Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aymerkez AVM - Mimarsinan
12/06/2011, 05:31:18
Yorum: #1
Aymerkez AVM - Mimarsinan
Aymerkez Alışveriş Merkezi

Türkiye’nin ilk Inlet & Outlet alışveriş merkezi olan Aymerkez, E-5 Karayolu üzerinde Büyükçekmece’de hizmet vermektedir. 2002 Ağustos ayında açılan Aymerkez Alışveriş Merkezi, Büyükçekmece’de 24.000 m2 kapalı alanıyla, 165 çalışan personeliyle, 35.000 ana ürün grubunu, müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Aymerkez Alışveriş Merkezi, bir alışveriş merkezi olmasına karşın butik tarzı servis anlayışı ve müşteri sorunlarına yüksek duyarlılıkla çözüm getirme prensibiyle ön plana çıkan bir anlayışa sahiptir.

Sezon ürünlerinin yanı sıra sezon dışı ürünlerinde aynı anda sunulması çok geniş bir gelir aralığına hizmet verilmesini sağlamaktadır. Ürün yelpazesindeTürkiye’nin ve dünyanın 70’ten fazla ünlü markasının sunumu gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’de fabrika satış mağazalarında büyük oranda taksitlendirme imkanı sunulmamakta, sunulanmağazalarda ise 2 yada 3 taksitlendirme yapılmaktadır. Bu tür satışların nakit ihtiyacını gidermeye dönük olarak yapılması taksit sayısının düşük tutulmasına neden olmaktadır. Aymerkez Alışveriş Merkezi bu açıdan Inlet & Outletkonseptinde 6 taksit avantajını sunan ilk alışveriş merkezi özelliğini taşımaktadır.

Aymerkez Alışveriş Merkezi, tüm bu özellikleriyleTürkiye‘de yeni yeni uygulanmaya başlanan Inlet & Outlet konseptinin yerleşmesine, hem öncülük etmek hem de uygulamanın ülke çapında, özellikle Anadolu’da yeni Aymerkez’ler açılarak yaygınlaştırılmasını sağlayarak ülke ekonomisine ve tüm gelir gruplarına en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Inlet & Outlet Nedir?
Türkiye’de ilk defa Aymerkez Alışveriş Merkezi’nde uygulamaya konulan Inlet & Outletkonsepti müşteri memnuniyetinin en üst seviyede karşılanmasına yönelik olarak gelişmiştir.

Yurt dışında yaygın uygulaması olan konseptin içeriğini detaylı bir şekilde ele alırsak;
Inlet : Seri ürünlerin kendi sezonlarında satışa sunulduğunu ifade eder.
Outlet : Sezonu geçmiş ürünleri ifade eder.
Aymerkez Alışveriş Merkezi’nde konsept olarak hem Inlet hem de Outlet ürünler yan yana sergilenmektedir.
Örneğin; Cacharel takım elbise; Inlet bölümünde 600 milyona satışa sunullurken,Outlet bölümünde 149 milyona sergilenmektedir.
Aymerkez Alışveriş Merkezi Kampanyalar

Fırsatlar Dünyası…
Aymerkez Alışveriş Merkezi, müşterilerine sunduğu ve yıl boyunca devam eden çok özel fırsatlarıyla her dönemde cazibe merkezi olmayı hak eden bir özelliğe sahiptir.
Aymerkez Alışveriş Merkezi’nde sezon dönemlerinde de sunumu gerçekleştirilen ürünlerin sezon sonu alternatiflerini bulabilirsiniz. Bu açıdan rakipsiz bir alışveriş merkezi olan Aymerkez, sürekli olarak müşterilerine sunduğu fırsatlarla bu özelliğini her geçen gün pekiştirmektedir. Özel fırsatlar reyonu ile rakipsiz olduğu markalarda, limit fiyatlarla gerçekleştirdiği satışıyla marka giyinmek isteyen herkese en ideal fırsatları sunmaktadır.
Bu açıdan Türkiye’nin Cacharel, Pierre Cardin, U.S. Polo Ass’n, Becon Berlin, Duffel London, Tender London, Caesare Cellini Italy markalarının tek fabrika satış mağazasını bünyesinde bulundurmakla rakipsiz bir konumda yer almaktadır.

Aymerkez Alışveriş Merkezi’nde fırsatlar sürekli yaşanır…
Fırsat Reyonları

Aymerkez Alışveriş Merkezi bünyesinde, Inlet & Outlet konseptinin önemli bir parçası olarak yer alan, özel fırsatlar katında Cacharel, Pierre Cardin, U.S. Polo Ass’n, Becon, Duffel London, Tender London, Caesare Cellini gibi Aydınlı Grubunun lisanslı olarak üretimini gerçekleştirdiği dünyanın en ünlü markalarının yanında yerli ve yabancı onlarca markanın çok özel fiyatlı ürünlerini bulabilirsiniz.

Aymerkez AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : E-5 Karayolu Üzeri, No:69, Mimarsinan, Büyükçekmece – İstanbul
Tel.: 0 212 863 30 30 (Pbx)
Faks : 0 212 863 66 48 BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
10/08/2011, 10:34:52
Yorum: #2
 
teşekkürlerimi sunuyorum, daha öncede okumuştum. BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aymerkez Inlet & Oulet Alışveriş Merkezi bayilik 0 3,397 23/06/2011 09:12:23
Son Yorum: bayilik

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası