Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Az yatırımla bayilik veren firmalar
02/12/2011, 09:16:19
Yorum: #1
Az yatırımla bayilik veren firmalar
1.Bayilik veren firma Oxymate Bayilik : Türkiye’de başta büyük şehirler olmak üzere, Bölge bayiliği ve yetkili satıcılık statülerinde bir yapılanmaya gidiyoruz. Oxymate Markalı Oksijen Barlar, eğlence ve sağlıklı yaşam konseptini bir arada sunan ve Türkiye’de yeni tanınmaya başlanılan, ancak yakın gelecekte her köşe başında bulunacak, ileri teknoloji ile üretilen, tamamen Türk Malı bir teknoloji harikasıdır.

Hedef kitlesi, Spor salonları, VIP SPA ve benzeri işletmeler, cafeler, sinemalar, oteller, dershaneler, belediyeler ve daha bir sürü ortak yaşam alanıdır. %95 saflıktaki oksijenin, çeşitli aromalar eşliğinde 10-15 dakikalık seanslar halinde solunmasına Aromalı Oksijen Terapi Keyfi diyoruz, sizlere de bu keyfi sunmak istiyoruz. Oksijenli bakım ünitesi, hedef kitlesi kuaförler, güzellik salonları ve bakım ile ilgili tüm işletmeler olmakla birlikte, bakım ünitelerimizde de aromalı oksijen terapi yapılabilmektedir.

Oxymate bayilik İletişim
Onur KOZLUCA
Tel : 0533 397 47 28--0533 370 85 68

2.Bayilik veren firma Çiğ Köfteci Metin Usta Bayilik : Yatırım bütçesi bayilik alınacak yere göre değişmekle kar marjı %100 olan Çiğ Köfteci Metin Usta bayilik isim hakkı bedeli 5.000 TL alıyor.

Çiğ Köfteci Metin Usta Bayilik hakkında bilgi edinelim
Çiğ Köfteci Metin Usta’nın kurucusu Metin ÇAKIR, geçmişte de çiğ köfte işi ile uğraşmış olup, 2005 yılında da Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan almış olduğu Gıda Üretim İzin Belgesi ile profesyonel Etsiz Çiğ Köfte imalatına İstanbul Gaziosmanpaşa’da başlamıştır. Son yıllarda hem lezzet hem de sağlık bakımından yoğun talep gören Etsiz Çiğ Köftede, Metin Usta daha ilk lokmada benzerlerinden ayrılan eşsiz tadı ile pazarda kısa sürede adını duyurmuştur. İlk şubesi olan Küçükköy‘den sonra sırasıyla Maltepe ve Üsküdar şubeleri faaliyete geçmiştir. Metin Usta’nın Etsiz Çiğ Köftesinin şöhreti kısa sürede İstanbul’un pek çok semtine yayılmıştır. Şu an İstanbul, Tekirdağ, Gölcük, İzmit, Düzce ve Bolu olmak üzere toplam 45 şubesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.Detaylı Bilgi ve bayilik başvurusu için Tel : 0212 477 88 83

3.Bayilik veren firma Meyveci Anne Bayilik : Meyveci Anne’nin mönüsünde bardakta, çubukta ve tabakta meyve var. Dilerseniz bal ve çikolata ile kaplanıp, üzerine kuruyemiş ekleniyor. AVM’ler için hazırlanan kiosk’un bedeli 18.880 TL. Diğer seyyar standların bedeli ise 9 bin 880 TL. Meyveci Anne’nin kâr marjı % 300. Girişimcilerden beklentimiz, demirbaş olarak buzdolabı ve benmari sistemi tedarik etmeleri, bu demirbaş malzemelerin çevresine beyaz renk kullanılarak görsellik kazandırmaları ve bazı hijyen ve güvenlik kurallarına uymalarıdır. Aylık 250 TL + KDV marka hakkı dışında reklam katkı payı, cirodan pay ve ya her hangi bir farklı maliyet yoktur. Örnek tasarımları incelemek ve bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler için adres : http://www.meyvecianne.com

4.Bayilik veren firma Makrospor Bayilik : Makrospor sadece hidrolik fitness ekipmanları satmaktadır.Ancak firmamızdan temin edilecek bu ekipmanların yanı sıra tüm müşterilerimize; spor salonu işletmeciliği,reklam,tanıtım gibi detaylı eğitimler verilmektedir.bu sayede tüm müşterilerimizin ilk iş gününden itibaren profesyonel bir anlayışla faaliyet göstermelerini sağlamış oluruz.

Bayilik Verilecek İller : Tüm Türkiye
Yatırım Maliyeti : 19000 TL
Ortalama Kar Marjı : 3000-5000 TL
Reklam Katılım Ücretleri : Yok
web : http://www.hidrolikfitness.com
İlgili Kişi : KORAY GÜRKAN
Adres : RIHTIM CAD. DERYA İŞ MERKEZİ A-BLOK NO:27
Telefon : 0216 450 18 18
Faks : 0216 450 18 18

5.Bayilik veren firma Kristalin Bayilik : Kristalin bayilik için ayıracağınız sermaye 3 bin dolar. KRİSTALİN ; hediyelik ve promosyon alanında hizmet veren firma, özel bir teknoloji kullanarak özel kristallerin içine motif-desen işliyor. 3D modelleme - 3D tarama imkanları ile üç boyutlu data hizmeti de vermeye başlamıştır. Geniş ürün yelpazesi ve teknolojik donanımıyla promosyon sektöründe herzaman yeni ve kaliteli ürünler sunan Kristalin ,dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek, en son teknolojileri ülkemize getirerek, sürekli makine parkını yenilemektedir. Ülkemizde bu özel teknolojileri kullanarak, optik kristaller içine uygulayan kristalin'in bu konudaki imkanları, bugün en üst düzeydedir. Kurumsal hediyeler tasarlama ve üretmenin yanısıra, ödül, kupa ve benzeri çalışmalar yaparak sizlere özel ürünler yapmaktadır.

Kristalin Bayilik iletişim
Adres: Üçevler mah. Güvenay sok. no:3 Nilüfer Ticaret Merkezi / BURSA
Tel/Fax: (0224) 441 87 47-(0224) 441 11 92
Email : info@kristalin.com-satis@kristalin.com-bayi@kristalin.com


6.Bayilik veren firma Vip Dry Car Cleaning Bayilik : Vip Dry Car Cleaning Buharlı oto yıkama sistemini de bayilik paketlerine dahil ederek artık hem susuz oto yıkama bayiliği hemde buharlı Oto yıkama bayilikleri veriyor. Yatırımın maliyetide makinalara ve bayilik paketlerine göre 2 bin ila 30 bin TL arası değişiyor.

Vip Dry Car Cleaning susuz ve adresinizde araç temizliğinde markalı bir hizmettir. Vip Dry Car Cleaning gezici bir hizmet olduğundan, apartman ve site otoparkları, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hava alanları, kamu kurumları ve hastaneler gibi araç parkı fazla, ancak imkanları kısıtlı olan bölgelerde pratik hızlı ve çağdaş bir hizmet sunmaktadır. Kuruluş ve kira maliyetleri açısından yüksek olmayan karlı bir yatırımla siz de bu markanın iş ortağı olabilirsiniz. Vip Dry Car Cleaning profesyonel kadrosu ihtiyaç duyduğunuz ürün, araç - gereç, reklam desteği ve eğitim imkanlarını sunmaktadır.

Vip Dry Car Cleaning Bayilik iletişim
Tel: 0541 234 18 47
Email: vipsusuzbayilik@gmail.com
Adres: İstoç 42. Ada No: 59 Bağcılar / İstanbul

7.Bayilik veren firma GendolfBau Real Estate Bayilik : GendolfBau Real Estate, Türkiye pazarında 2008 yılından itibaren ,gerekli olan altyapı kurulumu ile franchise vermeye başlamıştır. GendolfBau Real Estate franchise giriş bedeli. Franchise giriş bedeli 5 yıl için: 6.000 EURO + KDV ile 9.000 EURO + KDV arasında bölgeye göre değişmektedir.

Franchising bedelinin dışında yapılacak olan ödemeler
Franchising bedeli dışında Reklam katkı payı olarakve Sürekli Franchise ödemesi(Royalty) olarak sadece 500 EURO + KDV/AY ödeme istenmektedir.

GendolfBau Real Estate Bayilik İletişim
Tel: 0312 468 00 26
Fax: 0312 468 00 36
Email: info@engrup.co
Adres: Paris Caddesi 38/6 Kavaklıdere PK:06540 ÇANKAYA / ANKARA

8.Bayilik veren firma Socips Bayilik : Socips, külahta patates cipsi konsepti ile gıda alanında yatırım yapmak isteyen girişimciler için çok cazip, saygın ve yüksek getirili, dünyada çok yaygın olan ancak ülkemiz için yepyeni, farklı bir bayilik ve yatırım alanı.

Socips Bayilik İçin Gereken Şartlar
SO CİPS Shop projeleri ana caddelere cephesi olan, (6-25) m2 işyerleri için tatbik edilebilmekte ve işyerlerinde aspiratör montajına uygun baca (havalandırma) bölümü mevcut olması önemli bir ayrıntıdır. Kiosklar ise AVMler, müsabaka bölgeleri, dinlenme alanları gibi insan yoğunluğu bulunan bölgelerde (4-8) m2 alana sahip olup açık alanlarda kurulması öncelikle tercih edilmektedir.

Socips Bayilik Paketinin İçeriği
Projelendirme, Altyapı, Dekorasyon, Tabela ve logo uygulamaları, Ekipman tedariki, Donatım, Görsel desteği ve dökümantasyon, Eğitim.

Socips Bayilik İletişim
İlgili Kişi: Mümtaz Yiğit
Tel: 0 232 231 34 07
Email: myigit@socips.com
Adres: İnönü C. No:351/31 35100 Hatay / İzmir

9.Bayilik veren firma Sihirli Paspas Bayilik : Sihirli Paspas bayisi olmak için öncelikle Sihirli Paspas’ı kullanmanızı ve denemenizi öneriyoruz. Gerçekten kullanılan alanlarda hiçbir şekilde kir, toz ve su izi kalmamaktadır. Bayilik için önerimiz minimum 200 parça değişik ölçülerde ürün alınmasıdır. Bunun nedeni ürünü çeşitlendirmek suretiyle alıcılara farklı alternatifler sunabilmektir. 200 parça farklı ölçülerde Sihirli Paspas satış fiyatlarından hesap edilirse yaklaşık 10 bin TL bedel demektir. Bayilik anlaşması yapılan Firma yada Şahıs’lara liste fiyatından %25 iskonto yapılacaktır.

Sihirli Paspas bayileri için sağlanacak imkanlar
1.Web sayfasında yayınlanma,
2.Broşür temini,
3.Fuarlardan yararlanma,
4.Lojistik destek,
5.Özel iskonto,
6.Proje çalışmalarında teknik ve fiyat desteği.

Sihirli Paspas Bayilik İletişim
Tel: 0312 446 16 35 -55
Fax: 0312 446 87 79
GSM: 0541 446 16 35
Email: info@sihirlipaspas.com.tr
Adres: Uğur Mumcu Cad. NO: 97/9 GaziOsmanPaşa / ANKARA

10.Bayilik veren firma M3 Decorium Bayilik : Vitrininiz veya satış yapacağınız yerin kısaca nitelikleri ve varsa dışarıdan içeriye doğru çekilmiş bir fotoğrafı ve içeriden dışarıya (yani önünden geçenleri inceleyebileceğimiz) bir fotoğrafını göndermeniz akabinde M3 Decorium bayilik farkıyla satışa başlayın.

M3 Decorium İsteğe bağlı iki seçenek
1. Herhangi bir üründen en az 20 adet talep ettiğiniz durumda %70 indirimle satınalmak,
2. En çok satılan ürünlerden oluşturduğumuz bir paket olan Bayilik Paketimizi satınalarak bu ürünlerle stand dekorasyonunu tamamlayarak teşhire ve satışa başlamak.

(Bayilik paketleri 990 TL+Kdv dir) M3 Decorium Bayilik paketi satınalınması akabinde bayiler listesinden her ürünün adet sınırlaması olmadan (1 adet bile olsa) ödemesi akabinde adresinize kargo edilmesi. (Bayiler listesi bu aşamada gönderilir)

M3 Decorium Diğer bayi etkinlikleri
1. 5,000 TL 'lik mal alımında tabela reklam ile satış desteği
2. 7,000 TL 'lik mal alımında Türkiye genelinde ve bölgesel radyo-tv reklamı ile satış desteği

M3 Decorium İletişim
Tel: 0212 494 47 69
Fax: 0212 494 47 68
Email: info@m3decorium.com
Adres: Mehmet Akif Mh. Kafkas Sk. No:9 İkitelli Küçükçekmece / İstanbul

11.Bayilik veren firma Tykhe Kozmetik Bayilik :

Tykhe Kozmetik Franchise şartları ve yatırım maliyeti
1.Bayiilik istenilen yerin lokasyon olarak uygun olması (diğer satış noktaları ile yer olarak denk gelmemesi)
2.Yerin uygunluğuna karar verildikten sonra bayilik sözleşmesi ve ayrıntılar.
3.Bayii adayı satış noktası ile alakalı sadece tavan,taban,duvar boyası ve ışıklı tabeladan sorumludur.
4.Diğer dekorasyon(duvar kağıdı,ışıklı ve duvara monteli standlar,ön standlar,iç ve dış mekan görselleri,tester kutuları ve testerlar,montaj) firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.sadece nakliye işin dışında tutulmuştur.
5.Bayii adayı yukarıda belirtilen yapması gerekenler dışında sadece satmak için alacağı'' parfüm'' ücretini ödeyecektir.
6.Yatırım maliyeti cadde dükkanı ve AVM içi olarak değişmektedir. ortalama:15-22 bin TL civarıdır.

Tykhe Kozmetik Bayilik İletişim
Tel: 0286 214 10 12
Fax: 0286 214 22 02
Email: yusufterzi@tykhe.com.tr
Adres: Küçük Sanayi Sitesi Satış Dükkanları No:10 Merkez / Çanakkale BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Era Gayrimenkul Bayilik Fırsatı franchise 0 2,605 11/11/2013 12:44:58
Son Yorum: franchise
  Özsüt 25 bayilik verecek 2013 franchise 0 3,326 23/06/2013 12:47:30
Son Yorum: franchise
  Kar marjı yüksek en cazip 50 bayilik bayilik 2 6,703 03/05/2013 09:25:49
Son Yorum: Expert
  100 TL ile Bayilik ( Kar Ortağı Platformu ) Expert 0 3,027 25/02/2013 07:22:41
Son Yorum: Expert
  20 bin TL ve altında bayilik veren firmalar Expert 0 4,022 22/12/2012 09:23:01
Son Yorum: Expert
  10 bin TL’nin altında bayilik veren 10 firma Expert 0 3,406 22/12/2012 09:21:54
Son Yorum: Expert
  5.000 TL ve altında bayilik veren firmalar Expert 0 3,254 22/12/2012 04:37:35
Son Yorum: Expert
  ‘Helal’ bayilik fırsatları franchise 0 3,164 08/12/2012 03:32:18
Son Yorum: franchise
  EVGÖR Mobilya bayilik verecek franchise 0 2,311 08/12/2012 12:07:51
Son Yorum: franchise
  Verelli, bayilik veriyor franchising 0 2,106 10/09/2012 09:56:46
Son Yorum: franchising

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası