pazar payı olan dinamik sağlık merkezi sektörünün lideridir;
Yeni nesilin yaş ortalamısı arttıkça ve sağlık konuları önem kazandıkça sektördeki devamlı büyüme ihtimali olağanüstü yüksektir;
80’den fazla ülkede 11,000 merkezi ile Curves dünya çapında en büyük fitness şirketidir. Curves Amerika, Kanada, Avustralya, Japonya, Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Kostarika, Kıbrıs, Ekvador Cumhuriyeti, Fransa, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İsrail, İtalya, Kore Cumhuriyeti, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Güney Afrika, İspanya, İngiltere ve Ukrayna’da Pazar lideridir.
Son 15 yılda Curves tarihin en hızlı büyüyen franchise markası olarak tanındı.
Fakat Curves öyküsü sektör rakam ve verileriyle sınırlı değildir. Franchise sahiplerinin ve üyelerimizin tutkusu başarımızın en önemli sebepleridir.Franchise desteği

Kendiniz için çalışırken kendi başınıza değilsiniz!

Franchise sahibi olarak bu felsefenin tüm Curves kulübü sahipleri ile ilişkilerimize yansıdığını göreceksiniz.

Kulüp açmadan önce: Kulüp sahibi olarak size açılış hazırlığı işlerinizde yardım eden özel araçlar sağlanacak:

Kulüp geliştirme destek programı - Kulüp açmak için gereken ilk adımları atarken, bu özel program günlük işlemler ve kulüp kampı için sizi hazırlayarak destek sağlayacak. Curves fırsatından yararlanmaya başlamanız için kulüp sahipliği konusunda uzmanlar tarafından eğitileceksiniz.

Kulüp kampı - Curves Şirket uzmanları tarafından tasarlanmış, bir hafta süren bilgi dolu eğitimdir. Bu eğitim sonunda misafir çekme tekniklerini, üyelerinizi devam ettirmeyi ve Curves kulübü işletme esaslarını anlarsınız.

Curves öğrenme deneyimi – Yeni Franchise sahibi olarak kulüp işletme alanında bilmeniz gereken prosedürleri ve süreçleri öğreten bilgisayar programı size temin edilecek.

Açılıştan sonra – Aşağıdaki kaynaklarla devamlı destek alabileceksiniz:

CurvesCommunity.com – Bu kapsamlı internet sitesi kulübünüzün günlük yönetiminde kullanılabilecek araçlar ve kaynaklar ile doludur. Buradan reklam materyallerine, işinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz iç ve dış promosyonlara ve Curves ile ilgili son haberlere ulaşırsınız.

Bölge yöneticileri ve kurumsal yardım personeli – Bölge yöneticileri, şirket merkeziyle irtibatınızı sağlayan ve kulüp yönetirken çıkabilen sorunları çözmenize yardım eden özel bağlantınızdır. Bunun ötesinde destek için CurvesCommunity.com yardımı ile Curves programları ve süreçleri hakkında herhangi bir sorunuza yetkili kurumsal yardım personelinden cevap alabilirsiniz.

Kurumsal etkinliker – Bu özel etkinliker her yıl düzenlenir ve sizi Curves’ün gelecek için planları hakkında bilgilendirir.

Curves Egzersizi

Curves Egzersizi, başarıya ulaşmanız için gereken parçalarınn tümünü içerir : aerobik egzersiz, güç egzersizi, soğuma ve esneme. Egzersiz parkuru üst ve alt vücüdu çalıştırmak için tasarlanmış hidrolik dirençli güç egzersizi makinaları ve dinlenme istasyonlarından oluşur. Ayarlanması veya takılıp çıkarılması gereken ağırlıklar yoktur ve makinaların kullanımı her yaşta kadın için kolay ve güvenlidir. Curves üyelerinin yaşları 12 ile 105 arasındadır! Üyeler ağırlık kaldırıp indirmek yerine değişken bir dirence karşı itip çekme hareketleri yaparlar. Böylece hamlık ağrıları ve incinme riski azalır. Üyeler parkurda her istasyonda 30 saniye geçirirler. Bir sonraki istasyona geçmelerini CD’de çalan sesli sinyal hatırlatır. Sadece 30 dakikada kalori yakan, kardiyovasküler dayanıklılığı ve kasları geliştiren, metabolizma hızlandıran ve tüm vücudu çalıştıran komple bir egzersizdir. BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Startkey Emlak Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,345 15/09/2014 01:38:34
Son Yorum: franchise
  Realty-TR Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,467 12/09/2014 03:11:02
Son Yorum: franchise
  Reha Medin Dijital Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,564 05/09/2014 12:08:33
Son Yorum: franchise
  FATURAVİZYON bayilik franchising şartları franchise 0 4,833 19/08/2013 07:41:57
Son Yorum: franchise
  Sonax franchising ( bayilik ) şartları franchise 1 4,148 13/03/2013 10:00:05
Son Yorum: Expert
  Era Gayrimenkul Franchising Bayilik Şartları Expert 0 2,602 16/02/2013 02:29:59
Son Yorum: Expert
  My Gym Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,853 05/07/2012 10:07:01
Son Yorum: franchise
  ProntoItalia Bayilik Franchising Şartları franchise 0 2,074 17/06/2012 03:29:16
Son Yorum: franchise
  Oxford House College Bayilik Franchising Şartları franchise 0 2,224 12/06/2012 08:30:13
Son Yorum: franchise
  Onxline Fatura Ödeme Bayilik ( Franchising ) Şartları bayilik 3 7,739 30/05/2012 03:02:45
Son Yorum: arzu

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası