Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cleanik Bayilik (Franchise) ve iletişim bilgileri
30/04/2011, 12:22:23
Yorum: #1
Cleanik Bayilik (Franchise) ve iletişim bilgileri
HİKAYEMİZ

Sıradan olmamak gerektiği gerçeğini fark etmiş insanlar olarak bir tüzel kişiliğiz. Geçmiş tecrübelerimizi değişimlerle harmanlayarak, farklılık yaratmak için inanarak çıktığımız bir yoldayız,

Bu yolda hedefimiz sektördeki kuru-ıslak temizleme yöntemlerinin tamamını tek bir marka altında toplamak ve markamız altındaki ilgili konseptlerde müşterilerimize giysilerini temizleme şeklini seçme özgürlüğü tanımak. İddialıyız çünkü “Yeni Nesil Kuru Temizleme”nin adıyız… CLEANİK’iz…

MİSYONUMUZ

“Yeni Nesil Kuru Temizleme” sloganı ile çıktığımız yolda, misyonumuz;

Ürün ve hizmet sunumunda en güvenilir, en verimli satış politikaları oluşturarak müşterilerimiz için değer yaratmak ve müşteri memnuniyetini beklentilerin üzerine çıkarmak,
Çevreye duyarlı ve güvenilir, bireye ve topluma saygılı, yürürlükteki yasa, yönetmelik ve mevzuatlara uygun davranmak,
Kalite ve özveri ile müşterilerimize en iyi hizmet sunmak ve eşit mesafede olmak,
Çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratarak, lider kuru temizleme mağazası olmak,
Rekabetin ucuz fiyat politikası ile değil, en iyi hizmeti en uygun fiyata sunarak yapılması gerektiğinin bilincinde olmak,
Tüm faaliyetlerimizde sektördeki gelişmeleri takip ederek yeniliklerin öncüsü olmaktır.

VİZYONUMUZ

Benzerlerimiz ve rakiplerimize göre farklılık yaratarak sektörde lider ve bir adım önde olmak,
Örnek şirket olma bilinciyle standart ve beklentileri aşarak her ortamda başarılı olmak için rekabete açık, kararlı, sorumlu ve farklı olmak,
Ekip ruhu ile hareket ederek sonuç odaklı çalışmak,
Sektördeki gelişmeleri değerlendirebilen, diğer kuru-ıslak temizleme mağazaları ile rekabet edebilen, kârlılık oranı yüksek örnek bir şirket olmaktır.

FRANCHİSE HİZMETLERİMİZ

Fizibilite: Mağaza yeri seçimi konusunda franchise adayının talep ettiği bölgede tarafımızca ön araştırma yapılarak, tecrübelerimize doğrultusunda en çok verim alınacak mağazanın seçilmesine yardımcı olunur. Mağaza yeri seçilirken dikkat edilecek konuların başında mağaza kirası, çevre yerleşimi ve mağaza m2′si gelmektedir. Konsept mağaza için en uygun yerler tespit edildikten sonra franchise adayına iki-üç alternatif sunulur.

Makina, Ekipman: Cleanik konsept mağazamızda kullanılan tüm makina ve ekipmanlarımız anlaşmalı olduğumuz firmadan temin edilip franchisemize teslim edilir.

Anahtar Teslim Kurulum: Cleanik konsept mağazalarımız anahtar teslim kurulmaktadır.

Kurulum Sonrası Eğitim ve Destek: Kurulum sonrası makinalar ve deterjanlarla ilgili eğitim Cleanik yetkili personeli tarafından verilmektedir.

MAĞAZALARIMIZDAKİ HİZMETLERİMİZ

Islak Temizleme (Wet Clean)
Buhar Temizleme (Eko Clean)
Kuru Temizleme (Dry Clean)
Ütü Hizmeti
Ev Tekstil Temizleme
Leke Çıkarma
Deri Güderi Temizleme
Abiye Kıyafetler
Özel Kıyafetler
Gelinlik
Terzi Hizmetleri
Halı Yıkama

NEDEN WET CLEAN?

Cleanik, wet clean sİstemini tavsiye ediyor, çevreci, yenilikçi, daha sağlıklı olması nedeniyle… “Wet Clean Sistemi”, kuru temizlemede kullanılan kimyasal maddenin çevre ve insan sağlığı açısından oluşturduğu tehlikeye karşı geliştirilmiş bir teknolojidir. Bildiğimiz ve evlerde uyguladığımız anlamda bir yıkama sistemi değildir. Kuru temizleme yapılabilen tüm giysi ve tekstilleriniz ile deri, güderi, nubuk, napa ürünler, abiye kıyafetler, kısacası tüm tekstillerin su ile hijyenik olarak temizlenebilmesine olanak sağlayan ve kuru temizlemeye alternatif olarak Avrupa’dan sonra ülkemizde de kullanılmaya başlanmış olan sistemdir.
Günümüzde hala giysi temizleme işlemi kuru temizleme ile ve kimyasalla yapılmaktadır. Çevre ve sağlık kuruluşlarının yaptığı araştırmalar, kuru temizlemede kullanılan bu toksit maddenin çevreye ve kullanımından dolayı insan sağlığına verdiği zararın çok fazla olduğunu ortaya çıkarmıştır. “Wet Clean Sistemi”nin, alışagelmiş kuru temizleme sisteminden farkı çevreci bir sistem olmasıdır.
Yaygın kanı, suyun bazı kumaşlarda çekmeye ve deformasyona neden olduğu yönündedir. Kuru temizlemenin ne şekilde yapıldığı konusundaki bilgi eksiklikleri nedeni ile giysilerinin kuru olarak temizlendiği sanılmaktadır. Oysa kuru temizleme sisteminde giysiler sıvı bir kimyasal madde ile temizlenmektedir. Bu düşüncelerde tabi ki üretici firmaların yönlendirmeleri de etkili olmaktadır. Birçok firmanın etiketlerinde yer verdiği “Only Dry Clean” (sadece kuru temizleme yapınız) uyarısı, tüketicinin kuru temizlemeye yönlenmesine neden olmaktadır. Birçok üretici firma, ürettikleri giysinin deforme olması endişesi ile herhangi bir araştırma yapmadan bu uyarıya etiketlerinde yer vermektedir. Ancak biz Wet Clean Sistemi uygulayıcı ve kullanıcıları gerçeğin böyle olmadığı konusunda çok ama çok iddialıyız.
Elbiselerinizin daha temiz, daha hijyenik olmasını istiyorsanız “Wet Clean Sistemi”ni kullanmalısınız. Su hayattır. “Her Şey Yıkanır!”, sloganı ile başlayan bu yolculuk çevreye ve insan sağlığına verilen önemle “Wet Clean Sistemi”ni ön plana çıkarmıştır. Pamuklu, keten, ipek, deri vs. her türlü giysilerinizin Wet Clean Sistemi sayesinde ne kadar değişime uğradığını fark edeceksiniz. Bu ürünler canlı gibidirler, suda bulunan minerallerin dokularına işlemesi sayesinde, onların da daha canlı renklere kavuştuğunu görecek ve daha temiz olduklarını hissedeceksiniz.
Amerika’nın en büyük çevre örgütü EPA ve Dünya’nın en bilinen çevre örgütü Greenpeace sitelerinde Wet Clean ile temizleme yapan mağazaların telefon ve e-mail adreslerini tüketiciye duyurmaktadırlar. Bu tür örgütler başka hiçbir sektör için bu kadar geniş kapsamlı bir bilgilendirme yapmamaktadırlar. Wet Clean Sistemi’nin Türkiye’deki öncüsü
Cleanik mağazalarına uğrayarak giysilerinizin ne kadar temiz ve hijyenik temizlendiğini göreceksiniz. Sağlıklı temizleme için bizi yerimizde görmeye ve tanışmaya bekliyoruz.

Unutmayın ki; her şey yıkanır… Daha temiz giysiler, daha sağlıklı nesiller için…
CLEANİK
“Yeni Nesil Kuru Temizleme”

http://www.cleanik.com.tr

eserbayramoglu@cleanik.com.tr

Adres/Telefon/Yetkili: Eser BAYRAMOĞLU – 0 (216) 347 00 22 – 0 533 631 49 21
Fenerbahçe Mah., Tevfikpaşa Sk., No:3/A
Feneryolu-Kadıköy/İSTANBUL BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Goldenwax Oto Yıkama Bayilik Franchise Şartları franchise 0 7,380 20/04/2016 10:12:35
Son Yorum: franchise
  Globowax Oto Yıkama Bayilik Şartları franchise 0 1,975 20/04/2016 10:08:07
Son Yorum: franchise
  Carwax Oto Yıkama Bayilik Franchise Şartları franchise 0 2,075 19/04/2016 05:43:27
Son Yorum: franchise
  Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları franchise 0 1,915 19/04/2016 05:42:02
Son Yorum: franchise
  Posto Tasarım, Baskı, Kargo paketleme Bayilik Şartları franchise 0 6,269 26/10/2014 04:38:20
Son Yorum: franchise
  Startkey Emlak Franchising Bayilik Şartları franchise 0 2,828 15/09/2014 01:38:34
Son Yorum: franchise
  Realty-TR Franchising Bayilik Şartları franchise 0 3,091 12/09/2014 03:11:02
Son Yorum: franchise
  Reha Medin Dijital Franchising Bayilik Şartları franchise 0 3,048 05/09/2014 12:08:33
Son Yorum: franchise
  Budekor Printgloss Yurt İçi Bayilik ve Yurt Dışı Distribütörlükler Veriyor franchise 0 3,804 27/01/2014 09:37:19
Son Yorum: franchise
  Fatura Tahsilat Sistemi Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli franchise 0 4,535 08/12/2013 09:12:05
Son Yorum: franchise

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası