Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alanya Alanyum AVM
12/06/2011, 12:15:05
Yorum: #1
Alanya Alanyum AVM
Alanyum AVM
ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Keykubat Bulvarı No : 219
ALANYA/ANTALYA
Tel : +90 242 515 11 34 – 242 515 03 15 – 242 515 16 15
Faks : +90 242 515 11 46

WEB SİTESİ:

http://www.alanyum.com

E-MAİL: info@alanyum.com

ALANYUM AVM Yöneticileri Tarafından yazılmış Alanyum tanıtım yazısı

Alanyum alışveriş ve eğlence merkezi 21 temmuz 2006 tarihinde kapılarını müşterilerine açmıştır.

Öncelikle Alanya’mızda böyle bir alışveriş merkezi eksikliği tesbitimizle beraber bu işin nerede ve ne şekilde yapılabileceği çalışmalarını başlatmış bulunmaktayız.


Mevcut yerler içerisinde şu an konumlandığımız yer bizim için en uygun olanı kararına vardık. Ayrıca belirtmek isterim ki burası yaklaşık 5 yıl gibi uzun bir süredir atıl duran kaba inşaatı bitmiş ve hiç kimsenin burada bu işin yapılabileceğine dair olumlu tavrı bulunmayan bir binaydı.

Yer tesbiti yapıldıktan sonra Alanya’nın nüfusunun gelir gruplarına ayrım segmentasyonunu yapıp buna göre de markaların konumlandırılması yapılmıştır. Bu süreç içerisinde yöresel, ulusal ve uluslar arası, kurumsal yapıya uyum sağlayacak daha önce bu tip AVM lerde bulunan toplam 260 marka ile görüşme yapılmış bunlardan Alanya için en uygun olanlarıyla da kiralama anlaşması yapılmıştır.

Bu çok basite indirgenecek bir iş olmamakla beraber bugüne kadar Alanya da bulunmayan ve Türkiye genelinde tüm alışveriş merkezleri veya caddelerde bulunan en önemli markalardır. Bugün Alanyum yönetimi olarak CARREFOUR, TEKNOSA, LCW, D&R, YKM, KİĞILI, AYAKKABI DÜNYASI, ALANYUM SİNEMASI, GÜRAL PORSELEN, TOYZZ SHOP, DESA, KOTON, SULTANAHMET, İKBAL, TEKZEN ve diğer yöresel, ulusal ve uluslar arası markaları Alanya’ya kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Dolayısıyla yerimizin yeterliliğiyle doğru orantılı olarak marka karmasını yarattık.

Şunun da üzerinde önemle durarak belirtmek isterim ki eğer sıfırdan yapılacak bir AVM olmuş olsaydı daha farklı mimaride ve biraz daha marka ilavesiyle tabiki yapılabilirdi. Ama ilk olması itibariyle marka ve m2 olarak yeterli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca Alanyum avm yönetimi olarak böyle bir marka karması yarattığımız içinde alanya’da yaşayan birçok kişiden teşekkür almış ve burada bu işin yapılamıyacağını düşünen işadamlarımıza da örnek teşkil etmişizdir. BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
08/08/2011, 04:54:09
Yorum: #2
 
çok teşekkürler, bunu arıyordum. BAYİLİK BAŞVURUSU

             
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | Türkiye'nin İlk ve Tek Bayilik Forumu | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi
Ekonomi ve İş Dünyası